Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 6 minutami, DL650 pravi:

Kaj je primitivec Rossi dirigiral na progi Lorenzu? A kdo ve zakaj se je šlo.
Zgleda, da mu je podpis podaljšanja pogodbe z Yamaho stopil v glavo.

Zgleda, da si kennyjev polbrat dvojček. Normalno, da se je pizdu, če je bil v hitrem krogu, Lorenzo pa na panoramski vožnji po idealni liniji... lol... :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je rossi naredil to lorenzu v kvalifikacijah v misanu... Tko da kar rečeš za lorenza velja tudi za rossija... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je ,se pravi ,da bo Lorenzo za oviranje dobil kazensko točko,če pravila veljajo seveda tudi za Špance.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal bi moral ja.... Čeprav se dejansko odmaknil, samo res butasto po mojem mnenju... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 3. 2016 at 21:02, maus pravi:

a te mau spraskam :ras:

en bo zmagu .. vsak za svojga navija ... letos stavim na Rossija in na Yamaho ... drugi bodo ducatisti in uzad bo Honda ..

Mutika ... treba je mal palit, ker pol se vsi užgejo :lol1: ... raj me na piknik povab :jezik:

 

Mausi, za piknik (če še kdaj bo) dobiš VIP povabilo! :OK:

 

Danes pa ... hehe, to bo še veselo; ranjeni egoti še zdaleč niso pozdravljeni ... mogoče pa zna jutrišnja dirka dati totalno nepričakovane rezultate? Mogoče celo prva zmaga Ducatija po dooooolgem času?

Vsekakor bom letos ful navijala za Malega bikca, že vidim. :yea2:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist drugacne kvalifikacije kot jutranje F1 hehe. Ianone bo redinga pregriznu. Laverty pa je pizdil ker mu ni lepo dalo u 6marco in je pushnil cca o,3 sec. Tako pravi. 

fajn skupi so in fajn smodijo zadno gumo. Ne vem kako bo to ritalo po 15 krogih...za marca vem da bo borbal, rozman tud trenira na makadamu...jorge? :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, round pravi:

To verjetno pomeni, da Lorenzo ne bo več pri Yamahi. Želim mu, da z drugim motorjem nabije Yamaho, da bodo malo jokali, ker pri Yamahi potrebujejo nekoga, ki zmaguje, to je nekdo in Rossija, ki prodaja motorje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi pravi, da moraš met za prestop k ducatiju jajca in da bo zato lorenzo ostal pri yamahi... A se ga lahko s tolk bednim provociranjem znebit? Kakšen bedak res... 

Lorenzo pa vztraja, da se mu ni bilo treba umaknit, ker je ostal v beli liniji... Hm... Je res, da se praktično ni mel kam umaknit, razn če ustavi, je pa ostal v beli liniji, tko da tehnično ima celo prav... Čeprou sem mnenja, da bi lahko bolje izpeljal

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje se je lori pred tem zaradi manjšega oviranja kar znerviral nad nekom ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a se kdo ne, če ga kdo ovira? Hopper je enkrat checo hotel z motorja brcnit, pa ga na srečo ni nikol zadel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se vidi, da ga je moral po zunanji liniji prehitet, Lorenzo  se dela teleta!!! :angryrant1:

 

http://www.24ur.com/sport/motogp/ce-se-po-jutru-dan-pozna-se-na-dirki-obetajo-nove-iskre-med-rossijem-in-lorenzom.html

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si ze reces, pa dobr, se je antipatik, ampak pele pa dobr, sej je ok poba....pol pa se kar serje. Ma ko ga sljivi spanca....:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, solorider pravi:

Lepo se vidi, da ga je moral po zunanji liniji prehitet, Lorenzo  se dela teleta!!! :angryrant1:

 

http://www.24ur.com/sport/motogp/ce-se-po-jutru-dan-pozna-se-na-dirki-obetajo-nove-iskre-med-rossijem-in-lorenzom.html

Ja kam naj se mu pa umskne, če ne na notranjo stran? Zdej sm že tudi jaz mnenja, da dejansko ni bilo možnosti, da bi drugače speljal, razen če bi se čist ustavil... 

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Ko si ze reces, pa dobr, se je antipatik, ampak pele pa dobr, sej je ok poba....pol pa se kar serje. Ma ko ga sljivi spanca....:fyou:

A to govoriš za rossija, ko ovira na kvalifikacijah dirkače v hitrem krogu? Samo on ni španec no... 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KennyJR pravi:

Ja kam naj se mu pa umskne, če ne na notranjo stran? Zdej sm že tudi jaz mnenja, da dejansko ni bilo možnosti, da bi drugače speljal, razen če bi se čist ustavil... 

A to govoriš za rossija, ko ovira na kvalifikacijah dirkače v hitrem krogu? Samo on ni španec no... 

 

 

Lej, Rossi je peljal hiter krog Lorenzo ne in kje ti vidiš, da je zunanja linija hitrejša. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, solorider pravi:

Lej, Rossi je peljal hiter krog Lorenzo ne in kje ti vidiš, da je zunanja linija hitrejša. :kmet:

lorenzo je pripeljal iz boxov... rossi po ravnini.... lorenzo je upočasnil, ampak ni mogel dovolj, da bi ga rossi ujel pred ovinkom... če pa bi mu sekal pot na zunanjo stran bi se lahko zelo slabo končalo... torej kaj bi naredil v tem primeru? tudi meni je na začetku zgledalo, da bi lahko lepo rossija spustil naprej, ampak dejansko ni šlo, brez da bi se ustavil in počakal da gre mimo, kar pa seveda ne moreš.... edino lahko bi se umaknil na travo, kar pa seveda ne bo naredil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, crasher pravi:

:jezik:

calvin.png

itak bom kupu KTM :jezik:

pred eno uro, solorider pravi:

Lej, Rossi je peljal hiter krog Lorenzo ne in kje ti vidiš, da je zunanja linija hitrejša. :kmet:

to je prosti trebning in ne kavalifikacije, verniki, umirte se:book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!