Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 uro, builder pravi:

99 bo vse dirke zmagu, zanalašč:jezik:

Na WC školjki skupaj s Kalimerotom :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Na WC školjki skupaj s Kalimerotom :P

a misliš, dab Rossia skupaj reševala, da se neb vtopiu, po moje ne, še do školjke neb šla:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....imam željo videti Lorenza ob koncu MotoGP kariere v WSBK... pa verjetno tega filma ne bo možno videti,  ker bi prej rekel da bo končal kot kameni.... 

.....za Rossija pa 10 kup in pokoj....le tko bo ta drama končana....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, builder said:

Mamola je gobezdač. On pač komentira, ker to je edino, kar še lahko počne v zvezi z motogp. Vcasih je vozil desmosedici taxi, samo je pol enega potnika fental..... Stoner je tudi po nepotebnem dajal neke zolcne izjave. Zdaj pa je na testu pogruntal, da ne more priblizno it tak tempo v dirki, da bi bil spredaj in ne bo zamenjal Danila. Legenda si, ce si tak kot Edvards. On ko vseka, se nasmejis do solz, pa ne izliva gnojnice ali pa modruje.... Imam pa teorijo, zakaj je JLo zmagal. Imel je najboljsi krilci. MM je imel premale, Dovi pa dve prevec, da bi bil prvi. Rossi ni imel nobene, pa je zato v zanjih par krogih sel kar nekajkrat na široko iz linje. Ha, kaj pa to!!?? Ha, ha!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primerjaš lahko dirkače edino, če so tekmovali eden proti drugemu:klicaj:

zmage odkar tekmujeta eden proti drugemu (2008 - 2016) Lorenzo 43 : Rossi 24  

19 zmag več ima Lorenzo od Rossia:klicaj:

Marquez je tukaj boljši od obeh(2013- 2016) 24 zmag, Lorenzo 18, Rossi 7   

Pedrosa : Rossi (2006 -2016) 28:33 Večni drugi ima 5 zmag manj od dirkača vseh časov, pa koga vi to izpostavljate kot največjega:lol1:

Stoner (2006-2012) 38, prekaša vse navedene, razen Marqueza, s katerim nista nikoli skup dirkala:(

Men ti podatki zadostujejo, da ugotovim, kdo je od koga boljši, VI pa kr razmišljajte dalje:P

 

zmagu sm vas vse, une na gridu bo pa 99:jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi bodo nekateri doumeli, da je na koncu boljši tisti, ki več zasluži. Razmišljam pa o nečem drugem... Kaj pa, če Lorenzo še ni podpisal, ker je dobil v podpis pogodbo za "kruh in vodo"?

Dejstvo je, da se glavni denar vrti okrog tastarega, prav tako je dejstvo, da si je lani Lorenzo privoščil sodelovanje s konkurenco brez vednosti in v ogromno finančno škodo svojega delodajalca. Dvomim, da nabtem svetu obstaja lastnik firme, ki bi dovolil, da se tisti na njegovem plačilnem seznamu menijo s konkurenco brez njegove vednosti.

Komentar Mamole pa je treba jemati z rezervo. On namreč dobro ve, katera roka ga hrani. Primerneje bi bilo, da bi spregovorili tisti, ki ga plačujejo in so tudi v precejšnji meri krivi, da je do lanske pizdarije sploh prišlo. Randi je tu samo zvočnik nekoga drugega, ki ni naredil svojega dela posla kot je potrebno...

 

Popravljeno . Popravil SF
Napaka v tekstu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne SF, ni boljši tisti, ki več zasluži, ampak tisti, ki več pokaže. Torej manager, ki je imel super-duper plačo in firmo spravil na kant, familijam je odvzel finance za preživetje, za nagrado odšel v novo firmo, kjer bo nekaznovano ponovil postopek je boljši od koga (tebe, mene, motosveta)?

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni fajn, da ima vsak dirkaš navijače .. res bi bilo malo smešno, če bi ceu svet sam za eno znamko motorja in za enga dirkača naviju, mar ne :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bikez pravi:

No, jaz navijam za Ducati, vendar ga nikoli ne bom imel :D.

js navijam za kwaka, pa ga ni u GP-ju ... na vsakem štartu upam, da bo kakšn uletu tko kt navijači uletijo na stadion in pol use prehitu :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

js navijam za kwaka, pa ga ni u GP-ju ... na vsakem štartu upam, da bo kakšn uletu tko kt navijači uletijo na stadion in pol use prehitu :lol1:

 

Mislim, da si prestar za Božička :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bikez pravi:

Mislim, da si prestar za Božička :lol1:

a ga ni :cry:

sj sm mu mal podoben ... siva brada, sivi laski, siv kožuh po hrbtu (al kako gre že pesmica :? )

če pride kawa v GP upam, da nau jokica vozu .... sm pa kr veseu, da ni več na HJC, se mu bo pa kmal tut šarkica rossila :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, builder pravi:

primerjaš lahko dirkače edino, če so tekmovali eden proti drugemu:klicaj:

zmage odkar tekmujeta eden proti drugemu (2008 - 2016) Lorenzo 43 : Rossi 24  

19 zmag več ima Lorenzo od Rossia:klicaj:

Marquez je tukaj boljši od obeh(2013- 2016) 24 zmag, Lorenzo 18, Rossi 7   

Pedrosa : Rossi (2006 -2016) 28:33 Večni drugi ima 5 zmag manj od dirkača vseh časov, pa koga vi to izpostavljate kot največjega:lol1:

Stoner (2006-2012) 38, prekaša vse navedene, razen Marqueza, s katerim nista nikoli skup dirkala:(

Men ti podatki zadostujejo, da ugotovim, kdo je od koga boljši, VI pa kr razmišljajte dalje:P

 

zmagu sm vas vse, une na gridu bo pa 99:jezik:

 

a tako ? od kdaj pa se zdaj to primerjajo med sabo?? 

dej bodi malce bolj realen .. tvoja trditev bi veljala , če bi rekel , da lahko primerjamo med sabo dirkače iste dirkaške generacije - to pa med temi tremi ne gre , ker so iz treh dirkaških generacij v razredu moto gp ..rossi 37 let , lorenzo 28let in marquez 23 let..

povprečna doba dirkačev , ki se zadržijo v razredu moto gp je nekje 4-5 let in se še krajša...več ostajajo samo najboljši.. 

torej je tvoj post eno navadno nabijanje od prvega odebeljenega stavka pa do konca  kjer vse skupaj lepo demantiraš samega sebe s stonerjem na čelu ...

torej se primerja samo zadnja tri leta .. realnost je pa taka : marc - 2 x prvak , 1x 3 , 24 zmag , 938 točk .... lorenzo - 1x prvak , 1x2 , 1x 3 , 17 zmag , 923 točk .... rossi - 2x2 , 1x4 , 6 zmag , 857 točk .. 

in ker si izpostavil skupna leta dirkanja bom dal še eno primerjavo tokrat po dosežkih marca , ki je najmlajši in dirka v svetovnih prvenstvih od sezone 2008 torej 8 sezon : 

rossi : 5x prvak , 2x2 , 1x9 (rookie-1 zmaga, 1xpole, 2x najhitrejši krog , 111 točk) , 59 zmag , 2188 točk , prvo osvojeno prvenstvo 2-ga sezona .. nobeno sezono brez zmage.najnižje mesto po prvem osvojenem naslovu - 2..

marquez: 4x prvak , 1x2 , 1x3,1x8 , 1x13 (rookie - 0,0,0,63 točk) , 50 zmag , 1984 točk..prvo osvojeno prvenstvo 3-ja sezona.. 2 sezoni brez zmage..najnižje mesto po prvem osvojenem naslovu - 3..

lorenzo : 2x prvak , 2x2 , 2x4, 1x5 1x12, 1x21 (rookie - 0,0,0, 21točk) , 26 zmag , 1498 točk , prvo osvojeno prvenstvo 5-ta sezona . 2 sezoni brez zmage .. najnižje mesto po prvem osvojenem naslovu - 4..

to so ene od primernih realnih primerjav ... kjer se točno vidi , da je lorenzo že proti marcu napol luzer .. :jezik: ali pa - marc je še enkrat boljši od lorenza - tako po tvoje mal počez - enkrat več zmag , polovico več točk , enkrat več naslovov svetovnega prvaka .. edino v sezonah brez zmage sta si enaka .. 

eat that .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, bikez pravi:

Ne SF, ni boljši tisti, ki več zasluži, ampak tisti, ki več pokaže. Torej manager, ki je imel super-duper plačo in firmo spravil na kant, familijam je odvzel finance za preživetje, za nagrado odšel v novo firmo, kjer bo nekaznovano ponovil postopek je boljši od koga (tebe, mene, motosveta)?

Ajde ne bluzi... Na koncu štejejo šelesteči bankovci... Dvomim, da v trgovini lahko plačaš z zadovoljstvom , osebno srečo in ostalimi nemerljivimi kategorijami..

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

a ga ni :cry:

sj sm mu mal podoben ... siva brada, sivi laski, siv kožuh po hrbtu (al kako gre že pesmica :? )

če pride kawa v GP upam, da nau jokica vozu .... sm pa kr veseu, da ni več na HJC, se mu bo pa kmal tut šarkica rossila :P

 

jaz bi kawi privoščil prvi naslov v moto gp ..mokri pes ??? aja samo rosni ..

 

pred eno uro, SF pravi:

Počasi bodo nekateri doumeli, da je na koncu boljši tisti, ki več zasluži. Razmišljam pa o nečem drugem... Kaj pa, če Lorenzo še ni podpisal, ker je dobil v podpis pogodbo za "kruh in vodo"?

Dejstvo je, da se glavni denar vrti okrog tastarega, prav tako je dejstvo, da si je lani Lorenzo privoščil sodelovanje s konkurenco brez vednosti in v ogromno finančno škodo svojega delodajalca. Dvomim, da nabtem svetu obstaja lastnik firme, ki bi dovolil, da se tisti na njegovem plačilnem seznamu menijo s konkurenco brez njegove vednosti.

Komentar Mamole pa je treba jemati z rezervo. On namreč dobro ve, katera roka ga hrani. Primerneje bi bilo, da bi spregovorili tisti, ki ga plačujejo in so tudi v precejšnji meri krivi, da je do lanske pizdarije sploh prišlo. Randi je tu samo zvočnik nekoga drugega, ki ni naredil svojega dela posla kot je potrebno...

 

jp..tud men se zdi da je dorna bljak .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, maus pravi:

js navijam za kwaka, pa ga ni u GP-ju ... na vsakem štartu upam, da bo kakšn uletu tko kt navijači uletijo na stadion in pol use prehitu :lol1:

Kaj čakaš Maus ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, SF pravi:

Ajde ne bluzi... Na koncu štejejo šelesteči bankovci... Dvomim, da v trgovini lahko plačaš z zadovoljstvom , osebno srečo in ostalimi nemerljivimi kategorijami..

Aja, sepravi, ko rossi ne zmaguje več in tega ni več moč naprej metat, je pa najbolj važen denar in je v motogp največji car tisti, ki največ denarja prinese?

Fak... naketeri iz tele rossiraje ste pa res fenomeni... najrajš bi z glavo v steno začel butat, ker živim na takem svetu... neumnost tukaj res ne pozna nobenih meja... kakšni verniki... sej sploh ne morem opisat svojega občutja, ko vidim kej takega... mi gre na smeh, jok, pa še trest se začnem zravn... pa še oči mi trzajo... groza res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR, spoštujem tvoje mnenje in ga ne nameravam spreminjati, še manj prepričevati o nekaterih zadevah...

Hvala Bogu, da smo različni !

Uživajmo v dobrih dirkah in naj zmaga najboljši :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

KennyJR, spoštujem tvoje mnenje in ga ne nameravam spreminjati, še manj prepričevati o nekaterih zadevah...

Hvala Bogu, da smo različni !

Uživajmo v dobrih dirkah in naj zmaga najboljši :P 

Lej vse lepo in prav, ampak da pa pol en začne že s tem, da je najbolj važno v GP, kolk dnarja prneseš? A bo kmal svetovni prvak določen na podlagi dnarja al kaj? mislm.. kakšne gluposti res...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, KennyJR said:

.., ko vidim kej takega... mi gre na smeh, jok, pa še trest se začnem zravn... pa še oči mi trzajo... groza res...

hahaha, da nisi iz Vojnika? mislim da tam trzajo.

Kaj pa misliš da je kot dnar. Idealist si lahko samo takrat ko ga nimaš. Če bi kergakol od teh 4 iz qatarja posadil na drug moped bi se pelal prbližno tam kot se ta moped pele.

jest sm mejhn dripac in dam med 20-50k na let za reklame, odvisno od letine, dam samo tja kjer mam največ od tega. Osebno poznam kar nekaj urednic raznih cajtngou pa žal hodmo samo na kavo al pa na brezplačne stike :)  :)

me prou zanima s kakšnimi fondi letno posamezni misleci tle gor razpolagajo. da še kar idealizirajo špartance za favorite na olimpiskih igrah. kroh.

 

...še tole morm dopisat, če bi ujel par mio viška z namenom reklame u GP bi šlo prbližno takole 46,93,99,....

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je vam važno kolk dnarja kdo prinese, jst ne gledam gp zarad tega... bolanija res... kakšni kreteni... višek idiotizma...

ko rossi nima več rezultatov, je pa kr na 1x denar najpomembnejši... sramota ste za gp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!