Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_winners#By_rider

Lorenzo je trenutno kot je zapisano v linku! V kolikor zmaga vseh 18 dirk, pridobi mesto in premaga Mike Hailwood oz. bo še zmeri na istem kar je zadeve še aktivnih vozačev.

Z daleč pa ni najboljši.

Na fotelj pa :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa, trenutno!?!?! Js skos tupim, da je Rossi overall najjaci!:yea2::jezik: To se pa itak vrjetn vsi strinjamo.... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 3. 2016 at 13:33, builder pravi:

po moje ti je žena sugerirala, kaj naj napišeš, da bi mene opisal v svoji luči:P

čak mal.. a pol sem jaz senilen ti pa še velikooooo boooolj ?? torej si bil ti priča pa je kenny men dolž 20 jurjev jst pa teb odojka pa pir ? lej tud u redu ..dam za odojka pa pir kuj ko mi vrne .. sam zadolžnco še najdem...

ma briga me .. nč mi ne pomagaš .. za tistga odojka pa pir mam pa še zmer .. lačn pa žejn ne bom ..pa če bi mel 20 jurjev bi blo takoj preveč prjatlov..kenniju buh požegni tistih 20 jurjev... jst bom sit in napit.. ti s pa vse zajebu ...

pa še nekaj- resno .. a se nismo strinjali da družinskih članov ne omenjamo v temah?? upam da vsaj veš zakaj ne tudi če se ne spomniš...

pred 23 urami, builder pravi:

in kdo je TRENUTNO najboljši:ras:

to je bil prejšnjo sezono .. al si pozabil da je bilo to že lani ? 

Ob 25. 3. 2016 at 7:38, a79 pravi:

Zakaj honda podpisuje pogodbe s Pedroso? Mislm, da je v neki meri Yamaha isto nardila z Rossijem. Povrh vsega, bo 46 med tem se mal mesal strene mladicem, kaksno zmagal in jim zivce zrl.. Na to slednje upam cimveckrat! 

zato ker : ni slab.. ker meša štrene - ne samo mladcem .. ker včasih tudi bivšim in aktualnim prvakom ni čisto nič jasno ko se odpelje naprej .. 

pa ker mogoče nihče od trenutno res dobrih dirkačev ne želi dirkati pri hondi... bi znalo bit , da oni vedo kaj več kot javnost ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, thumper pravi:

 

zato ker : ni slab.. ker meša štrene - ne samo mladcem .. ker včasih tudi bivšim in aktualnim prvakom ni čisto nič jasno ko se odpelje naprej .. 

pa ker mogoče nihče od trenutno res dobrih dirkačev ne želi dirkati pri hondi... bi znalo bit , da oni vedo kaj več kot javnost ...

Mogoče smo pa spet pri denarju! Mogoče pa prinese dosti sponzorskega denarja, kdo bi vedel...mogoče Kenny :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Mogoče smo pa spet pri denarju! Mogoče pa prinese dosti sponzorskega denarja, kdo bi vedel...mogoče Kenny :lol1:

vseveden ..ko se pa pride do denarja se pa ne bo nič spomnil ... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, gretzky said:

Ta del ima Ago prav, ker če 46-tki ni uspel, "who ´d f... is 99?":

"But I don’t think he’s fully convinced,” added the 15-time champion"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Wednesday, March 30, 2016 at 13:22, Port Folio pravi:

Ta del ima Ago prav, ker če 46-tki ni uspel, "who ´d f... is 99?":

"But I don’t think he’s fully convinced,” added the 15-time champion"

No lepo prosim... Od 46 sta tud 04 in 29 bolš spelala... Un je lih tm nek na nivoju 35 in 69... Še 9 bo kmal pred njim po dosežkih... Sam da se roka zacel...  

Ducati je zdej za zmagovat in upam, da gre lorenzo tja in pokaže, da je res najboljši, yamaha naj se pa v rit kausne z rossijem, če misljo, da je bla to dobra poteza... Upajo lohk, da jih potem lorenzova menjava reši... 

pred 3 minutami, svobodnaptica01 pravi:

Sej se zavedaš katerega smo dons ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KennyJR pravi:

No lepo prosim... Od 46 sta tud 04 in 29 bolš spelala... Un je lih tm nek na nivoju 35 in 69... Še 9 bo kmal pred njim po dosežkih... Sam da se roka zacel...  

Ducati je zdej za zmagovat in upam, da gre lorenzo tja in pokaže, da je res najboljši, yamaha naj se pa v rit kausne z rossijem, če misljo, da je bla to dobra poteza... Upajo lohk, da jih potem lorenzova menjava reši... 

Sej se zavedaš katerega smo dons ne? 

Ja, se. A je blo treba uničit prepucavanje, ki bi sledilo? Pa tko fajn je blo prištiman :sleep2:

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen bučen aplavz za rossija, pred FP2, ko ga je pokazalo na ekranu... se vidi, da je lani zmagal tuki...
Kakšna škoda, da bodo navijači v nedeljo razočarani :P

mm bo pa očitno pokazal tle kdo je car čez lužo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo jutri dež, bo 99 jokal...

Trenutno je 14. - če bo dež, najbrž ne bo v Q2...

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker safr... Enmu domnevno mal guma poč in je že cela drama, pa bog ne dej dirkat...  Če bi blo to 20 let nazaj se sploh nebi noben oziral na to, ker je enmu razgonil gumo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!