Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 52 minutami, KennyJR pravi:

....najrajš bi z glavo v steno začel butat....

Kenny, naj se tebi tvoja želja čim prej uresniči:wallbash:......mi te podpiramo :lol1: 

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je lani 4x zmagal.....zakaj ga posiljas v penzijo? :) a te je razvadil z uspehi,pa si tolk zagrenjen,da ti gre kar na jetra..... 

Moderator bi loh tole zaljenje povprek nagradil z banovci......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SF pravi:

Ajde ne bluzi... Na koncu štejejo šelesteči bankovci... Dvomim, da v trgovini lahko plačaš z zadovoljstvom , osebno srečo in ostalimi nemerljivimi kategorijami..

Čak mal, mi govorimo kdo je boljši. Torej si zadnji in si najboljši. Prvič slišim :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

a tako ? od kdaj pa se zdaj to primerjajo med sabo?? 

dej bodi malce bolj realen .. tvoja trditev bi veljala , če bi rekel , da lahko primerjamo med sabo dirkače iste dirkaške generacije - to pa med temi tremi ne gre , ker so iz treh dirkaških generacij v razredu moto gp ..rossi 37 let , lorenzo 28let in marquez 23 let..

povprečna doba dirkačev , ki se zadržijo v razredu moto gp je nekje 4-5 let in se še krajša...več ostajajo samo najboljši.. 

torej je tvoj post eno navadno nabijanje od prvega odebeljenega stavka pa do konca  kjer vse skupaj lepo demantiraš samega sebe s stonerjem na čelu ...

torej se primerja samo zadnja tri leta .. realnost je pa taka : marc - 2 x prvak , 1x 3 , 24 zmag , 938 točk .... lorenzo - 1x prvak , 1x2 , 1x 3 , 17 zmag , 923 točk .... rossi - 2x2 , 1x4 , 6 zmag , 857 točk .. 

in ker si izpostavil skupna leta dirkanja bom dal še eno primerjavo tokrat po dosežkih marca , ki je najmlajši in dirka v svetovnih prvenstvih od sezone 2008 torej 8 sezon : 

rossi : 5x prvak , 2x2 , 1x9 (rookie-1 zmaga, 1xpole, 2x najhitrejši krog , 111 točk) , 59 zmag , 2188 točk , prvo osvojeno prvenstvo 2-ga sezona .. nobeno sezono brez zmage.najnižje mesto po prvem osvojenem naslovu - 2..

marquez: 4x prvak , 1x2 , 1x3,1x8 , 1x13 (rookie - 0,0,0,63 točk) , 50 zmag , 1984 točk..prvo osvojeno prvenstvo 3-ja sezona.. 2 sezoni brez zmage..najnižje mesto po prvem osvojenem naslovu - 3..

lorenzo : 2x prvak , 2x2 , 2x4, 1x5 1x12, 1x21 (rookie - 0,0,0, 21točk) , 26 zmag , 1498 točk , prvo osvojeno prvenstvo 5-ta sezona . 2 sezoni brez zmage .. najnižje mesto po prvem osvojenem naslovu - 4..

to so ene od primernih realnih primerjav ... kjer se točno vidi , da je lorenzo že proti marcu napol luzer .. :jezik: ali pa - marc je še enkrat boljši od lorenza - tako po tvoje mal počez - enkrat več zmag , polovico več točk , enkrat več naslovov svetovnega prvaka .. edino v sezonah brez zmage sta si enaka .. 

eat that .. 

Če sm te premagal 43x in ti mene 24x, je vsakem jasno, da si slabši, razn Rossi fanom :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, builder said:

primerjaš lahko dirkače edino, če so tekmovali eden proti drugemu:klicaj:

zmage odkar tekmujeta eden proti drugemu (2008 - 2016) Lorenzo 43 : Rossi 24  

19 zmag več ima Lorenzo od Rossia:klicaj:

Marquez je tukaj boljši od obeh(2013- 2016) 24 zmag, Lorenzo 18, Rossi 7   

Pedrosa : Rossi (2006 -2016) 28:33 Večni drugi ima 5 zmag manj od dirkača vseh časov, pa koga vi to izpostavljate kot največjega:lol1:

Stoner (2006-2012) 38, prekaša vse navedene, razen Marqueza, s katerim nista nikoli skup dirkala:(

Men ti podatki zadostujejo, da ugotovim, kdo je od koga boljši, VI pa kr razmišljajte dalje:P

 

zmagu sm vas vse, une na gridu bo pa 99:jezik:

 

BRAAAAAVOOOOOOO!!!!! Samo z zadnjim stavkom se ne strinjam, cifro 99 bi zamenjal za 93!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

KennyJR, spoštujem tvoje mnenje in ga ne nameravam spreminjati, še manj prepričevati o nekaterih zadevah...

Hvala Bogu, da smo različni !

Uživajmo v dobrih dirkah in naj zmaga najboljši :P 

Rossi, če zmaga ni najboljši in je imel srečo, ker so bili drugi slabi :lol1:

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Lej vse lepo in prav, ampak da pa pol en začne že s tem, da je najbolj važno v GP, kolk dnarja prneseš? A bo kmal svetovni prvak določen na podlagi dnarja al kaj? mislm.. kakšne gluposti res...

Si že kdaj slišal pregovor: denar je sveta vladar!  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu, neglede kdo zmaga, bizins se dela še najbolj z AFERAMI in podobnim šitom. Isto velja za dirke, dokler se bodo kresali, bo GP mel gledalce, čim se bodo začeli voziti v krogu kot pri F1, bo šlo samo še navzdol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirro namesto Danila!! Pirro ma boljši racing pace ko Stoner! Zgleda da ima Stoner samo kondicijo glede sukanja gobca. Bo moral še malo v telovadnico švicat če bi rad dirkal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Aja, sepravi, ko rossi ne zmaguje več in tega ni več moč naprej metat, je pa najbolj važen denar in je v motogp največji car tisti, ki največ denarja prinese?

Fak... naketeri iz tele rossiraje ste pa res fenomeni... najrajš bi z glavo v steno začel butat, ker živim na takem svetu... neumnost tukaj res ne pozna nobenih meja... kakšni verniki... sej sploh ne morem opisat svojega občutja, ko vidim kej takega... mi gre na smeh, jok, pa še trest se začnem zravn... pa še oči mi trzajo... groza res...

zamudil si svoj vlak ..

pred 7 urami, HD-Dyna pravi:

KennyJR, spoštujem tvoje mnenje in ga ne nameravam spreminjati, še manj prepričevati o nekaterih zadevah...

2x

pred 7 urami, KennyJR pravi:

Lej vse lepo in prav, ampak da pa pol en začne že s tem, da je najbolj važno v GP, kolk dnarja prneseš? A bo kmal svetovni prvak določen na podlagi dnarja al kaj? mislm.. kakšne gluposti res...

je bil določen že sezono 2015 .. dorna bi morala odlomit yamahi za rosijevo prvenstvo 125 mio...za horheja pa je dala samo 25 mio.. ni nujno da ga nekdo prinese ...lahko ga prišpara..

pred 7 urami, KennyJR pravi:

ja če je vam važno kolk dnarja kdo prinese, jst ne gledam gp zarad tega... bolanija res... kakšni kreteni... višek idiotizma...

ko rossi nima več rezultatov, je pa kr na 1x denar najpomembnejši... sramota ste za gp...

dej pejd se mal pelat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, thumper said:

je bil določen že sezono 2015 .. dorna bi morala odlomit yamahi za rosijevo prvenstvo 125 mio...za horheja pa je dala samo 25 mio.. ni nujno da ga nekdo prinese ...lahko ga prišpara..

???

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, builder pravi:

Če sm te premagal 43x in ti mene 24x, je vsakem jasno, da si slabši, razn Rossi fanom :lol1:

 

če sem nabil  tvojga fotra 62x pa še tebe 24x mi ni hudga ... 

rossi - 112 zmag , 500/moto gp - 86 zmag

jorge - 61 zmag moto gp - 41 zmag + ena letos .. ne vem kje si dobil še 2 ??

je pa pohvalno , da sta se dve generaciji tvoje familije pomatrali ...

in nihče ne upošteva tega , da je bila zmeraj huda konkurenca neglede na to , kdaj je kdo dirkal ..sploh pa malokateri od vas ve , da je vsakih par sezon na koledarju dodatna dirka več in tako tudi več možnosti za zmage kakor tudi več možnosti zgubiti naslov na koncu sezone..

za primer : l.1975 je bil giacomo agostini svetovni prvak z yamaho z udeležbo na 9 dirkah , od tega 4x zmaga , 2x 2 mesto in trije odstopi .. danes bi bilo to 140 točk , kar bi zadostovalo za samo 8 mesto ...

osvojenih lovorik ne more nihče oporekati ..tudi marc kot čudežni deček motošporta je prišel v moto gp in bil prvak prvo let , drugo leto 2014 ubranil naslov s totalnim deklasiranjem konkurence s 13 zmagami pa je bil rosi drugi - nabil lorenza ... lani je rosi nabil marca .. po 19 letih dirkanja v svetovnih pokalih .. 

capirossi recimo je dirkal 22 let , osvojil 3 prvenstva v nižjih kategorijah  , 10 let v moto gp - pa je prilezel najvišje do enega 3 in enega 4 mesta v sezoni s 7 zmagami  ... na skupni lestvici se nahaja na 22 mestu .. toliko o tem kakšna je konkurenca , pa kako so nekatera leta dominantni nekateri od proizvajalcev.. 2007 ko je bil stoner prvak je bi on s super ducatijem šele sedmi ..pa še zdaleč ni bil slab voznik ...

in ja - staž dirkanja v svetovnem prvenstvu je pokazatelj konstantnosti nekega dirkača ter njegove kvalitete .. kdo je in kdo je bil dober je pa tukaj :

 https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_winners

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, thumper pravi:

če sem nabil  tvojga fotra 62x pa še tebe 24x mi ni hudga ... 

rossi - 112 zmag , 500/moto gp - 86 zmag

jorge - 61 zmag moto gp - 41 zmag + ena letos .. ne vem kje si dobil še 2 ??

je pa pohvalno , da sta se dve generaciji tvoje familije pomatrali ...

in nihče ne upošteva tega , da je bila zmeraj huda konkurenca neglede na to , kdaj je kdo dirkal ..sploh pa malokateri od vas ve , da je vsakih par sezon na koledarju dodatna dirka več in tako tudi več možnosti za zmage kakor tudi več možnosti zgubiti naslov na koncu sezone..

za primer : l.1975 je bil giacomo agostini svetovni prvak z yamaho z udeležbo na 9 dirkah , od tega 4x zmaga , 2x 2 mesto in trije odstopi .. danes bi bilo to 140 točk , kar bi zadostovalo za samo 8 mesto ...

osvojenih lovorik ne more nihče oporekati ..tudi marc kot čudežni deček motošporta je prišel v moto gp in bil prvak prvo let , drugo leto 2014 ubranil naslov s totalnim deklasiranjem konkurence s 13 zmagami pa je bil rosi drugi - nabil lorenza ... lani je rosi nabil marca .. po 19 letih dirkanja v svetovnih pokalih .. 

capirossi recimo je dirkal 22 let , osvojil 3 prvenstva v nižjih kategorijah  , 10 let v moto gp - pa je prilezel najvišje do enega 3 in enega 4 mesta v sezoni s 7 zmagami  ... na skupni lestvici se nahaja na 22 mestu .. toliko o tem kakšna je konkurenca , pa kako so nekatera leta dominantni nekateri od proizvajalcev.. 2007 ko je bil stoner prvak je bi on s super ducatijem šele sedmi ..pa še zdaleč ni bil slab voznik ...

in ja - staž dirkanja v svetovnem prvenstvu je pokazatelj konstantnosti nekega dirkača ter njegove kvalitete .. kdo je in kdo je bil dober je pa tukaj :

 https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_winners

Skleroza je bolezen:dry: Simptomi so sledeči, ne veš, kaj se dogaja danes, za 25 let nazaj se pa dobro spomneš:D Je pa to fajn bolezen, ker nič ne boli in vsak dan nekaj novega zveš:D Pozdravt se ne da, tak da se ne bom več trudu okol tega, ker mi je vse jasno:winkiss:

p.s. trenutno je Lorenzo najboljši:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, builder pravi:

po moje je pozabu:kva2:

ja saj zdaj sem senilen .. kdaj boš pa dal za tistega odojka pa pivo k si mi ga oblubu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

ja saj zdaj sem senilen .. kdaj boš pa dal za tistega odojka pa pivo k si mi ga oblubu?

ko mi boš vrnu tistih 20 jurjev, ko sm ti jih posodu:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 3. 2016 at 11:26, DinDiin pravi:

Pa sej je lani 4x zmagal.....zakaj ga posiljas v penzijo? :) a te je razvadil z uspehi,pa si tolk zagrenjen,da ti gre kar na jetra..... 

Moderator bi loh tole zaljenje povprek nagradil z banovci......

če je letel name, ga nisem NITI ENKRAT poslal v penzijo, v veselje mi je, da še vedno dirka in v veselje mi je, da je podpisal še za 2 leti... Več jih je bolje bo!

drgač pa dobr da vem, da vas tuki večina gleda motogp zato, k se tm denar obrača in je to najbl važno :OK::OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj honda podpisuje pogodbe s Pedroso? Mislm, da je v neki meri Yamaha isto nardila z Rossijem. Poleg tega, pa bo imel moto gp po odhodu v penzijo 46, vsaj polovico manj gledalcev... Povrh vsega, bo 46 med tem se mal mesal strene mladicem, kaksno zmagal in jim zivce zrl.. Na to slednje upam cimveckrat! 

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedi, da bo po Rossijevi upokojitvi 50% manj gledalcev so pa sploh butaste... Že če bi zdej nehal verjetno nebi bilo tako, čez 3 leta bo pa mel tolk manj navijačev, da če vsi njegovi navijači nehajo gledat, to ne bo 50%... Rossija lahko primerjamo z MS v F1. Večkratni prvak, nekaj let brez naslova in nato v svoji zadnji sezoni (MS) izgubi naslov predvsem zaradi tistega odstopa v suzuki... Se upokoji.... In nihče več ni gledal F1? No ne... So moral kr sami poskrbet za to, da so se znebil gledalcev, z nezanimivim dirkanjem... 

Pri gp bi bilo verjetno enako... Zdej ko bo pa vozil še 3 leta bo pa odhod za gp še precej manj boleč... 

Mi je pa všeč, ker cela Španija stoji za svojimi. Pustimo tisto izvižgavanje v valenciji, ker tisto je bla vernišks raja, ki je priromala iz celega sveta gledat čudež, ki ga seveda ni bilo in so bli vsi užaljeni... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, builder pravi:

ko mi boš vrnu tistih 20 jurjev, ko sm ti jih posodu:P

in ti meni senilnež ?? najprej najdi zadolžnico ki ti jo je podpisal kenny jr ..jst sm se podpisal sam kot priča .. ti s pa men oblubu odojka pa pir k sm šel za pričo .. lačn pa žejn sm od takrat .. biuš prjatu ..

pred 16 urami, DinDiin pravi:

Takoj k Rossi zmaga vrjetn :P 

japajade ... je tolk pozabljiv da se po nedeljski večerji še to ne spomne kero prilogo je mel zravn ne pa kdo je dirko zmagu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

in ti meni senilnež ?? najprej najdi zadolžnico ki ti jo je podpisal kenny jr ..jst sm se podpisal sam kot priča .. ti s pa men oblubu odojka pa pir k sm šel za pričo .. lačn pa žejn sm od takrat .. biuš prjatu ..

japajade ... je tolk pozabljiv da se po nedeljski večerji še to ne spomne kero prilogo je mel zravn ne pa kdo je dirko zmagu..

po moje ti je žena sugerirala, kaj naj napišeš, da bi mene opisal v svoji luči:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 25. 3. 2016 at 9:04 AM, builder said:

p.s. trenutno je Lorenzo najboljši:OK:

...definicija najboljšega je v bistvu, ko se nekaj konča...si mislil v l.2015 je bil prvi oz. zmagovalec, a še zmeraj ne najboljši.

Primer; Sergej Bubka je bil večkrat izbran za najboljšega atleta na svetu, tega nisem  slišal za Lorenza.

Lorenzo ima pač eno zmago v žepu za l. 2016 od 18.

Glede lanske sezone, mi je delovala kot l. 2006, ko je za pičljih 5 pik Hayden bil prvak, zato pravim: Prvak bo tist k bo imel konstanto, najboljši pa lahko da ne bo ista oseba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Port Folio pravi:

...definicija najboljšega je v bistvu, ko se nekaj konča...si mislil v l.2015 je bil prvi oz. zmagovalec, a še zmeraj ne najboljši.

Primer; Sergej Bubka je bil večkrat izbran za najboljšega atleta na svetu, tega nisem  slišal za Lorenza.

Lorenzo ima pač eno zmago v žepu za l. 2016 od 18.

Glede lanske sezone, mi je delovala kot l. 2006, ko je za pičljih 5 pik Hayden bil prvak, zato pravim: Prvak bo tist k bo imel konstanto, najboljši pa lahko da ne bo ista oseba!

in kdo je TRENUTNO najboljši:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!