Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Builder.... smo vidl tvojga Lorenza kok je dober dirkac v zahtevnih razmerah :)

Res je rossi z veliko sreče prišel do tega 2. mesta, ampak če nebi bilo menjav motorja, bi po mojem mnenju gledal hud boj za zmago... 

Dučeji pa smeh no :)

Če sem prejšnjo dirko napisal da je Lorenzo trenutno boljši dirkač, lahko zdaj utemeljeno napišem da he trenutno Rossi, brez da me spljuvate, ane? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

klovn je bil pa danes pošolan

ni ni, res je pa ,da nima luleka

Pravkar, motozajebant pravi:

Builder.... smo vidl tvojga Lorenza kok je dober dirkac v zahtevnih razmerah :)

Res je rossi z veliko sreče prišel do tega 2. mesta, ampak če nebi bilo menjav motorja, bi po mojem mnenju gledal hud boj za zmago... 

Dučeji pa smeh no :)

Če sem prejšnjo dirko napisal da je Lorenzo trenutno boljši dirkač, lahko zdaj utemeljeno napišem da he trenutno Rossi, brez da me spljuvate, ane? :)

če če če

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

ni ni, res je pa ,da nima luleka

če če če

Jaz se popolnoma zavedam da imam če-je notri... so zgolj predvidevanja in zato je uporabljen če :)

Sicer pa, ste še mnenja da je Honda velimo slabši motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo jojenzo najboljsi firkac, ce so si ga do padca jemali kot kaksno solarko... lepo te prosim. Danes je lepo pokazal, da res nima jajc in da niti pod razno ne bo prestopil Ducetu (kot je Vale rekel) :-) Mr. no cohones, se Barbera ga je posolal kot solarko. Pa rec da mogoce ni res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle se vid da je slabič. vsaj boril bi se ne pa da krahira. kje je zdej una fršlus gesta? tekmovalec se je posedel pod dvema modeloma iz favele pa še sobarce se boji :) 

Popravljeno . Popravil UnionJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, motozajebant pravi:

Builder.... smo vidl tvojga Lorenza kok je dober dirkac v zahtevnih razmerah :)

Res je rossi z veliko sreče prišel do tega 2. mesta, ampak če nebi bilo menjav motorja, bi po mojem mnenju gledal hud boj za zmago... 

Dučeji pa smeh no :)

Če sem prejšnjo dirko napisal da je Lorenzo trenutno boljši dirkač, lahko zdaj utemeljeno napišem da he trenutno Rossi, brez da me spljuvate, ane? :)

Rossi? Mm ga je nabil že 2. in tokrat za 7 sekund... Tudi dovi bo ga že 2. in še iannone... 

Srečo ma, da so 4je padl, ker čene bi bil verjetno 6., vsekakor pa ne na štopničkah.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, KennyJR said:

Rossi? Mm ga je nabil že 2. in tokrat za 7 sekund... Tudi dovi bo ga že 2. in še iannone... 

Srečo ma, da so 4je padl, ker čene bi bil verjetno 6., vsekakor pa ne na štopničkah.... 

Kok jih je pa Lorenza nabil? :D 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KennyJR pravi:

Srečo ma, da so 4je padl, ker čene bi bil verjetno 6., vsekakor pa ne na štopničkah.... 

Za točke je treba najprej do cilja pripeljati. Kr one štiri pejd vprašat kako je s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, builder said:

edina tolažilna nagrada za vernike je padec 99:lol1:

ampak vam jih bo zmanjkalo:P

Tolazilna nagrada je lanski naslov za kuharja....:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Kok jih je pa Lorenza nabil? :D 

Kva ma on tle veze? Rossija bo nakonc nabil tud če še 3x pade... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KennyJR pravi:

Rossi? Mm ga je nabil že 2. in tokrat za 7 sekund... Tudi dovi bo ga že 2. in še iannone... 

Srečo ma, da so 4je padl, ker čene bi bil verjetno 6., vsekakor pa ne na štopničkah.... 

a ti ne znaš brat? Primerjal sem Rossija in Lorenza... po točkah je menda pred Lorenzom, al ne znam seštevat? 

Ja, Rossi ima po vašem mnenju vedno srečo ko zmaga ali se pripelje na stopničke... eprav, roko na srce, za današnjo dirko lahko to utemeljeno trdite!

ps. nič ne omenjate Lorenza (ne njegovega padca), temveč vožnjo, kolikor je pač vozil? Že zjutraj je bil usran ko je bilo mokro? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

a ti ne znaš brat? Primerjal sem Rossija in Lorenza... po točkah je menda pred Lorenzom, al ne znam seštevat? 

Ja, Rossi ima po vašem mnenju vedno srečo ko zmaga ali se pripelje na stopničke... eprav, roko na srce, za današnjo dirko lahko to utemeljeno trdite!

ps. nič ne omenjate Lorenza (ne njegovega padca), temveč vožnjo, kolikor je pač vozil? Že zjutraj je bil usran ko je bilo mokro? 

Kako usrano je šele rossi vozil, k je menjal motor... Haha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, builder pravi:

a ni 93 vse nabil:?

Seveda je... ampak govora je o Lorenzu in Rossiju... ker ste bili prejšnjo dirko toliko glasni :) sam da zdaj že Marca vlečete v pogovor... ker Lorenza ni :P

Sicer pa, ne verjamem da je Honda prov veliko slabša od Yamahe... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Seveda je... ampak govora je o Lorenzu in Rossiju... ker ste bili prejšnjo dirko toliko glasni :) sam da zdaj že Marca vlečete v pogovor... ker Lorenza ni :P

Sicer pa, ne verjamem da je Honda prov veliko slabša od Yamahe... 

prejšnji teden sm jedel krompir, meso in solato, pa sladico tudi, pa koga to še zanima, prosim te lepo

 

93 je kralj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!