Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Mm ubijalski, vinales zelo konstantno, Lorenzo nekam počasen, rossi pa očitno spet s težavo prvih nekaj krogov držat stik... Ducatija blizu... Zanimivo bo... Zelo

Screenshot_20160320-164949.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Misanu na kvalifikacijah je bila identična situacija. Rossi je peljal čisto ob robniku in se takoj ob koncu zavoja umaknil iz idealne linije, tudi on lepše skoraj ne bi mogel izpeljati. Lorenzo takrat v nobenem primeru ne bi dobil pola. Če so pravila enaka za vse, potem bi moral tudi Lorenzo sedaj dobiti točko. Rossi sicer sigurno ne bi tako žugal, to je bilo bolj kot vračilo za Lorenzovo obnašanje v Misanu.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, mitiž46 pravi:

V Misanu na kvalifikacijah je bila identična situacija. Rossi je peljal čisto ob robniku in se takoj ob koncu zavoja umaknil iz idealne linije, tudi on lepše skoraj ne bi mogel izpeljati. Lorenzo takrat v nobenem primeru ne bi dobil pola. Če so pravila enaka za vse, potem bi moral tudi Lorenzo sedaj dobiti točko. Rossi sicer sigurno ne bi tako žugal, to je bilo bolj kot vračilo za Lorenzovo obnašanje v Misanu.

trening in kvalifikacije niso enako:klicaj:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi ni čist jasno.... Meni je dokaj očitno izgledalo, da sta tudi morbideli in cortese prehitro štartala... zakaj nista dobila kazni? Čist očitno je bilo...  

Aha, sam da sem objavil že gaber omenja, da sta v preiskavi.... Hehe 

Kakšna blamaža dirke.... To je res neverjetno.... Štartala sta 1s prekmal, ampak nista dobila kazni do konca? A je to vaško prvenstvo al najvišji nivo dirkanja? Kaj če bi se vodilna sklatila s proge? Zjebali so celo dirko... Močno sem razočaran... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo hladnokrvno... Dejansko je trenutno najboljši na gridu... Dovi na koncu presenetil marqueza. Rossi pa končno tja kamor spada, za najhitrejše... Že lani sem rekel, da je na štengcah samo še zato, ker ostalih primernih kandidatov ni, letos je očitno tudi ducati kandidat za redne štengce... Škoda iannoneja, ker bi bil blizu štengcam... Pedrosa slabo, ampak sej bodo še prišle njegove dirke... Vinales solidno, tech3 dirkača naj gresta nazaj v moto2, barbera pa tudi dobro 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neglede na končni rezultat, to je to, kar si vsak "normalen" gledalec lahko zaželi. Borba od prvega do zadnjega ovinka. Morem pa priznat da mi je en malček všeč da ga je rossi mal popušu, ker mam že poln k. celo zimo gledat objave njegovih užaljenih navijačev....sej ne rečem, vsak ma svoje mnenje, sam vse to teženje in žaljenje vsepovprek je šlo čez vse meje zdravega okusa..............ahhh....čez 14 dni druga dirka :D

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da zna tem 4im v zelje skočit tudi iannone ;)

Skratka, odlična dirka, izredno izenačena in upam da bo taka kar cela sezona B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf vredu dirka, dobro so ga peglali. Malo sem več pričakoval od Suzukija. Barbera odlično... Upam samo, da bodo tako nadaljevali skozi sezono. Imam občutek da bomo letos imeli kar nekaj različnih imen na zmagovalnih stopničkah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dirka ... upam, da se bodo celo sezono tko skupi peljali ... bravo Dovi :OK:

no ja ... vsi štirje so bili odlični ... koga pa ne maram je pa druga stvar :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Ferrarist pravi:

 Borba od prvega do zadnjega ovinka. 

21 krogov .. in v boju za prva 4 mesta 4 prehitevanja .. full borba ja.. prej bi rekel vlakec ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, thumper pravi:

21 krogov .. in v boju za prva 4 mesta 4 prehitevanja .. full borba ja.. prej bi rekel vlakec ..

pri drugi dirki se bodo še trije šlepal zraven :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

No ja, to je tud res :)

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!