Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Aha... ker pa je Iannone zaradi tega na štengah te pa ne moti? Dvojna merila.... 

Kaj da me ne... Sem že mislil napisat, pa nism utegnil prej, pol pa pozabil, naj se rajš nekam zakoplje, ne pa da tm neki proslavlja first podium this year... Al paa mogoče first finish this year, brez da bi naredil pizdarijo... Pa to kakšen podium... Potem, ko se je zadi cjazil... Še dani si ga je v Argentini bolj zaslužil... Tud rossi je bil zadnjič vsaj blizu... Iannone danes niti mal... Edino suzuki na stopničkah na tak način bi mi biu čist všeč... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pedrosa s 26s zaostanka v argentini si je bolj zaslužil? Ha ha ha... ti pa jih strelaš pobec... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Ampak zanimivo KennyJR ne trzne na nobeno provokacijo ,ostali se pa mečete po tleh ......kaj pa če je to res Snecerjev alterego :) 

Nisem gledal sem gledal medicinske sestre ,ne rabim gledat ,vse tukaj izvem :OK:

mene ne šmirgla :cry: pa tok rad bi se enkrat pelju po njegovi liniji.... :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj dobiš če zmešaš Kena pa Dovija,

.....modela k ve vse o dirkah pa nikakor ne more skoz cilj

 

itak pravim da model drži za motor v namizni varjanti s podstavkom 1:24 :) 

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ja sredni in tadesni se dajeta dol .....Jorge je prst porinil Markiju v rito .....kdo ma prst v riti ? :)

umiram :lol1: kake maš :P

ampak mislim, da imaš tokrat prav :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: Možno je, da je ROS imel neke težave z motorjem ali menjalnikom. Na ravnini je ogromno izgubljal in so mnogi prišli mimo. Top speed 306 in 319, normalno pa je 330+. Ali pa je dvakrat tako zamočil pospeševanje, tudi povsem verjetno, ampak kaj vem, bo treba počakati kakšno izjavo...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kmet2 pravi:

Ja sredni in tadesni se dajeta dol .....Jorge je prst porinil Markiju v rito .....kdo ma prst v riti ? :)

men je Ianone sumljiv, če jima ni on uvalil:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ja sredni in tadesni se dajeta dol .....Jorge je prst porinil Markiju v rito .....kdo ma prst v riti ? :)

po blagem telečjem izrazu na obrazu ga ima marq :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na izraze na obrazih ga majo kr vsi... no lorenzo ma pomoje pokal zabit notr k tok zeva

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mitiž46 pravi:

Mimogrede: Možno je, da je ROS imel neke težave z motorjem ali menjalnikom. Na ravnini je ogromno izgubljal in so mnogi prišli mimo. Top speed 306 in 319, normalno pa je 330+. Ali pa je dvakrat tako zamočil pospeševanje, tudi povsem verjetno, ampak kaj vem, bo treba počakati kakšno izjavo...

Naj bi skuril sklopko na startu. http://www.motogp.com/en/news/2016/04/10/rossi-i-didn-t-feel-from-the-bike-i-was-too-fast/198434

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, exclan pravi:

po blagem telečjem izrazu na obrazu ga ima marq :) 

Oba ga imata ...en ma svoj prst v riti drugega ,tadrug ima pa prst v riti :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži post od Mutike 101%

Res škoda, k ni več starih MS marsovcev, s svojimi konstruktivnimi replayi-komentarji, to se pogreša....definitivno (poglejte si teme Motogp, vsaj od 2002 dalje), pa boste videli o čem je govora. Ta čas sam bluzenje in na polno provokacija.

Nazaj na dirko, Pedro je car v tem cajtu športno do kolega (v kolikor sta?!), in se mu v box opravičiti, sam aplauziram...za Dovija nimam kej reč kot that's racing, žal.

Iannone zame fer pršu na stopničke, kot so rekli, da je steza spolzka, sam še bol potrjuje, da si je zasluženo privozil 3 mesto.

Rossi, tu ni kaj za dodat, kot da se je enkrat mogla prelomnica zgodit, po 25 dirkah, kot jih zgornji članek opredeljuje je bil že vsak trenutek pravi, sam da je ok in da je motivacija na vrhuncu.

99 in 93 tko bi mogla lani vozit pa bi bila sezona prou kičasta, drugače "no comment".

Jerez zna bit zelo zanimiv :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, builder pravi:

karma je hudič:jezik:

ane..kolk je tamal jorgeta pošolal tolk že dolg noben nobenga ..

pred 10 urami, KennyJR pravi:

Preveč vas je tle napisalo, da bo lorenzo padel... To se je prou mogl zgodit... Haha 

saj je padel..na drugo mesto ..

pred 9 urami, builder pravi:

Dovi največji baksuz, škoda, ker ga nikakor ne morejo kiksnt:mad:

dežurn kegelj .. drugače pa kako že rečemo ? aja - če bi bil hitrejši ali pa počasnejši ga nebi bilo na tistem mestu..

pred 9 urami, KennyJR pravi:

Tud številni padci mu danes niso mogli pomagat... Hahhahahaa.... Še dobr, da se je stresu, čene bi spet prišel na štengce, ker bi pred njim kegljali... Haha... 

za njim .. mogoče s pa res snecijev alter ..k on tud tako napiše tja pol je pa semkaj..

pred 9 urami, UnionJack pravi:

kaj dobiš če zmešaš Kena pa Dovija,

.....modela k ve vse o dirkah pa nikakor ne more skoz cilj

 

itak pravim da model drži za motor v namizni varjanti s podstavkom 1:24 :) 

svetovnega podpodpodprvaka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se vse stvari postavljajo na svoje mesto. Dovi ima žal letos veliko smole ostali pa ne! Hahaha ali karma ali kaj druga, ali pa kolo sreče se okreče bi se temu reklo! Bravo #93, najboljši je!:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, bikez pravi:

Michelinke, vsaj prvo gumo jim bom pa jaz letos posodil :D.

Mitas?   :O

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men Michelinka drži :D, bom pa še Mitas probal, da vidim, kaj je to zaena guma.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo pa lepo pika :)

"Začel sem dobro, a sem imel težave z zavorami. Pozneje je bilo vse skupaj bolje, čeprav smo imeli vsi veliko težav s podlago, ki je bila zelo spolzka. Hitro sem ugotovil, da je to dirka, ko se je bilo treba izogniti padcu in posledični ničli ter zbrati čim več točk," 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!