Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 15 minutami, skategrizzly pravi:

 

Če bi oba brala kaj pišem in koga citiram, bi vedela da ni bilo govora o tistem letu ko je Stoner bil prvak na ducatiju. Pismenost je slaba na tem forumu očitno. :hmm:

poslušaj ti pismeni, Stoner je pustil Rossiču motor, s katerim je zmagal, večkrat, on se je pa pokakal, ker je sposoben, mogoč si pismen, si pa omejen, intelekt ti nagaja :hmm:

vernik:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pf, kakih pretiranih besednih in miselnih akrobacij v tej temi itak ni zasledit..... 

...poraja se vprašanja kako bo Đorđe vozu 2016 od zdej naprej? na prvaka al na zdrsaka? :) 

sklepanja za 2017 so precej nebulotična. bolš da tisti posameznik vloži to energijo v loto listke

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, skategrizzly pravi:

 

Če bi oba brala kaj pišem in koga citiram, bi vedela da ni bilo govora o tistem letu ko je Stoner bil prvak na ducatiju. Pismenost je slaba na tem forumu očitno. :hmm:

@skategrizzly

http://www.motorcycledaily.com/2012/08/stoner-sorry-for-ducati-that-valentino-has-gone-there-and-done-nothing-but-complain-about-the-bike-for-almost-two-years/

pred 6 minutami, UnionJack pravi:

pf, kakih pretiranih besednih in miselnih akrobacij v tej temi itak ni zasledit..... 

...poraja se vprašanja kako bo Đorđe vozu 2016 od zdej naprej? na prvaka al na zdrsaka? :) 

sklepanja za 2017 so precej nebulotična. bolš da tisti posameznik vloži to energijo v loto listke

Jaz se samo zabavam, misliti se mi ne da, moram v službi preveč. Torej, 8 ur službe, 8 ur počitka in zabave ter 8 ur spanja. Simple :lol1:

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, builder pravi:

poslušaj ti pismeni, Stoner je pustil Rossiču motor, s katerim je zmagal, večkrat, on se je pa pokakal, ker je sposoben, mogoč si pismen, si pa omejen, intelekt ti nagaja :hmm:

vernik:P

Je pa res Builder, da ne pase motor vsakemu... dejstvo je, da tist Ducati takrat je bil ogromna drvarnica v primerjavi z današnjim.... in Dovi je še potrdil,da je zahteven za vozit... in ne, ne pišem to kot navijač Rossija... je bil Stoner ekspert za tisto kanto, kapo dol...

Torej, upam da Dovi ostane v Ducatiju in Ianone presedla na Suzukija, Maverick pa Yamaho :)

 

Zanimivo bo videt, kako bojo pri Ducatiju uredili zadevo s sprednjo gumo, ce drugo leto prepovejo krilca... skratka, zanimivo bo drugo leto :)

Ps. Še nekaj, (pa ne pljuvat, nic slabega ne mislm)... vsi tisti, ki ste pravili da Lorenza ne mami denar... z Yamaho ima dober potencial in material za še kakšen naslov, pa je vseeno presedlal oz bo presedlal... mogoce kdo ve, kok so mu pri Yamahi ponudili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, builder pravi:

poslušaj ti pismeni, Stoner je pustil Rossiču motor, s katerim je zmagal, večkrat, on se je pa pokakal, ker je sposoben, mogoč si pismen, si pa omejen, intelekt ti nagaja :hmm:

vernik:P

Še enkrat ti povem:

Sploh ni bilo govora o Stonerju in njegove zmage s tem motociklom so irelevantne z mojimi prejšnjimi objavami. Ne govorim da ni bil bolj sposoben od Rossija na ducatiju, vendar o tem ni tekla debata.

Saj enkrat boš verjetno ugotovil kaj sem hotel povedati. A dihaš? :?

pred 28 minutami, bikez pravi:

Beri zgoraj...

Popravljeno . Popravil skategrizzly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, skategrizzly pravi:

Še enkrat ti povem:

Sploh ni bilo govora o Stonerju in njegove zmage s tem motociklom so irelevantne z mojimi prejšnjimi objavami. Ne govorim da ni bil bolj sposoben od Rossija na ducatiju, vendar o tem ni tekla debata.

Saj enkrat boš verjetno ugotovil kaj sem hotel povedati. A dihaš? :?

Beri zgoraj...

ne grem se več, zmagu si, priznam:P

pred 6 minutami, orcus pravi:

Težko se berejo nebuloze, ki jih eni tu bruhajo po forumu. Zato sem se odločil, da napišem ta post, brez , da bi jih sploh  prebral. Če pozabimo, da sem Rossifan ( z mano vred ), in da vzamemo za dejstvo, da sem Ducatista, moram priznat, da nisem navdušen nad prihodom Lorenza, kakor nisem bil navdušen nad prihodom Rossija. Rossi je prišel v Ducati z znamenitim stavkom " Done in sixty seconds" in se svetovno blamiral. Ampak prisel je na Desmosedici izpod taktirke Preciosa, za katerega vemo, da je Stoner rekel, da ni konkurenčen. In zaradi katerega je šel k Hondi, saj niso upoštevali njegovih napotkov. Ducati se je kasneje posul z pepelom in priznal Stonerjevo veličino in Stoner se je zaradi fiaska Honde na 8h Suzuke ( zataknjen gas) vrnil k Ducatiju. Zakaj ne vem :) ?! In če se vrnem nazaj, ko je leta 2011 prisel Rossi k Ducatiju, je takoj zacel z svojim tehnicnim gurujem harat po ikonskem Desmosedici, ki pa ga je v bistvu povozil cas. Iz Ducatija je zacel delat Yamaho in alu-okvirji so se menjavali kot gate. Rossi je sicer želel pripeljati zmago Ducatistom, vendar še ni pozabil kako je bolel zlom noge in dostikrat smo imeli občutek, da ni pripravljen iti na nož.Vendar je vseeno uspeval biti najhitrejši Ducati. Vsaj v veliki vecini dirk. Toda na koncu se je tudi on posul z pepelom in priznal Stonerjev talent. Na Red planetu 2012 nam je Domenicali razlagal, da si želijo zadržati Rossija in da bodo velike spremembe ( audi- Dall'Igna) in da pare nisu problem, ampak se boji, da se je Rossi že odločil. Tako je tudi bilo. In prisel je Dall'Igna in z njim nov desmosedici, ki je kasneje dobil tudi nov agregat ne samo šasijo. Zgodbo z Crutchlowom ne bom omenjal, vsi vemo kak mu je šlo.... po peskovniku. Dovi in Ianone kdaj drugic... In sedaj pride Lorenzo. Na popolnoma drug motor kot Rossi, tako , da že v začetku vse direktne primerjave niso možne. Lahko pa govorimo o tem, ali bo Lorenzo zmagal. Prepričan sem, da bo, v kolikor bo uspel Ducati nadaljevati trend napredka iz prejšnjih sezon. Ga bodo Ducatisti vzeli za svojega?? V kolikor bo zacel nizat zmage in postal prvak zagotovo! Jaz? Jaz pa vlagam veto na Ducati v motogp za 2017 in 18 , kot sem ga vložil za 2011-12 in upam da bodo harali v WSBK.

ne morš verjet, da se strinjam z vernikom:jezik:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, builder said:

 

e morš verjet, da se strinjam z vernikom:jezik:

Ker te osebno poznam, načeloma verjamem, da je za tebe še upanje. Priznam pa , da me pogosto spravlješ v dvome... ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bikez pravi:

Dream team za Ducati: Stoner in Lorenzo v sezoni 2017-2018 :jezik:. Pol pa Yamaha sploh ne bo stopničk vidla več :jezik:.

A bosta obadva kar naenkrat stopila na vse tri stopničke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, gretzky pravi:

A bosta obadva kar naenkrat stopila na vse tri stopničke?

Seveda da ne, jaz računam še na Markota ;).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: Mi je zanimivo, da se bo lansko sezono kar pozabilo, s prahom je potrebno zamegliti sledi 

Horhe, s prestopom potrjuje da bo težko ponovil suverenost lanske pripravljenosti, letos ne bo dobil podpore od Yame, kar se mi zdi čudno, da je dokaj hitro potrdil odhod.

Rossi Team bo imel zase Yamo za nov razvoj, kdaj se je že pisalo leto, ko jo je spravil na vrh, imel je sovozace v ekipi a niso vplivali toliko na razvoj kot on sam, v kolikor Vinales pride oz. katerikoli drug top perspektiven pilot ne bo toliko vplival na smernice prihodnosti Y., to je Horhe malo pozabil, Rossiju je pustil vse.....oz se je vsemu odpovedal tudi naslednji lovoriki, vsaj za 3leta, no takrat bo pa dečko že kar v letih :cool:

 

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da je Jorge material za Ducatija. Vendar pri štirih krogih so verjetno bolj pametni od mene. Lepo bo zaslužil, potem pa odšel v penzijo in užival. Pri Yamahi bi mogu za tak denar vozit štiri leta, pa še tastar bi mu kri pil. Tle pa bo odfural, zaslužil in odšel. Sicer pa, pustimo se presenetit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Mutika pravi:

:smoke:  Itak o vsem skupaj le ugibam, ker nisem svetovalec moštvom v motogpju kot nekateri tukajle.

BRAVO!! clapping-hands-above-head-smiley-emotico

Ravno to je problem v tej temi, ker nekateri mislijo, da vse vedo in ne dovolijo, oziroma ne prisluhnejo mnenja drugim, ampak svoje terajo naprej, ko fijakerski kojn (ozkogledno).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js vedno praum in mam prav .. en bo zmagu, ostali pa ne bodo zmagal .... a sm pristranski :?

včasih si dajo roke, včasih pa ne ... včasih si tut ćewle dajo ... ampak ... ok :lol1:

glaun da dugaja stari, dugajaaaaaaa :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

js vedno praum in mam prav .. en bo zmagu, ostali pa ne bodo zmagal .... a sm pristranski :?

včasih si dajo roke, včasih pa ne ... včasih si tut ćewle dajo ... ampak ... ok :lol1:

glaun da dugaja stari, dugajaaaaaaa :kva2: 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maus said:

včasih si dajo roke, včasih pa ne ... včasih si tut ćewle dajo ... ampak ... ok :lol1:

Ta je pa sigurno najjaća, si dan polepšal s tem :lol1::ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, bikez said:

Dvomim, da je Jorge material za Ducatija. Vendar pri štirih krogih so verjetno bolj pametni od mene. Lepo bo zaslužil, potem pa odšel v penzijo in užival. Pri Yamahi bi mogu za tak denar vozit štiri leta, pa še tastar bi mu kri pil. Tle pa bo odfural, zaslužil in odšel. Sicer pa, pustimo se presenetit.

..cilj mu je le eno ali več prvo mesto osvojit na Ducati-u v 2017/2018 (le zakaj? :whistle:), ve pa se da ni STONER! In ja, potem odletet pod palme....

@SF poizkusi spremljati prodajo motociklov Ducatija v l. 2016/2017/2018/2019 :alien1:

2 hours ago, IBA said:

Bravo Lorenzo....to sem čakal. Zdaj pa še Pedrosa na Suzuki. :) 

Zakaj se mi dozdeva, da je Pedrosa bolj testa Yamahe kot Suze? No, nevem (redka beseda tu na forumu, ne?:eek:), raje bi videl Pedrota pri Yami, Iannoneta pri Suzi, Vinalesa pri Hondi...no zgolj IMO.

Bili živi, pa videli :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, orcus pravi:

Ker te osebno poznam, načeloma verjamem, da je za tebe še upanje. Priznam pa , da me pogosto spravlješ v dvome... ;)

ja, živim nevarno:D

dotore, še rešuješ ljudi al si si najdu kak resnejši šiht:lol1:

kar se tiče 99 in Ducatija, mal sm skeptičen, čeb pa 93 presedlal, pol bi blo mal manj skepse:smoke:

že zdaj se veselim naslednje sezone, čeprav se še ta ni dobro začela:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to sezono niso končal, pa se že veselite naslednje .. so se vsi predal kot nemci partizanom in je zmagu Rossi :O

ok .. zmagu je ... zdj pa novim zmagam naprot :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!