Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 30 minutami, maus pravi:

še to sezono niso končal, pa se že veselite naslednje .. so se vsi predal kot nemci partizanom in je zmagu Rossi :O

ok .. zmagu je ... zdj pa novim zmagam naprot :jezik: 

maus, GP niso kot partizanski filmi, ko strela partizan in vsi nemci padejo, tu gre za res, tak da tu neu zmagu Rossi:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, builder pravi:

maus, GP niso kot partizanski filmi, ko strela partizan in vsi nemci padejo, tu gre za res, tak da tu neu zmagu Rossi:jezik:

Italjanski partizan je zbrcou španca :jezik:

sj ... samo podpaljujem vatru :P

štekaš ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Port Folio pravi:

Zakaj se mi dozdeva, da je Pedrosa bolj testa Yamahe kot Suze? No, nevem (redka beseda tu na forumu, ne?:eek:), raje bi videl Pedrota pri Yami, Iannoneta pri Suzi, Vinalesa pri Hondi...no zgolj IMO.

Bili živi, pa videli :smoke:

Če gre Pedrosa k yamahi bi šel iz dežja pod kap.... Že pri hondi ima enega egocetrika in ne rabi it zaradi tega k yamahi :) .... Se mi zdi, da bi pri Suzukiju našel svoj mir in bi se prebudil.... ampak kdo bi vedel :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Buzdovan said:

Pedrosa žal nima nikjer šans, dokler bodo v uporabi te lesene sprednje gume.

Sej so najboljsi od najboljsih.... kadar zmagajo, kadar pa ne so pa gume krive? Prlagodijo nej se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, builder pravi:

:love1:

605655.jpg?mode=max&quality=90&scale=dow

Matr, take špegle smo včasih na štantih pri kramarjih kupoval, zdej pa so No.1.

Aja, mali se še ne zaveda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, builder pravi:

po moje ga bo mali pojedu, pol bo pa zavesa, pa jokanje, pa spet tuhtanje, kak se ga znebit:lol1:

Lukav je Tabaki. Še vsakega je na koncu :cool:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, jvalant pravi:

Sej so najboljsi od najboljsih.... kadar zmagajo, kadar pa ne so pa gume krive? Prlagodijo nej se!

Dani je najlažji od vseh, proizvajalec je zaradi varnosti določil najnižji dovoljen tlak v pnevmatikah in za Danija so tako enostavno pretrde. Tako sem jaz razumel zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar bi jaz šel vozit tudi MZ ja. Sicer pa fino, da se bojo malo pomešali, bo bolj zanimivo. Jorge Lorenzo - zakon.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

jebe se jim kaj vozijo ... važn je dnar ... kdo več ponudi, tja bodo šli vozit ... niso privrženci znamk, razm valute ;)

prid ti s suzukijem (kao ga imaš, tko ti piše) ... js pa s navadno kawo .... pa da te vidim, kako se pelješ s tem tvojim suzukijem :P 

da me opereš, in da vidim tvojo idealno linijo ;)

 

Keni je tak car da te opere z YBR 125 :lol1:pa še boljšo linijo od idealne ti sprot pokaže :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, maus pravi:

jebe se jim kaj vozijo ... važn je dnar ... kdo več ponudi, tja bodo šli vozit ... niso privrženci znamk, razm valute ;)

prid ti s suzukijem (kao ga imaš, tko ti piše) ... js pa s navadno kawo .... pa da te vidim, kako se pelješ s tem tvojim suzukijem :P

da me opereš, in da vidim tvojo idealno linijo ;)

 

@Maus, jaz te povabim v Vrtojbo al pa na Šmriko. Pa pršu bom s KTM-jem :D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, bikez pravi:

@Maus, jaz te povabim v Vrtojbo al pa na Šmriko. Pa pršu bom s KTM-jem :D.

prou :P

bom po tvoji liniji pelu. dokler ti bom lahko slediu :P

kar se tiče pa GP .... vsak bi rad pršu v ekipo, ki nudi najboljše pogoje, največ denarja in razne ugodnosti ... pa je vseeno kerga tovarniškega peleš ...

zmagu sm :010

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, vsi se prodajajo za denar, ne kdo bo vozil najboljši motor. Lahko zadnji šofer dobi 20 miljonov EUR in prvi nič, pa bo vrsta za najslabši motor najdaljša :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si mal pomešal.... če bi za marketing najslabšega dal tok, bi ga kupval - sam qurc k nimajo :)

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še moje špekulacije: ne glede ali bom uganil ali ne, prestopi bodo zagotovo fajn premešali karte in upam da naredili prihodnje sezone bolj zabavne.

Najprej seveda "the prestop": večina veste da ne maram glih kej 99, mu pa priznam da pelje (vsaj včasih) zares odlično in takrat je neulovljiv. Zdi se mi, da je s prestopom k Tardečim naredil optimalno potezo: motorček je že zdaj (in bo v 2017 še) veliko boljši kot je bil 5 let nazaj - kdor tega ne verjame, ga bo morda prepričal David Emmett.

Pa 99 najbrž misli da se bo s tem tudi maščeval Yamahi, ki se ga ni niti posebej trudila obrdžat, in ki že lani ni pokazala navdušenja nad njegovim naslovom prvaka (skenslali so zabavo/praznovanje za osvojitev prvenstva), saj se je že od Argentine mrščila nad njegovim obnašanjem - stalnim javnim obtoževanjem Rossija, kako ne zasluži toliko pik kot jih ima, pa prst dol  v Sepangu, pa zahteva za pričanje pred komisijo proti Rossiju itd (o tem lahko neskončno natolcujejo (in tudi so) Rosi fani in seveda še bolj Rossi haterji, ampak zame ima največjo težo kaj mislijo/pokažejo tisti, ki so jima najbližje med dirkami in ki ju plačujejo).

Ampak vseeno, IMHO 99 s prestopom ne more sfalit: na eni strani ima vse pogoje za vsaj nekaj zmag, če ne celo naslov; če pa se slučajno ne bo ujel z motorčkom, pa nič hudega - tudi nihče drug (razen 27) se do sedaj ni, torej nič novega. In kljub tmu bo v dveh letih pokasiral toliko, da bi pri pri Yamahi moral delat vsaj 4 leta, če ne več... in njemu denar pomeni, saj ne poznam drugega dirkača, ki bi imel na YouTube voden ogled svoje hiše. Skratka, IMHO je to zanj win-win situacija. Jagoda na smetanci navrh njegove torte bi pa bila seveda zmaga Tardečih v prvenstvu, zlasti ker to ni uspelo Valetu. Če se bo le lahko navadil na čisto drugačen motor kot je vajen...

Če se mi tale prestop zdi pameten (na 99 oz $$ način) in pričakovan, pa se precej manj veselim potencialnega prestopa "našega" Mavericka k Yamahi, čeprav je čist logično, da najboljše moštvo želi najboljšega rookieja, vendar si bolj želim da Maverick čez leto, dve postane prvak na Suzukiju, po dolgi sušni dobi za naše (zadnji prvak na Suzukiju je bil KRjr, daljnega leta 2000 - zadnji v 500 ccm 2T klasi)

Če pa bodo Mavericka zvabili k Yamahi, kdo pride potem k našim?? Od Dukatistov bi raje videl v modrem zanesljivejšega in skuliranega, pa vseeno borbenega Dovija, kot hitrega, a ihtavega in nepremišljenega Iannoneja; ampak, kdo bo pa še drugi član moštva?? Mali Pedro mi je od nekdaj kul, pa zadnje leto, dve ni več tako steklen, se ne razbije več pri vsakem padcu, hvalabogu :) če se ne bo dalo dobit njega, pa je v igri najbrž aktualni Moto2 prvak, #5, kar IMHO tudi ne bi bila slaba izbira. In mogoče bi naši lahko potestirali tudi #12 iz Moto2, meni je Tom faca, od nekdaj, čeprav mu še malo manjka... morda MotoGP Suzuki?? :) 

Če bo Mali Pedro ostal brez sedeža na Hondi in ne bo šel k našim, bo šel morda na KTM?? Aprilio?? tudi to bi bilo zanimivo, a dvomim...a to so edine šanse da ga še vidimo v MotoGPO cirkusu, ker če pri Hondi dobi nogo in ne bo dobil mesta v drugem tovarniškem moštvu, bo IMHO zapenzionaril.

Kaj bo še novega?? Iz Moto2 prihajata tudi Sam Lowes, najbrž k Hondi, in Alex Rins, najbrž v Tech3, če jim ga seveda ne spulijo pri HRCju - a ker se Markeci ne razumejo najbolje z Rinsom, najbrž to ne bo šlo, prej s prijateljem, sosedom Titom, če bo letos pokazal kvaliteto. 

Jack Miller ima (ob Mavericku) edini veljavno pogodbo še za 2017, a se mi zdi da ni glih impresioniral ljudi pri Hondi, se zna zgodit da ga odslovijo pred iztekom pogodbe... a odkar je njegov meneđer Emillio Alzamora ima precej bolj resen pristop k treningom, in če mu uspe to resnost pretvorit v boljše uvrstitve, mu bo morda uspelo ostat v MotoGP.

Kakorkoli se bodo zadeve obrnile, zna bit zanimivo in to je fajn :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, suzuki said:

Če se mi tale prestop zdi pameten (na 99 oz $$ način) in pričakovan, pa se precej manj veselim potencialnega prestopa "našega" Mavericka k Yamahi, čeprav je čist logično, da najboljše moštvo želi najboljšega rookieja, vendar si bolj želim da Maverick čez leto, dve postane prvak na Suzukiju, po dolgi sušni dobi za naše (zadnji prvak na Suzukiju je bil KRjr, daljnega leta 2000 - zadnji v 500 ccm 2T klasi)

Če te razumem prav in pišeš da je bil KRjr zadnji prvak v 500 ccm 2T klasi potem se motiš, zadnji prvak v tej klasi je VR46 leta 2001 s hondo...:smoke:

če pa je bilo mišljeno da je KRjr zadnji prvak s suzukijem v tej klasi 500ccm 2T potem pa sem narobe dojel tvoj post... čeprav mislim da ne :blush:

lista prvakov:     https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_World_Champions_by_year

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

sorry, zatipkal sem se ko sem popravljal, mišljeno je bilo da je bil KRjr leta 2000 zadnji prvak na Suzukiju, še v 500 2T klasi. 

hvala za popravek!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko vas tule izključuje Rinsa, ki mislim da je tud eden izmed ožjih kandidatov za kakšno tovarniško moštvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!