Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

mislm da je šu dvignt svoje železninske konjičke u garažo....

Feny = fake Kenny pa res bluzi v smislu vesel je ker je moški...

.....zna bit da rosnemu pomaga un plug k so mu ga našraufal spredi :) 

Popravljeno . Popravil UnionJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, UnionJack pravi:

neki sm slabo spremlal dons :) dej povej kašn vrstni red je že bil :) 

se vidi, da ne znam napovedat končni rezultat, katastrofa sm:blush:

 

bi pa napovedal prvaka, to bo Rossi:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, builder pravi:

se vidi, da ne znam napovedat končni rezultat, katastrofa sm:blush:

 

bi pa napovedal prvaka, to bo Rossi:winkiss:

ti pa si večji kurjač kt je bil Metod, hahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, gretzky pravi:

V živo te ne poznam, zato te vprašam kar virtualno. A si ti res tako strašen? Že večkrat sem zasledil, da vpiješ "aufbiks". Pa nalimaš posnetke, kjer dvigneš precejšnjo težo deadlifta. 

Se te je treba paziti?

on topic: Dirka je pa postala malo dolgočasna. Sem pričakoval, da se bosta usekala Lorenzo in Marquez, pa je mlajši popustil.

ah, kot prvo sm športnik, motorist in lahko tudi dobr prijatelj, vsakemu je pa treba pustiti, da izrazi svoje mišljenje, a brez žaljenja, edin tu sm lahko "neroden", če do tega pride:smoke:

 

p.s. se sm vedu, da JL ma neke probleme, ne sam Yamaha, tudi Michelin ga sabotira:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, danci1973 pravi:

Kaka pizdica je ta Lorenzo - namesto, da bi bil srečen, da je prišel do 20. točk, mora on  zmajevat z glavo in se ves kisel pritoževat čez gume...
 

 

pred 9 minutami, Bear pravi:

zkaj neprenesem jokalce, spet je krivo use razen on :BUA:

Bodta vesela, da je meu probleme, čene bi nabil rossija še na njegov perfect vikend... Hahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KennyJR pravi:

 

Bodta vesela, da je meu probleme, čene bi nabil rossija še na njegov perfect vikend... Hahaha :lol1:

Ne joči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je bojda v zadnjih krogih zaradi "škart" gume moral voziti z 80 % plina na ravninah, sicer bi zmagal z naskokom. Ta se mi zdi pa res malo lovska. ROS mu je po napaki in preveč rezervirani vožnji kmalu odgovoril z 1:40.7 in pod to mejo LOR niti 5 krogov prej ni mogel. Top speed LOR pa je bil tudi povsem normalen do konca dirke. Tokrat mu res težko verjamem, kot da je vedno, ko ga ROS prehiti, nekaj tretjega hudo narobe.

Sicer pa vsaka čast MAQ za borbeno vožnjo in reševanje padcev. Letos bo očitno težko premagljiv, če le ne bo preveč zaletav (kot lani, dobesedno). Ducati pa se kljub neposrečeni stezi še vedno zdi morda celo najbolj konkurenčen motor glede na katastrofo poltovarniških Hond in Yamah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lorenco zna ploskat sam po špansk??:?

k so Rossiju dal pokal se je raj ke za kiklo držau,kt pa d bi ploskau :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, builder pravi:

ah, kot prvo sm športnik, motorist in lahko tudi dobr prijatelj, vsakemu je pa treba pustiti, da izrazi svoje mišljenje, a brez žaljenja, edin tu sm lahko "neroden", če do tega pride:smoke:

 

p.s. se sm vedu, da JL ma neke probleme, ne sam Yamaha, tudi Michelin ga sabotira:lol1:

Potem pa ok. Tudi jaz ne maram žalitev. Ki pa jih ne rešujem z batinami, sem prešvoh. :D

JL je imel probleme, ampak očitno je imel Marquez še hujše, saj je odpadel kot knof od ga. Prav dolgočasna dirka je bila, ni preveč zanimivo, če se eden odpelje naprej in ga samo enkrat eden "po nesreči" prehiti in se takoj vrne nazaj.

Za moje pojme je Lorenzo najboljši dirkač, saj res vozi kot robot (to pravi moj sodelavec). Marquez je malo zadaj in je tudi dober dirkač, vendar veliko manj robotski in veliko improvizira, pa tudi upa si veliko. Fotr pa je stari lisjak, ki gotovo zna dobro peljati, ne bi pa rekel, da je najboljši dirkač, pa čeprav se mu včasih poklopi. Danes mu je res šlo vse na roko in je zasluženo zmagal. Še vedno sem njegov navijač, ne bi pa rekel, da sem vernik. Sem bolj realist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast unemu gabru, ki je pogruntal, na unemu počasnemu posnetku nakontra vrteče sklopke, da se rosiju vrti motor nazaj. ajmemajko.

butalepress

sicer pa, svaka čast, Rossi!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KennyJR pravi:

 

Bodta vesela, da je meu probleme, čene bi nabil rossija še na njegov perfect vikend... Hahaha :lol1:

a nimajo vsi iste gume jojo pa penzič pa motorje a ja pozabil jojo je prvak in ne zna reč da ni šparal na gasu sam, da mu ne spizdi penzič zato je obrabu gume lahko bi to reku ne pa je raje krivdo na gume vrgu

zadnjč ko se je penzič ulegu je sam priznal, da je zajebal ni vrgu krivdo na gume,yamaho ali mravljo ki mu je pod gumo priletela

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!