Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Grande Iannone bo v Assnu štartal sz zadnjega mesta zaradi današnje akcije :( 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi iannone ..na posnetku je tako hitro pripeljal do lorija da je verjetno mislil , da prehiteva zaostalega za krog in da ima prednost.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki, k je pa Marquez lomastil okol pa nic.

Seratorji so se pa v lukne poskril.:lol1:

Lorenzo ma veze, verjetno je ze pred konce dirke letel h komisiji in tulil...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme odlična dirka z veliko dogajanja na stezi. Rossi in Markez odlično ( pa še celo roke sta si dala, kar je pohvalno),

pedro tudi ok. dirka, lorenzo se očitno ni znašel potem ga pa še Iannone sklat, čeprav mislim da je Lorenzo v tistem ovinku šel preveč na okrog, Iannone je videl luknjo in ko je Lorenzo sekal nazaj je bilo prepozno.Ostali pa kot doslej Vinjalesu je spet malo zmanjkalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi zasluženo danes. Marc razen tistih 2 krogov na koncu ni bil resna grožnja. Sicer pa razni fanatiki vr46, če vam je to edino, da si lahko pumpate ego potem ste pač reveži.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, interista pravi:

Rossi zasluženo danes. Marc razen tistih 2 krogov na koncu ni bil resna grožnja. Sicer pa razni fanatiki vr46, če vam je to edino, da si lahko pumpate ego potem ste pač reveži.

je treba provocirat al kaj si mislil ?  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, thumper said:

je treba provocirat al kaj si mislil ?  

Ko ti samo to se preostane..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo še naprej taka sezona s tako veliko spremenljivkami vmes se zna rosi s svojimi izkušnjami dobro znajti .. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, interista pravi:

Rossi zasluženo danes. Marc razen tistih 2 krogov na koncu ni bil resna grožnja. Sicer pa razni fanatiki vr46, če vam je to edino, da si lahko pumpate ego potem ste pač reveži.

danes smo pač reveži za eno zmago, čez tri tedne se bo pa nekdo drug veselil in bomo še večji reveži  :fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napeta dirka, Stari je vozil res suvereno, tudi MM je bil odličen in na koncu sem celo pričakoval bolj napet finale... Ianone ponovno naredil bedarijo, čeprav je Lorenza v bistvu rešil muk.

Fajn da se tudi po dirki več ne držijo kot kisle kumarice  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

je treba provocirat al kaj si mislil ?  

Izmed vseh postov danes, se tebi tole zdi provokacija? Naj te potolažim, da to ni. Pod fanatike pa sem mislil, ljudi, ki ponavadi komentirajo stvari v povezavi z nogometom (saj veš real vs barca, united vs čelsi vs lpool itd itd naši so vredu nasprotniki so vse drugo možno v slabšalnem načinu). Teh je bilo v motogp še nekaj let nazaj le za vzorec ali pa še to ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, interista said:

Pod fanatike pa sem mislil, ljudi, ki ponavadi komentirajo stvari v povezavi z nogometom (saj veš real vs barca,....

pa to je alterego od Fennyja -alias- fake kemija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, interista pravi:

Izmed vseh postov danes, se tebi tole zdi provokacija? Naj te potolažim, da to ni. Pod fanatike pa sem mislil, ljudi, ki ponavadi komentirajo stvari v povezavi z nogometom (saj veš real vs barca, united vs čelsi vs lpool itd itd naši so vredu nasprotniki so vse drugo možno v slabšalnem načinu). Teh je bilo v motogp še nekaj let nazaj le za vzorec ali pa še to ne.

tudi s tem zadnjim postom si povlekel en lep off topic .. 

ne - ne vem pa mi tud ni treba ..sploh me pa ne morš prsilt ... za te neumnosti so druge teme ..

sem pa še enkrat pregledal poste od ostalih - razen bilderjeve besede    pa dindin-ovih seratorjev nisem opazil ne vem kakšnega hudega obmetavanja .. z bilderjem se strinjam samo drugo besedo bi lahko uporabil..ostalo okoli iannoneja sem obrazložil v svojem postu po ogledu posnetka .. dindinova je pa skor resnična čeprav bi mogoče tudi on uporabil bolj "čisto" besedo ..

če je kdo začel podpihovat strasti si to ti .. in nisem edini , ki mu to ni jasno - sploh ker tvoj nickname vleče na tiste frčače , ki si zarad neumnih pravil ne smejo omislt vsak svoje žogice ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tvoji posti in posti ostalih niso bili off topic huh. Pa tudi zapisal sem, da moji posti niso bili mišljeni kot provokacija, ampak če si ti to zadevo tako razumel si jo pač tako razumel, moj namen je bil drugačen. Zapisal, sem pa le to, kar zadnje čase opažam tu ali pa na kakšnem drugem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, interista pravi:

Ker tvoji posti in posti ostalih niso bili off topic huh. Pa tudi zapisal sem, da moji posti niso bili mišljeni kot provokacija, ampak če si ti to zadevo tako razumel si jo pač tako razumel, moj namen je bil drugačen. Zapisal, sem pa le to, kar zadnje čase opažam tu ali pa na kakšnem drugem forumu.

a mi lahko en moj post , ki sem ga danes objavil po dirki pa je off topic polinkaš? prosim lepo.

nihče ni prisiljen sodelovat na forumu .. če te neke stvari tako motijo imaš vse možnosti za ukrepanje v nekem določenem okviru pravil na forumu .. 

pred 3 minutami, Mutika pravi:

Zelo dobro sem se počutila, ko sem gledala, kako sta si v roke segla Vale in Markec. Res dobro. Napetost najeda tudi opazovalce, ne le vpletenih. Želim si, da bo tako ostalo.

štos bi bil slišat besede .. :whistle: sploh glede na rosijevo gesto z levo roko in malo kislosti na marcovem obrazu ter njegovimi pogledi potem proti modri gruči.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar se navezuje na moj prvi post danes v tej temi je offtopic. Sicer pa moj zadnji post glede tega. Lp

Sicer pa upam, da se na naslednji dirki #93, #99 in #46 celotno dirko borijo za prvo mesto. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, map pravi:

Ala mu vera tem Rossiju. Starček z motivacijo 20 letnika. Kaj je temu človeku. Dosegel je vse kar se da pa še vedno taka motivacija Ali so mu psihiči mozak oprali in je res samo lutka ki jo vklopiš z gumbom. Ali je dejansko karakter za dirkanje, ki mu nihče ne seže do kolen. Rula po toliko lovorikah in vzponih, ter padcih.

Mislm, da je to, da dokaže, da je boljši od te generacije, ki je zdej na vrhu velik večja motivacija, kot pa katerikoli naslov... 

pred 6 urami, kitekatus pravi:

Sam Kenjota pa od nikoder,kaj je zdaj,kam je padu???:DDD

Evo me nooo... 

 

Dirka je bla dokaj kul... Marc nas je z napako oropal boja za zmago... Rossi je odpeljal suvereno in brez napak, danes ke bil precej boljši od ostalih... Lorenzo je bil sploh bogi, ampak pride taka dirka, pri lorenzu sploh rado... Viñales me je spet zelo razočaral... Prehiteval je kot 14 letnik... Kot da je tolk težko mal linijo blokirat, ne pa da je zgledal, kot da sploh bremzal ni... Bil je verjetno najhitrejši na pisti, razen mogoče rossija in končal je daleč zadaj 4., to veliko pove... 

Ianonnone pa... O moj Bog... In v assnu mu dajo za štartat iz zadnjega mesta... Idealno za kegljanje... Je verjetno že na inštrukcijah pri bautisti za prvi ovinek.... 

 

Aja, pa še glede poteze rossija po dirki... Kreten, da večjega ni... Zakaj to ni naredil v mugellu? Po zmagi je lahko bit pameten in se vn metat... Dejstvo je, da je to naredil samo zato, da si obdrži navijače v Španiji, da izpade kul... Čisto taktično in politično... Pizda gnila sfejkana... Jst nevem kako mu folk lahko še naseda... Same ovce

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!