Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 22 minutami, Danilo D pravi:

Men je važn da marquez v skupnem vodi, pa da da se mata z dohterjom "spet rada" :D

... kot pes in mačka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ELO pravi:

pravi užitek ga je gledati. tako kot recimo ianoneja, pod katerim se suzuki zvija kot da bi bil iz žvečilnega gumija...

slika in prilika Rossi fana, ne svita se mu, kaj je GP in kdo sploh in kaj vozi:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, KennyJR pravi:

Aja, pa še glede poteze rossija po dirki... Kreten, da večjega ni... Zakaj to ni naredil v mugellu? Po zmagi je lahko bit pameten in se vn metat... Dejstvo je, da je to naredil samo zato, da si obdrži navijače v Španiji, da izpade kul... Čisto taktično in politično... Pizda gnila sfejkana... Jst nevem kako mu folk lahko še naseda... Same ovce

Ti si kar tolmači stvari po svoje Kenny :) 

pred 5 urami, builder pravi:

čakam dan, ko Iannone sklati Rossia, tako sm tudi dočakal dan, ko sta se zapletla z Marquezom:P

kakšen odziv bo nato osebkov, ki "verujejo":hmm:

smo tudi to že vidli, jokanje na pas mater in ne konca za božjo voljo:lol1:

Če bo jokal tako kot zdaj Lorenzo, bo isti odziv. Pa veselo provociranje še naprej :fyou:

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Iannone je en navaden butl. In enkrat bo sebe in/ali nekoga drugega resno poškodoval. Koliko jih je letos stresel z motorja? 3? Malo preveč, da bi se skoz lahko zgovarjal na 'dirkaški incident'. En tak Maldonado v MGP je. Če si res tooooolko hitrejši, počakaš na konec ovinka, zletiš mimo in basta. Ne pa se zaganjat ko bik v rdečo ruto.

Ja no, to je res, ampak kazen bo pa vseeno dobil, kar je tudi prav. Nesmiselno je nekoga izključiti iz ene dirke, ker je zaletav. Naj štarta iz zadnjega mesta in naj v moštvu uporabijo bolj stroge prijeme, da se bo zamislil nad svojimi dejanji in začel uporabljati lastno glavo. 

pred 2 urami, ZdravkoK pravi:

Žal dirke nisem gledal je bilo pa za pričakovat da Lorenzotu nebodo dovolili gasa ker takšna razlika v hitrosti žez noč? pa ja.

Rossiju manjkajo točke in yamaha se je odločila da mora bit rossi prvak...sicer težka bo ampak yamaha bo naredila vse da pač nebo lorenzo letos glavni ker pač ne prinese tolk denarja kor rossi in tukaj je samo denar v igri. Lorenzo pa...ja če je res voznik kot se kaže bo naredil svoje pri dučetu al pa bo ostal drekar kot rossi!

 

In kaj je rosssi naredil po dirki?

A si mehanik v Yamahinem štabu, da govoriš kot da bi imel informacije iz prve roke? :? Pa še na politične igrice v MotoGp-ju se očitno spoznaš.   

Kaj si pa imel v mislih z zadnjim vprašanjem? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ZdravkoK pravi:

Žal dirke nisem gledal je bilo pa za pričakovat da Lorenzotu nebodo dovolili gasa ker takšna razlika v hitrosti žez noč? pa ja.

Rossiju manjkajo točke in yamaha se je odločila da mora bit rossi prvak...sicer težka bo ampak yamaha bo naredila vse da pač nebo lorenzo letos glavni ker pač ne prinese tolk denarja kor rossi in tukaj je samo denar v igri. Lorenzo pa...ja če je res voznik kot se kaže bo naredil svoje pri dučetu al pa bo ostal drekar kot rossi!

In kaj je rosssi naredil po dirki?

A pravljic za otroke  pa ne bi pisal....

Zadnjič so pa Rossiju motor sabotiral....

Dej odloč se že kaj bi rad povedal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skategrizzly pravi:

Ti si kar tolmači stvari po svoje Kenny :) 

Če bo jokal tako kot zdaj Lorenzo, bo isti odziv. Pa veselo provociranje še naprej :fyou:

Ja no, to je res, ampak kazen bo pa vseeno dobil, kar je tudi prav. Nesmiselno je nekoga izključiti iz ene dirke, ker je zaletav. Naj štarta iz zadnjega mesta in naj v moštvu uporabijo bolj stroge prijeme, da se bo zamislil nad svojimi dejanji in začel uporabljati lastno glavo. 

A si mehanik v Yamahinem štabu, da govoriš kot da bi imel informacije iz prve roke? :? Pa še na politične igrice v MotoGp-ju se očitno spoznaš.   

Kaj si pa imel v mislih z zadnjim vprašanjem? 

Jap dosti sem bil z njimi da marsikaj vem in izvem.

Vprašanjem? Pač enostavno nevem kaj je bilo po dirki? baje je rossi neki nardil pač nisem videl. in nevem kaj je naredil samo navadno vprašanje.

Hvala

pred 7 minutami, HD-Dyna pravi:

A pravljic za otroke  pa ne bi pisal....

Zadnjič so pa Rossiju motor sabotiral....

Dej odloč se že kaj bi rad povedal.

ne niso mu sabotiral samo nihče ni pričakoval izida kakršen je bil, Motor bi moral zdržati vsaj pričakovalo se je....glede na to da imajo omejeno št motorjev (mašin).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ZdravkoK pravi:

ne niso mu sabotiral samo nihče ni pričakoval izida kakršen je bil, Motor bi moral zdržati vsaj pričakovalo se je....glede na to da imajo omejeno št motorjev (mašin).....

Kaj pa, če je imel JLo ( ki ga seveda organsko ne prenašam ), "srečo" s slabšim kompletom gum ?

... aja, njemu se to ne dogaja, teorija zarote je mnogo boljša varianta :P

jokica je :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Kaj pa, če je imel JLo ( ki ga seveda organsko ne prenašam ), "srečo" s slabšim kompletom gum ?

... aja, njemu se to ne dogaja, teorija zarote je mnogo boljša varianta :P

jokica je :cry:

Se strinjam s tabo....nikakršna teorija zarote tukaj ni.kdo govori o tem?

Dejstvo je da yamaha želi rossija za prvaka, lani jim je ušlo zaradi slabih rezultatov Rossike.

 

Rossi make money....in nič drugega ni važno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, builder pravi:

kakšen odziv bo nato osebkov, ki "verujejo":hmm:

Da je Rossi prvi, glavni, največji... legenda moto spektakla ni vera ampak dejstvo, podkrepljeno z dokazi.

Kdor misli, da ga bo kdo drug presegel, je zaenkrat vernik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Da je Rossi prvi, glavni, največji... legenda moto spektakla ni vera ampak dejstvo, podkrepljeno z dokazi.

Kdor misli, da ga bo kdo drug presegel, je zaenkrat vernik.

Da pa se najde tud kdo (naj ti bo) podobno dober je pa tud dejstvo in da se ne brcamo z motocikla pa makar gre za prvenstvo naj bi tudi bilo vera?

Hja na mojem motrorju je tud še vedn nalepka THE DOCTOR kako dolgo pa bo je pa samo vprašanje.  :-)

 

resnobe dejte se mal nasmejat temu showu ki ga delajo za nas. za nas OVCE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Da je Rossi prvi, glavni, največji... legenda moto spektakla ni vera ampak dejstvo, podkrepljeno z dokazi.

Kdor misli, da ga bo kdo drug presegel, je zaenkrat vernik.

Rossi je bil prvak, že dolgo ni več svežega naslova, kar pomeni, da ga nabijajo, kar pomeni, da so ga že zdavnaj nabil in naj se hvali pred Melandriom, Maxom in ostalim, te ta novi dečki so boljši:P

 

mogoč pa preseneti, mogoč:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, ZdravkoK pravi:

Dejstvo je da yamaha želi rossija za prvaka, lani jim je ušlo zaradi slabih rezultatov Rossike.

Do zadnje dirke je bil kandidat za naslov prvaka, ker je imel slabe rezultate. Pa resno, no. A kdaj prebereš za seboj preden objaviš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Do zadnje dirke je bil kandidat za naslov prvaka, ker je imel slabe rezultate. Pa resno, no. A kdaj prebereš za seboj preden objaviš?

Ok se popravljam hvala da si me opomnil. Zaradi PRESLABIH rezultatov!!!!

Keeeer če bi imel dobre bi bil prvak.    sooorči dejstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Ja, preslabih za naslov prvaka. Da bi pa bili slabi... pa ne bo držalo :P

V vsakem primeru preslabi da bi bil prvak....pa obračamo mi dejstva koker hočmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa je bil Rossi lani tudi prvak - vice prvak :) al kak že pravijo temu :) 

Ne vem kak se vam da.....eni in drugi namerno uporabljate "malo" drugačne besede da prcate eni druge in pol uživate ob žaljenju forumašev in dirkačev .... skratka vsak ima svoje veselje. Jaz še vedno nisem uporabil ikone ignore (ker jo ne najdem) ampak počasi jo bom res moral najt. 

Na tej dirki je tudi Dani držal kar dober ritem, Ducati generalno nazaduje, tako kot lani.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, ZdravkoK pravi:

V vsakem primeru preslabi da bi bil prvak....pa obračamo mi dejstva koker hočmo.

Kasneje, kot bi Rossi osvojil še en eventualni naslov, več bi bil vreden...oz., skorajda neponovljiv.

V bistvu sta mu lani glavna tekmeca šla celo "na roko":OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

Kasneje, kot bi Rossi osvojil še en eventualni naslov, več bi bil vreden...oz., skorajda neponovljiv.

V bistvu sta mu lani glavna tekmeca šla celo "na roko":OK:

MM mu je šel bolj na nogo, kar je pa Lorenzu šlo na roko:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ZdravkoK pravi:

V vsakem primeru preslabi da bi bil prvak....pa obračamo mi dejstva koker hočmo.

če bi na zadnji dirki normalno štartal bi bil prvak! Zato ne moreš reči, da je bil slab.... če si drugi v prvenstvu nisi slab, mogoče malo več sreče ali da bi imet španskega pakta...

ps: deda jih šola!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, 600rrc pravi:

Roko mu je dal ja,hvala,ker me nisi sklatil.....

lahko bi se tudi to zgodilo, ker je opletal okoli njega, ko muha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govnator is back 

a lahko kdo potegne vrvico od splakovalnika dreka?

Rossi majstor!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ZdravkoK pravi:

Žal dirke nisem gledal je bilo pa za pričakovat da Lorenzotu nebodo dovolili gasa ker takšna razlika v hitrosti žez noč? pa ja.

Rossiju manjkajo točke in yamaha se je odločila da mora bit rossi prvak...sicer težka bo ampak yamaha bo naredila vse da pač nebo lorenzo letos glavni ker pač ne prinese tolk denarja kor rossi in tukaj je samo denar v igri.

 

pred 6 urami, ZdravkoK pravi:

 

In mehaniki so seveda po tvoje vedeli da motor nebo zdržal pritiskov? O ja pisalo je menda že v petek na netu to. ker je dobil 0 (nič točk) je treba zdej ukrepat.

več spremljaj in ne bodi ovca (ne žalim samo povem) razmišljaj...To je samo show in ooooogroooomno denarja v igri.

 

pred 3 urami, ZdravkoK pravi:

Jap dosti sem bil z njimi da marsikaj vem in izvem.

ne niso mu sabotiral samo nihče ni pričakoval izida kakršen je bil, Motor bi moral zdržati vsaj pričakovalo se je....glede na to da imajo omejeno št motorjev (mašin).....

 

pred 3 urami, ZdravkoK pravi:

Se strinjam s tabo....nikakršna teorija zarote tukaj ni.kdo govori o tem?

Dejstvo je da yamaha želi rossija za prvaka, lani jim je ušlo zaradi slabih rezultatov Rossike.

 

Rossi make money....in nič drugega ni važno.

 

pred 2 urami, ZdravkoK pravi:

resnobe dejte se mal nasmejat temu showu ki ga delajo za nas. za nas OVCE

zase govori ane..

pred 2 urami, ZdravkoK pravi:

Ok se popravljam hvala da si me opomnil. Zaradi PRESLABIH rezultatov!!!!

Keeeer če bi imel dobre bi bil prvak.    sooorči dejstvo!

kolikor se spomnim je rossi kar dolgo časa vodil v prvenstvu 2015 ..

pred 2 urami, ZdravkoK pravi:

V vsakem primeru preslabi da bi bil prvak....pa obračamo mi dejstva koker hočmo.

ker si privlekel na plano - lahko si prebereš odebeljeno - lanski zaključek sezone in nadaljeval z letošnjo zaroto yamahe ti bom takole odgovoril :

nimaš pojma .. ker tvoje besede ne zdržijo tistega , kar si sam napisal to pa je , da je važen samo Denar... ni res .. lani bi yamaha za rossijevo prvenstvo dobila 150 mio $ , za lorijevo pa samo 30mio$ :

"nekje je bilo rečeno da je za yamaho lorijev naslov vreden 30 , rosijev pa 150 mio dolarjev...kaj vse so pripravljeni z zneskom 120 mio dolari naredit pri dorni in moštvih pa vprašanje če se bo kdaj zvedelo ...pri takih vsotah ne dam roke v ogenj niti za danija kamoli za rosija ..."

če bi bilo karkoli resnice v tvojem prvem - in tudi marsikaterem po njem - postu potem bi bil rossi lani prvak - pa ni bil ane...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossija so mogl na zadnji startni polozaj postavit, da je bil Lorenzo prvak. Tolk o solanju :D  Kdor je dobr, je dobr, kdor je najboljsi je pa Rossi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!