Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Jorge Lorenzo: “First of all, as I said yesterday, everything is secondary after what happened on Friday. About the race, it’s unbelievable that Iannone made this mistake again and when he did, instead of saying “sorry” he asked me if I had an engine failure or something strange happening in this corner. I thought it was his fault, but he had this reaction and didn’t say sorry. There is always one rider that doesn’t understand the risks and that his actions can seriously injure the other riders and if Race Direction don’t give him a hard penalisation, like they did with me in 2005, these kinds of riders don’t understand that they have to change their mentality. That's why I think starting the race from last position is not enough, because in five to seven laps he will be positioned at the front again due to his pace.”

Kaj, a Iannone ni mogu verjet, da je tolk pocasn? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DinDiin pravi:

Jorge Lorenzo: “First of all, as I said yesterday, everything is secondary after what happened on Friday. About the race, it’s unbelievable that Iannone made this mistake again and when he did, instead of saying “sorry” he asked me if I had an engine failure or something strange happening in this corner. I thought it was his fault, but he had this reaction and didn’t say sorry. There is always one rider that doesn’t understand the risks and that his actions can seriously injure the other riders and if Race Direction don’t give him a hard penalisation, like they did with me in 2005, these kinds of riders don’t understand that they have to change their mentality. That's why I think starting the race from last position is not enough, because in five to seven laps he will be positioned at the front again due to his pace.”

Kaj, a Iannone ni mogu verjet, da je tolk pocasn? :) 

In spet jamra, da kazen za Iannoneta ni dovolj visoka. Najboljše, da mu kar zaplenijo Ducatija za preostanek sezone, ostalim iz grida pa naj Dorna časti pivo na vsaki dirki, da se bo lahko Lorenzo sam zaganjal po dirkališču 20+ krogov. Pa še takrat bo verjetno jokal, da mu sonce blešči, da mu je palec na desni nogi otrpnil in da si je Marquez našel drugega. 

Saj to ni res, da ni sposoben podati enega normalnega mnenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulk sm se nasmejal, ko je Markez po dirki komentiral...ta dirka danes je posvečena Lorenzu...ne Louisu :D

Rossi je za staro šaro? Kje so zdej pametnjakoviči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tista izjava na konc pa res haha! Se zdej jim ne gre zakljucek lanske sezone iz glave ocitno :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 6. 2016 at 10:52, kajvem pravi:

Pozdrav vsem!

Zanima me, glede na to, da imate debato o vsem, kar se navezuje na moto GP, če je kdo od vas že bil v Valencii na dirki.

Potrebujem namreč par informacij, ker sem v tem čista nepoznavalka. Partnerju sem za rojstni dan kupila karte za dirko, ki bo novembra, sedaj pa potrebujem malo usmeritve, kje prenočit v Valencii, da bo hotel/apartma/hostel hkrati tudi v bližini dirkališča, ali pa v centru z dobro povezavo do dirkališča.

 

Hvala.

A res nihče nima nobenih informacij??! 

Prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

Jorge Lorenzo: “First of all, as I said yesterday, everything is secondary after what happened on Friday. About the race, it’s unbelievable that Iannone made this mistake again and when he did, instead of saying “sorry” he asked me if I had an engine failure or something strange happening in this corner. I thought it was his fault, but he had this reaction and didn’t say sorry. There is always one rider that doesn’t understand the risks and that his actions can seriously injure the other riders and if Race Direction don’t give him a hard penalisation, like they did with me in 2005, these kinds of riders don’t understand that they have to change their mentality. That's why I think starting the race from last position is not enough, because in five to seven laps he will be positioned at the front again due to his pace.”

Kaj, a Iannone ni mogu verjet, da je tolk pocasn? :) 

http://www.24ur.com/sport/motogp/lorenzo-jezen-na-iannoneja-nikoli-ne-sprejme-krivde-jarvis-jorge-je-imel-sreco.html#video

spodaj je video Iannone se je zaletel v Lorenza .. in res zgleda kot ga je vprašal iannone ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skategrizzly pravi:

In spet jamra, da kazen za Iannoneta ni dovolj visoka. Najboljše, da mu kar zaplenijo Ducatija za preostanek sezone, ostalim iz grida pa naj Dorna časti pivo na vsaki dirki, da se bo lahko Lorenzo sam zaganjal po dirkališču 20+ krogov. Pa še takrat bo verjetno jokal, da mu sonce blešči, da mu je palec na desni nogi otrpnil in da si je Marquez našel drugega. 

Saj to ni res, da ni sposoben podati enega normalnega mnenja...

čakam dan, ko Iannone sklati Rossia, tako sm tudi dočakal dan, ko sta se zapletla z Marquezom:P

kakšen odziv bo nato osebkov, ki "verujejo":hmm:

smo tudi to že vidli, jokanje na pas mater in ne konca za božjo voljo:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moramao pa priznat, da je tokrat Lorenzo bil sposoben stopiti iz svoje kože in celo pohvaliti zmagovalca z besedami: He (Rossi) made an unbelivable race.

At the beginning I made a good start and with new tyres I was more or less at the same level as the other riders. But as I knew before the race, if I started to have graining on the front tyre I will struggle. This is what happened,” said Lorenzo, speaking to the trackside media. 

“Rossi, with the same bike, didn't have so much graining. Looks like he rides differently than me and he can save more the front tyre, normally. Also he is very good in difficult conditions, in conditions with no grip. 

“Today he made an unbelievable race. I could not ride like him and could not change my riding style to avoid the front tyre problems, in all the weekend. This is the truth.” 
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa sedaj malce bolje gledal posnetek ianone vs lorenzo...

jebiga, meni se zdi dirkaška nesreča.

ianonetu je zmanjkal kak meter, pa bi ga zaprl in lorenzo bi bil na zunanji strani...

tudi marquez dostikrat vozi podobne krajše linije.

lorenzo se je po padcu obnašal neprimerno. kasneje je izjavil, da mu je ianone nekaj govoril, celo povzemal ga je... temu ne verjamem, z razgreto glavo polno adrenalina, s čepki v ušesih in celo karavano gp strojev ki vozijo mimo, da boš ti slišal kogarkoli???

sicer pa, side assist, rear assist, pa še kakšna ogledala naj si dajo v pravilnik, pa bo... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo stari !!!!!

pred 2 urami, kajvem pravi:

A res nihče nima nobenih informacij??! 

Prosim.

Težka bo .. Izgleda, da še nihče ni bil tam na moto GP, zato ni informacij... Malo pogooglaj, boš na tujih straneh našel sigurno kaj ..

Valencia GP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROS je letos zaenkrat odličen, tudi za Mugello so skoraj vsi strokovnjaki prepričani, da bi udobno zmagal. MAQ vsaka čast, kaj vleče iz Honde. Realno se mi zdi majhen korak pred vsemi. LOR ima kljub 2 odstopom dejansko srečo, na obeh dirkah se je res na nek način samo odrešil muk in izgubil par točk. ROS te sreče nima, sicer bi vodil prvenstvo. Skozi sezono se bodo stvari še precej obračale.

IAN je res spet naredil napako in prav je, da ga pošljejo na zadnje mesto. Mu pa verjamem, da je zaviral tam kot vedno, ampak je bil LOR neverjetno počasen. Vseeno bi moral bolje odreagirati in ustreliti mimo po zunanji strani. Bolj sem bil prepričan, da bo LOR snel VIN, ki je res brezglavo delal kroge skoraj v vsakem zavoju. DOV je še vedno poškodovan?

Drugače pa lepa gesta med ROS in MAQ. Veliko navijačev je zopet žvižgalo, tako da neumni huligani očitno niso samo v ROS taboru. Enim bo spet to hinavsko, ampak se mi zdi to "hinavljenje" bolj primerno, kot pa žaljenje, pretepi, huliganstvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skategrizzly pravi:

In spet jamra, da kazen za Iannoneta ni dovolj visoka. Najboljše, da mu kar zaplenijo Ducatija za preostanek sezone, ostalim iz grida pa naj Dorna časti pivo na vsaki dirki, da se bo lahko Lorenzo sam zaganjal po dirkališču 20+ krogov. Pa še takrat bo verjetno jokal, da mu sonce blešči, da mu je palec na desni nogi otrpnil in da si je Marquez našel drugega. 

Iannone je en navaden butl. In enkrat bo sebe in/ali nekoga drugega resno poškodoval. Koliko jih je letos stresel z motorja? 3? Malo preveč, da bi se skoz lahko zgovarjal na 'dirkaški incident'. En tak Maldonado v MGP je. Če si res tooooolko hitrejši, počakaš na konec ovinka, zletiš mimo in basta. Ne pa se zaganjat ko bik v rdečo ruto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Bear pravi:

Grande Iannone bo v Assnu štartal sz zadnjega mesta zaradi današnje akcije :( 
 

Pravilno! Če bi sklatil Rossija, bi verjento dodal :), ane ;)

pred 15 urami, thumper pravi:

če bo še naprej taka sezona s tako veliko spremenljivkami vmes se zna rosi s svojimi izkušnjami dobro znajti .. 

Mogoče pa Marko skoči vmes :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je važn da marquez v skupnem vodi, pa da da se mata z dohterjom "spet rada" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, KennyJR pravi:

Mislm, da je to, da dokaže, da je boljši od te generacije, ki je zdej na vrhu velik večja motivacija, kot pa katerikoli naslov... 

Evo me nooo... 

 

Dirka je bla dokaj kul... Marc nas je z napako oropal boja za zmago... Rossi je odpeljal suvereno in brez napak, danes ke bil precej boljši od ostalih... Lorenzo je bil sploh bogi, ampak pride taka dirka, pri lorenzu sploh rado... Viñales me je spet zelo razočaral... Prehiteval je kot 14 letnik... Kot da je tolk težko mal linijo blokirat, ne pa da je zgledal, kot da sploh bremzal ni... Bil je verjetno najhitrejši na pisti, razen mogoče rossija in končal je daleč zadaj 4., to veliko pove... 

Ianonnone pa... O moj Bog... In v assnu mu dajo za štartat iz zadnjega mesta... Idealno za kegljanje... Je verjetno že na inštrukcijah pri bautisti za prvi ovinek.... 

 

Aja, pa še glede poteze rossija po dirki... Kreten, da večjega ni... Zakaj to ni naredil v mugellu? Po zmagi je lahko bit pameten in se vn metat... Dejstvo je, da je to naredil samo zato, da si obdrži navijače v Španiji, da izpade kul... Čisto taktično in politično... Pizda gnila sfejkana... Jst nevem kako mu folk lahko še naseda... Same ovce

Žal dirke nisem gledal je bilo pa za pričakovat da Lorenzotu nebodo dovolili gasa ker takšna razlika v hitrosti žez noč? pa ja.

Rossiju manjkajo točke in yamaha se je odločila da mora bit rossi prvak...sicer težka bo ampak yamaha bo naredila vse da pač nebo lorenzo letos glavni ker pač ne prinese tolk denarja kor rossi in tukaj je samo denar v igri. Lorenzo pa...ja če je res voznik kot se kaže bo naredil svoje pri dučetu al pa bo ostal drekar kot rossi!

 

In kaj je rosssi naredil po dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, ZdravkoK said:

Žal dirke nisem gledal je bilo pa za pričakovat da Lorenzotu nebodo dovolili gasa ker takšna razlika v hitrosti žez noč? pa ja.

Rossiju manjkajo točke in yamaha se je odločila da mora bit rossi prvak...sicer težka bo ampak yamaha bo naredila vse da pač nebo lorenzo letos glavni ker pač ne prinese tolk denarja kor rossi in tukaj je samo denar v igri. Lorenzo pa...ja če je res voznik kot se kaže bo naredil svoje pri dučetu al pa bo ostal drekar kot rossi!

 

In kaj je rosssi naredil po dirki?

Ali midva ziviva na istem planetu In spremljava isti moto gp? :) 

potem bi verjetno prejsno dirko zmagal rossi ne pa da mu je motor crknil, kajne? ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pravkar, ukica pravi:

Ali midva ziviva na istem planetu In spremljava isti moto gp? :) 

potem bi verjetno prejsno dirko zmagal rossi ne pa da mu je motor crknil, kajne? ;) 

In mehaniki so seveda po tvoje vedeli da motor nebo zdržal pritiskov? O ja pisalo je menda že v petek na netu to. ker je dobil 0 (nič točk) je treba zdej ukrepat.

več spremljaj in ne bodi ovca (ne žalim samo povem) razmišljaj...To je samo show in ooooogroooomno denarja v igri.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, ZdravkoK said:

 

In mehaniki so seveda po tvoje vedeli da motor nebo zdržal pritiskov? O ja pisalo je menda že v petek na netu to. ker je dobil 0 (nič točk) je treba zdej ukrepat.

več spremljaj in ne bodi ovca (ne žalim samo povem) razmišljaj...To je samo show in ooooogroooomno denarja v igri.

Ja pa verjetno so tudi placali iannoneju da zbije Jorgeta? Vem da je veliko denarja v igri ampak take teorije zarote so enakovredne tistim o nlp-ju ki rise in pise po psenicnih poljih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!