Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

On 6/25/2016 at 3:35 PM, jskrablin said:

Tale Rossi res pojma nima... še v pesek ga ne zna strest, pa je imel danes idealne pogoje za to :slap: Mogoče pa more vprašati Marqueza za nasvet :?

....so te slišali.... :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je bit pameten doma iz fotelja, me zanima kaj bi vi naredili ce bi odlocali o varnosti celotnega grida dirkacov?

Oziroma kako se vsi vi ki ste tako glasni vozite ali pa dirkate po dezju?

Odlocitev je taksna kot je, pogoji so bili za vse isti pred prekinitvijo, kot so bili za vse isti po ponovnem startu. Enim se je obrestovalo drugim ne. Zakaj prej ni bilo padcev, potem pa toliko? Po ponovnem startu so dirkaci tvegali vec ker je bilo vsem jasno da menjave motociklov ne bo vec, dokler ni zacel dez so se vedno lahko racunali da se bo steza posusila in na taktiziranje pri menjavi motociklov. Izkazalo se je da so bili nekateri pac prevec neucakani in so leteli ven. Skoda za Rossija, imel je dober ritem cel vikend, bil je suveren v suhem in mokrem, zal je hotel po ponovnem startu prevec, prehiro. Podobno kot ostali ki niso koncali. Jokica mu je z zarosenim vizirjem spet uzel nekaj tock, marqez pa s tokrat pametno voznjo se vec.

 

“I was even thinking about stopping” Jokica

http://www.motogp.com/en/news/2016/06/26/lorenzo-las-condiciones-eran-terribles/204611

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred eno uro sem pogledal posnetek BSB dirko (Britanski superbike) iz Knockhilla na Škotskem. Druga dirka je bila konkretno dežna. MotoGP-jevci v Assen-u so bli videt kot pussyji proti Britancem :eek:!

:hmm:Mogoče imajo pa Škoti mnogo boljši asfalt od Assen-a, recimo podobnega Grobniškemu? 

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi vedel s čim so bile napojene tiste metle s katerimi so brisali vodo .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jvalant pravi:

  Dej ne dramatiziri... Prvak je tisti, ki na koncu zbere najvec tock. Pika!  Btw, ce jih zajebes 100, pa si vseeno prvak, potem mogoce nekaj ni v redu z drugimi?

Imaš prav. Ampak vedno ko vidim Đorđeta na mokri dirki mi je prav smešno, kako je slabši od večine ostalih dirkačev :lol1:

pred 3 urami, bentley pravi:

Lahko je bit pameten doma iz fotelja, me zanima kaj bi vi naredili ce bi odlocali o varnosti celotnega grida dirkacov?

Oziroma kako se vsi vi ki ste tako glasni vozite ali pa dirkate po dezju?

Odlocitev je taksna kot je, pogoji so bili za vse isti pred prekinitvijo, kot so bili za vse isti po ponovnem startu. Enim se je obrestovalo drugim ne. Zakaj prej ni bilo padcev, potem pa toliko? Po ponovnem startu so dirkaci tvegali vec ker je bilo vsem jasno da menjave motociklov ne bo vec, dokler ni zacel dez so se vedno lahko racunali da se bo steza posusila in na taktiziranje pri menjavi motociklov. Izkazalo se je da so bili nekateri pac prevec neucakani in so leteli ven. Skoda za Rossija, imel je dober ritem cel vikend, bil je suveren v suhem in mokrem, zal je hotel po ponovnem startu prevec, prehiro. Podobno kot ostali ki niso koncali. Jokica mu je z zarosenim vizirjem spet uzel nekaj tock, marqez pa s tokrat pametno voznjo se vec.

 

“I was even thinking about stopping” Jokica

http://www.motogp.com/en/news/2016/06/26/lorenzo-las-condiciones-eran-terribles/204611

Ravno v tem je problem, da so bili pogoji ob ponovnem štartu isti za vse.

Prednosti/zaostanki med dirkači, ki so nastale v prvi dirki so se v drugi izničile, ker so vsi začeli znova, enakomerno oddaljeni drug od drugega. Potem je tukaj še ponoven štart, ki so ga lahko seveda izpeljali bolje/slabše kot na prvi dirki. Vsi so tudi začeli z novimi gumami, kar je šlo v prid vsem, še najbolj pa tistim, ki so v prvi dirki imeli najbolj izrabljene in tam niso mogli več pretirano tvegati, tukaj pa so dobili novo možnost. Pa še bi lahko našteval.

Kar hočem povedati je to, da sta se trud in tveganje boljših dirkačev iz prve dirke enostavno zavrgla. Pri tem so pa profitirali vsi ostali, kar je po mojem mnenju nepošteno in nedopustno. Tako je npr. Lorenzo pobral 6 točk, medtem ko v prvi dirki ne bi dobil niti ene, Rossi in Dovizioso pa sta izgubila skoraj zagotovljenih 20 in 25 točk na račun te akcije. 

In lepo prosim, ne nakladati glede varnosti. Vsi ki smo gledali dirko smo videli, da so bile razmere izredno težke, vendar se je situacijo dalo nadzorovati v vožnji z glavo, kar se je kazalo v majhnem številu padcev. KER pa so dirko ponovno začeli, izbrisali razlike in so bili seveda vsi dirkači na kupu, se je pa marsikdo moral posloviti ker je bil prisiljen voziti hitreje od samega začetka (saj je bilo jasno da je dirka dolga samo 12 krogov in da menjave motociklov ne bo več), ko tudi gume niso bile optimalno segrete. 

To so dejstva, vsak si pa naj tolmači po svoje ali je bila odločitev s strani vodstva smiselna ali ne. Moje mnenje je menda jasno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah,Rossi se je zagnal prevec neucakano in je sam zajebal,kljub tolkim izkusnjam je se zmer na koncu clovk...Zelel si je zmagat :)   

 

Ce mene uprasas sploh nebi dirkal po dezju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DinDiin pravi:

Mah,Rossi se je zagnal prevec neucakano in je sam zajebal,kljub tolkim izkusnjam je se zmer na koncu clovk...

Razočarao me i kao čovek i kao motorista :blush:

Kako je mali strokovno pobral maksimalno kar mu je ponudil dež ....

Jokica je pa tko uzadi sanjal in se bal za svojo rit :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo đek the ass :OK: .... ko je starćek šu u maline sm od srca prvošču zmago đeku :010

škoda za starćka in bravo za đeka :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WIN IT OR BIN IT!!

 

BOLJŠE KOT BIT PIČKA!

 

 

Just now, orcus said:

WIN IT OR BIN IT!!

 

BOLJŠE KOT BIT PIČKA! ( razen , če si tudi anatomsko, tisto je drugo)

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, orcus pravi:

WIN IT OR BIN IT!!

 

BOLJŠE KOT BIT PIČKA!

 

 

 

Naš rek  pa pravi: Prsa junaka, glava bedaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boljše je da je starega vun vrglo, ker zaj lahko verniki lalamudajo, kak se je fajtal in nasploh bil božanstven. Če bi ga pa mali Jack na pisti skino pa še kak redding pa MM pa če, pa če, pa če še petruči če mu nebi dukec ckrno, bi pa verniki za ziher komentirali, da se je boril kot lev ampak pametno popustil, ker je zbiranje točk pač bolj važno. Pa zaj, da vidim keremu ni potegnilo zgoraj napisano. Če bi.............če bi........če bi........ božanstvo zmagalo bi pač blo najhitrejše....štakate še enkrat?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, orcus pravi:

WIN IT OR BIN IT!!

 

BOLJŠE KOT BIT PIČKA!

 

 

 

še zmeraj se ne morem odločit al je "piček" ali fanta .. 

pred 1 uro, 3ninja pravi:

Ma boljše je da je starega vun vrglo, ker zaj lahko verniki lalamudajo, kak se je fajtal in nasploh bil božanstven. Če bi ga pa mali Jack na pisti skino pa še kak redding pa MM pa če, pa če, pa če še petruči če mu nebi dukec ckrno, bi pa verniki za ziher komentirali, da se je boril kot lev ampak pametno popustil, ker je zbiranje točk pač bolj važno. Pa zaj, da vidim keremu ni potegnilo zgoraj napisano. Če bi.............če bi........če bi........ božanstvo zmagalo bi pač blo najhitrejše....štakate še enkrat?????

ma štakamo ka bluzš.. itak če tak starček zmaga glih tko zgleda kt da bi maus komej legalno zdru ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, solorider pravi:

:lol1:

ja no če pa to res tko hudo zgleda ..oboje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

ja no če pa to res tko hudo zgleda ..oboje :P

jaz sem se raje vzdržal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, solorider pravi:

jaz sem se raje vzdržal :D

jst se pa ne morm..kr vidm mausa kot meščana vicenz-e  pa tablca "agra" ..aaaa u plešo bom siu ratu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

jst se pa ne morm..kr vidm mausa kot meščana vicenz-e  pa tablca "agra" ..aaaa u plešo bom siu ratu :lol1:

beležm te :ras:

starćek bo še marsikomu kriu piu ... štekate :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

beležm te :ras:

starćek bo še marsikomu kriu piu ... štekate :jezik: 

štakamo :P 

zdej mi je jasno zakaj ga vsi španci lovijo .. k je od krvi rdeč okoli ust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

beležm te :ras:

starćek bo še marsikomu kriu piu ... štekate :jezik: 

Bez starca - nema udarca :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....s tem, da 93 nabira točke za naslov si je stari s to dirko zapravil možnosti, imeti mora veliko in to res veliko srečo, vsaj tako kot jo je imel Niki Haydan v l. 2006, da pride v prednost (številčno).

Oooo 99 no comment!

Đeko, svaka čast, čestitke za vožnjo in lekcijo ostalim.

:smoke:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Port Folio pravi:

....s tem, da 93 nabira točke za naslov si je stari s to dirko zapravil možnosti, imeti mora veliko in to res veliko srečo, vsaj tako kot jo je imel Niki Haydan v l. 2006, da pride v prednost (številčno).

Oooo 99 no comment!

Đeko, svaka čast, čestitke za vožnjo in lekcijo ostalim.

:smoke:

 

Ena ničla MM-a, pa se so spet precej skupaj,res pa je da Rossi ne sme več delat napak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!