Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Mah, pista je ista za vse, tko da nimam kej jamrat. Vsec mi je da stari se vedno pele k satan, sam tokrat je zajebal, plain in simple... Mogoce mal bolj z glavo ne bi skodlo, sam #@$!, danes je blo tako :-( 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke milerju, kul modelček!

....a je kdo opazu enojajčne nizozemske dvojčice u rdečem levodesno :) špricaš eno, mokre sta 2.

@builder , get a life, ni tko grozn :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede na to , da ima lastnik moštva Marc VDS v lasti nevem koliko pivovarn, bo lahko Jackassu dal za pir. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Miller,res mu iz srca privoščim,škoda za Hernandeza. Ampak Dovi je pa res dober,je pokazal  zakaj bo ostal pri Ducatiju  in zakaj mora Ianone iti ..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, praznaglava said:

Ampak Dovi je pa res dober,je pokazal  zakaj bo ostal pri Ducatiju  in zakaj mora Ianone iti ..

Je to sarkazem ali kaj drugega? Ianone je dirko končal na 5. mestu, Dovi pa je ni...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, danci1973 said:

Je to sarkazem ali kaj drugega? Ianone je dirko končal na 5. mestu, Dovi pa je ni...

 

 In to pomeni da je Dovi zanic, al kaj?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, praznaglava pravi:

bravo Miller,res mu iz srca privoščim,škoda za Hernandeza. Ampak Dovi je pa res dober,je pokazal  zakaj bo ostal pri Ducatiju  in zakaj mora Ianone iti ..

In če nebi prekinili? Bi lahko zmagal, če nebi petruči... V glavnem, to da so prekinili je bilo kr neki... Kolk je bilo padcev pred prekinitvijo? In pol na tej želatini od asfalta? Kr neki... Še fino so skrtačl... Pizda ej... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, jvalant said:

 In to pomeni da je Dovi zanic, al kaj?

Vprašaj Builderja...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, Prvak se je cijazil zadaj, pa je blo treba spedenat, da jih pol ven odleti, da bo vsaj kaksna tocka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, praznaglava pravi:

ja,da so prekinl je tudi mene ujezilo... če  ne bi, bi Rossi zmagal..

Rossi je padal po lestvici... Iz prvega na 3. redding, ga je že napadal, pedrosa in mm sta jih ujela s 3s na krog boljšim časom... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, praznaglava said:

. Ampak Dovi je pa res dober,je pokazal  zakaj bo ostal pri Ducatiju  in zakaj mora Ianone iti ..

  Hm, Rossi je tud padel....  btw, tole ni sarkazem  Pa da te spomnim: tud Ianonne Kanone se je valjal danes, sam je mel sreco, da je lahko nadaljeval....

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam reklame na Kanalu A pa mi jih ves čas prekinjajo s kratkimi prenosi MotoGP tekme. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka danes je bila super, dokler je niso prekinili. Kaj zaboga so imeli sploh za prekinjati? :angryrant1::headbang:

Padcev skorajda ni bilo, vsi so vozili dokaj pametno in razmeram primerno, dvoboji so še vseeno bili, organizatorji pa očitno na težkih drogah :alko: Verjetno se tudi njihovi otroci ne smejo igrati zunaj, ko se vlaga v zraku dvigne nad 50%. Pa ne bi rekel nič, če bi vsaj dirko potem dokončno končali, ne pa da se grejo igrice in ponovno organizirajo štart. Enostavno to ni bila poštena poteza do tistih, ki so danes dejansko dirkali in se borili, ter si pridobili nekaj mest in privozili prednost, ki je bila ob ponovnem štartu enostavno izgubljena. Po drugi strani so pa profitirali veliko tisti, ki jim v prvi dirki ni šlo. Iannone npr. je bil eden takih, kateremu so Nizozemci odpustili napako iz prve dirke in mu dali še eno priložnost. 

Tako so bile današnje stopničke takšne kot so pač bile, mešano na žaru. Pa ne da ne privoščim Millerju, ampak roko na srce, ob nadaljevanju prve dirke bi težko videl stopničke danes, kaj šele prvo mesto. Je pa res veliko pokazal v drugi dirki in tudi njegov intervju je bil fenomenalen, se je videlo, da res ceni vse, ki so bili zaslužni za njegovo današnjo zmago. Marquez je prav tako vozil dobro in premišljeno danes, kakor že celotno letošnjo sezono (vedno bolj potrjuje moje domneve, da je začel zrelo razmišljati in dirkati :OK:), tako da čestitke za zasluženo drugo mesto. Bi pa v primeru enega ali pa dveh krogov več zagotovo mešal štrene Millerju. Redding je dejansko veliko iztržil, glede na oba slaba štarta, je pa tvegal veliko ob primernih trenutkih in umiril tempo ko so bile razmere prehude. Bravo. :worship:

Največji osmoljenci današnje dirke se mi zdijo Hernandez, Petrucci, Dovizioso in Rossi. Dovizioso in Rossi sta bila izjemna v prvi dirki, v drugi pa res preveč svojeglava in prehitra za take razmere in še ne dovolj ogrete gume. Kot posledica nepremišljene akcije organizatorjev sta tako izgubila največ. Za Yonnyja sem si že na začetku mislil, da ne bo zdržal celotne dirke s takim tempom in ni edini od poltovarniških pilotov, ki se je tako opekel, ko je zavohal svoj prvi zmagovalni oder oz. zmago. Petrucci me je pa le nekoliko presenetil z odstopom, glede na to, da je prvo dirko odvozil brez napak. Je bilo pa še veliko drugih padcev po zaslugah nizozemske d(i)rkaške organizacije :BUA::SS

Lorenzo po drugi strani, je bil pa danes na čisto drugem nivoju. In to na tistem najnižjem. Vožnja na 18 mestu, s končnim zaključkom na 10 mestu zaradi ponovljenega štarta je res žalostno. Če bo letos še par mokrih dirk bo človek čisto popustil. Je pa verjetno vseeno vesel, ko je pri vožnji skozi ciljno ravnino videl napis Rossi out in na koncu iztržil nekaj točk. Ja, tudi če ne znaš dirkati v mokrem in si največja šleva na gridu v spremenljivih pogojih, si očitno lahko prvak :slap::lol1:

Tudi za Vinalesa mi ni jasno kaj se je dogajalo :?

Kakorkoli, dirka je bila torej čisti kaos. Upam da bo za tako organizacijo in vodenje kdo odgovarjal, ker s takimi akcijami si ta šport koplje sam svoj grob :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, UnionJack pravi:

čestitke milerju, kul modelček!

....a je kdo opazu enojajčne nizozemske dvojčice u rdečem levodesno :) špricaš eno, mokre sta 2.

@builder , get a life, ni tko grozn :) 

Slika je še iz lanske dirke, toda sestrici sta verjeno kar isti ... :worship:

MotoGP-2015.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, builder said:

ta prau se je oglasu, sektaš:D

..... just when you think you learned how to use it, its gone.

ko postekas zastekas ce nisi zastekal ne stekas :) 

...mi je pac najljubsi, nimam pa drame ce gre ven. bl me sekira ce grem jest vn :) tud tale australc je model. upam, da bodo kmal nove face on site

14 minutes ago, RobiRoberto said:

Slika je še iz lanske dirke, toda sestrici sta verjeno kar isti ... :worship:

MotoGP-2015.jpg

matr, fotografska memorija. zihr mata veze :) 

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje drugje, kakor na internetni strani MOTO GP = kdor iiiščeee, ta tudi najde ... :OK:

_gp_9336-2_0.gallery_full_top_lg.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, RobiRoberto pravi:

Kje drugje, kakor na internetni strani MOTO GP = kdor iiiščeee, ta tudi najde ... :OK:

_gp_9336-2_0.gallery_full_top_lg.jpg

Ni slabo....mislim, na osebi ki sta skrajno levo in desno. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skategrizzly said:

 Ja, tudi če ne znaš dirkati v mokrem in si največja šleva na gridu v spremenljivih pogojih, si očitno lahko prvak :slap::lol1:

  Dej ne dramatiziri... Prvak je tisti, ki na koncu zbere najvec tock. Pika!  Btw, ce jih zajebes 100, pa si vseeno prvak, potem mogoce nekaj ni v redu z drugimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je pa glih zaradi vse te kaotike bila dirka zanimiva, tako kot ostale me je zmotilo da so jo prekinl, ker mislim da bi postala še bolj zanimiva saj so zadnji krog pred prekinitvijo prvi trije  vozili 2:00 medtem ko so naslednji trije, odpeljali 1:57 in so že skoraj priključili vodilnim.

Čestitke Millerju in reddingu,

MM je pametno odvozil,

škoda za ducatije, yonniya in tastarga

Lorenzo me je pa čist razočaru.

Se mi je pa zdelo da so nekateri padci bli res čudni, oz. sdrsi sprednjega kolesa pri skoraj poravnanem motorju - WTF,

najbrž blokada sprednjega kolesa pri zaviranju.

No kokrkol zanimiva dirka , škoda ker je zdej v točkovanju preveč razlike, kazalo pa je da bojo res skupaj.

Rossija in Lorenzota zdej lahko reši le Markezova nula, al pa da do konca smo onadva zmagujeta, kar pa mislim da ni možno, pa prvaka dol ali gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem na BT Sport in je po prekinitvi Redding rekel, da je tako lilo, da ni niti proge videl. Bilo je tudi ogromno stoječe vode, tako da morda prekinitev ni bila tako mimo. V drugi dirki so bili pogoji "dobri" za pravo dežno dirko na nož. Zato tudi najbrž toliko padcev, ker so bile razmere dokaj predvidljive in so šli vsi že od začetka na polno. Se pa strinjam, da načeloma kravatarji zadnje čase vse bolj nespametno jemljejo stvari v svoje roke. Tako si prizadevajo za neko varnost, pa nobenega ne motijo flag to flag dirke, asfaltne izletne cone, zid v Mugellu... Ko se je Salom ponesrečil je bilo treba pod nujno spremeniti pol proge, prej pa 10 let ni nikogar motilo. S kaznimi je podobno: Ko je PED snel DOV, ni bilo to nič takšnega, ko ga je snel IAN, je bila takoj cela štala, kaj šele ko je snel LOR. Pa ROS manever v Sepangu je bil tudi "smrtonosen", ko se je pri 60 km/h in poziciji spredaj peljal izven idealne linije. LOR prehitevanje iz obupa v 200+ km/h šikano v Mugellu pa ni bilo nevarno, ker sta srečno oba ostala na obeh kolesih. V Qatarju so uničili celo dirko Moto2 z nekimi kvazi jump starti, ko je žmignil semafor in je pol grida trznilo, danes so v Moto3 spet nekaj po svoje kazni delili po koncu dirke. Ali naj delujejo razumno za varnost, ali pa naj se brezglavo držijo zgolj predpisov, ki naj bodo enaki za vse. Ne pa vse po nekem občutku, ki ni nikakeršen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!