Skoči na vsebino

Sledilnik za motor


Priporočene objave

Žijo!

TK102B

Jaz nabavljam tlele in delajo ok tudi shock senzor! Stalno napajan preko pretvornika 12v na 5v ob izklopu kontakta.

 

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KNNMS pa ko si ga imel na baterijo si lahko izklopil napravo, jaz dam na off in se vedno dela, dokler ne odstraniš baterije...

Je pa tole vrhunska cena za TK102B...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Urke85 pravi:

KNNMS pa ko si ga imel na baterijo si lahko izklopil napravo, jaz dam na off in se vedno dela, dokler ne odstraniš baterije...

Je pa tole vrhunska cena za TK102B...

Ob izklopu kontakta motorja se vžge napravica. ON/OFF gumb ne dela. Prekinjam napajanje iz baterije. Malo je treba napravico predelati. Imel sem tudi idejo sos gumb povezati na stransko taco a sem idejo opustil, ker šok senzor deluje odlično. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snecer said:

V redu, daj bolj točen izračun :)

 

Bolj točen a ne povsem točen (manjkajo parametri o izgubah pri pretvorbi) 2x tvoj reultat. Vsaj prebal bi. :yawn:

2 minutes ago, KNNMS said:

Ob izklopu kontakta motorja se vžge napravica. ON/OFF gumb ne dela. Prekinjam napajanje iz baterije. Malo je treba napravico predelati. Imel sem tudi idejo sos gumb povezati na stransko taco a sem idejo opustil, ker šok senzor deluje odlično. 

Zakaj pa pri vklopljenem ne? Če ti ga sunejo in se z njim odpeljejo je malo nerodno imet alarm ki je izklopljen med vožnjo... hmmm.

A geofence dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, StaraFeltna pravi:

Bolj točen a ne povsem točen (manjkajo parametri o izgubah pri pretvorbi) 2x tvoj reultat. Vsaj prebal bi. :yawn:

Zakaj pa pri vklopljenem ne? Če ti ga sunejo in se z njim odpeljejo je malo nerodno imet alarm ki je izklopljen med vožnjo... hmmm.

A geofence dela?

Ne skrbi... dela če se če :)

Hm.. mislim da sem nekaj sprobaval in dela, ne bom pa trdil. Lahko ti sprobam.

Aja ti si menda slike led lamp dolžen objavit a ne? U2, U3 pa to... A sm zamešu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, KNNMS said:

Ne skrbi... dela če se če :)

Hm.. mislim da sem nekaj sprobaval in dela, ne bom pa trdil. Lahko ti sprobam.

Aja ti si menda slike led lamp dolžen objavit a ne? U2, U3 pa to... A sm zamešu?

Pa še res je, si dam v opomnik. Dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4 February 2016 at 7:47 PM, Snecer said:

Evo, osnovna baterija je po 96urah (po knjigi pravijo da zdrži 100ur) javila "low battery", kar pomeni, da bi še kakšen dan+ držala.

Zadeva je bila zunaj na zraku v pvc.

Osnovna je 1000mAh.

Imam pa še dodatno 2800mAh (verjetno malo fake podatek na bateriji) :)

Sicer so enake kot za Olympus fotoaparate.

 

WP_20160204_003.jpg

WP_20160204_004.jpg

WP_20160204_005.jpg

wp_ss_20160204_0001.png

Sem danes poskusil zunaj na mrazu, ne vem ali je kaj narobe ali so pa extra slabe baterije.

10:16h 100% kapaciteta

13:40h  66% kapacteta

13:50    33% pa sms low battery

Imam pa priklopljen shock in pa move, sicer ne vem če kaj to extra vpliva...

Baterije so sicer prvič napolnjene samo vseeno nebi smelo tako malo zdržat...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista SouDanon je najbrž krneki. Sicer pa je znano da li-ion + mraz ni dobra kombinacija. Li-ion pri ničli je že skoraj patetičen. Nevem kokliko to vpliva na količino energije ampak zagotovo vsaj ohromi zadeve ki so tokovno požrešne (ni sicer tvoj primer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa "pogruntal" v čem je bil problem. Če imaš nastavljeno move, žre baterijo na polno .

Očitno na move skozi preverja lokacijo.

Od včeraj 22.51 pa imam nastavljeno samo na shock in je danes ob 12.00 še vedno 100% kapaciteta.

Je pa shock čisto dovolj, ker če se samo malo dotakneš motorja, takoj pošlje sms.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš vklopljen shock ali shake ... je vedno aktiven sledilnik.

Če imaš to prižgano, bi ti baterijo motorja spraznilo v približno 3 tednih, če nisi umes vozil.

Stestirano :)

14 dni drži akumulator motorja brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, Urke85 said:

Sem pa "pogruntal" v čem je bil problem. Če imaš nastavljeno move, žre baterijo na polno .

Očitno na move skozi preverja lokacijo.

Od včeraj 22.51 pa imam nastavljeno samo na shock in je danes ob 12.00 še vedno 100% kapaciteta.

Je pa shock čisto dovolj, ker če se samo malo dotakneš motorja, takoj pošlje sms.

Kot move je mišljen geo-fencing (premik iz začrtanega območja)?

Aha za območje burje potem to ni... Včeraj bi naprimer razneslo telefon os sms-ov. Se da nastavit občutljivost?

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni SHOCK da moraš s kladivom po njem tolči

      SHAKE pa dovolj da mau potreseš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

a ni SHOCK da moraš s kladivom po njem tolči

      SHAKE pa dovolj da mau potreseš?

za shock je dost da prideš zravn in zatulš BUUUUUUUUUUUUUUU ... in pol si čist šokiran ...

štekaš :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Tk102B na poti... pa se bom igral. Baterija pa je zgleda BL-5B kar pomeni tudi za nokia telefone tako da se jo za kake 5€ dobi originalno 890mA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, StaraFeltna pravi:

Evo Tk102B na poti... pa se bom igral. Baterija pa je zgleda BL-5B kar pomeni tudi za nokia telefone tako da se jo za kake 5€ dobi originalno 890mA.

Nova baterija BL-5B je okoli 14 € ... od Nokie ;)

http://www.mobiplanet.si/Baterija-BL-5B-Nokia.html?gclid=COz9pp-GrMsCFUnnwgodF84EnQ

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, StaraFeltna pravi:

Evo Tk102B na poti... pa se bom igral. Baterija pa je zgleda BL-5B kar pomeni tudi za nokia telefone tako da se jo za kake 5€ dobi originalno 890mA.

če ne bo v škatli kaj drugega :lol1: tudi jaz še čakam  :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, solorider said:

če ne bo v škatli kaj drugega :lol1: tudi jaz še čakam  :mad:

Neč bat, če bo banana lepo odigraj karto začite paypala oz. ebaya. Deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem preko ebaja že zdavnaj dobil luči, preko paypala pa še nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, StaraFeltna pravi:

ebay

resda je poštnina še dodatne 0,75€. jbg...

Nemreš premagati Istrske krvi. ;)

 

če ti baterija crkne, je nahitrej, da jo kupiš v prvi trgovini. Če ti je pa do 7 €, pa čakaj kakšn teden ali pa će se ti ne mudi.

če pa koga poznaš, ki dela na servisu za nokia telefone, pa dobiš rabljene ... kokr čš ... zastojn :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

če ti baterija crkne, je nahitrej, da jo kupiš v prvi trgovini. Če ti je pa do 7 €, pa čakaj kakšn teden ali pa će se ti ne mudi.

če pa koga poznaš, ki dela na servisu za nokia telefone, pa dobiš rabljene ... kokr čš ... zastojn :jezik:

 

Rabljena je rizik, nove pa zelo redko crknejo, vsaj meni niso še nikoli na vseh telefonih od daljnega 1996 leta dalje pa znancem tudi ne da bi vedel (pa redno nabavljam tistim ki grdo delajo z baterijami). S takimi cenami je tudi vprašanje koliko časa jo ima na polici slo trgovec. li-ion shelf life je menda 3 leta. Tistih 7€ pa raje dam za kafe če se narišeš pravi čas z ostalimi sumljivci tle gor. Sej veš kje...

7 minutes ago, motom said:

Kako je zdj s tem TK102B, a dela on/off stikalo ali ne?

ker ne bi rad ugašal/prižigal preko SMSov...

Upam da ne dela ker čene ga bom moral bypassat.

Aja tele baterije iz Nemčije pridejo v par dneh, za potrpet bo tudi serijska roba dovolj :D

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, StaraFeltna pravi:

Rabljena je rizik, nove pa zelo redko crknejo, vsaj meni niso še nikoli na vseh telefonih od daljnega 1996 leta dalje pa znancem tudi ne da bi vedel (pa redno nabavljam tistim ki grdo delajo z baterijami). S takimi cenami je tudi vprašanje koliko časa jo ima na polici slo trgovec. li-ion shelf life je menda 3 leta. Tistih 7€ pa raje dam za kafe če se narišeš pravi čas z ostalimi sumljivci tle gor. Sej veš kje...

sj tut nova rata rabljena ....pa če nikol ne crknejo ... preverjeno stara baterija dela super ...

itak samostojno dela 3 dni, če je skoz aktivna ... recimo shake (preverjeno) ... drugače ti jo polni akumulator ...

bistvo je, da dela, nekaj dni, v slučaju, da ti odklopjo akumulator ... ampak .. do takrat si pa že obveščen, saj mora do akumulatorja pridet.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!