Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

On 10. 11. 2016 at 6:50 PM, HD-Dyna said:

Ulaz besplatan, izlaz se plača :blush:

Ko iz Alana Forda:P.

...in za štiriglavo družino doda še: "Plačate 5 karti, a možete uči svi iz vaše porodice, makar vas bilo deset:smoke:"

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Schultz pravi:

 

Vse super.

Tudi mene je letos zaneslo na Cirije. Meni se zdi tale grad rahlo preseravanje, kljub temu, da je Evropa dala denar. Ogromen objekt, sami hudi materiali, vsebina nič posebnega, obiskovalcev malo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Fazer03 pravi:

Ne vem no, sicer vse lepo in prav, ampak naslov teme ni "Naš/moj dopust", ampak "Vtisi z dnevnih voženj 2016" (jaz razumem dnevne vožnje na enoslednih vozilih) ...

Kje vse ste bili z avtomobili, avtodomi, avioni in ladjami pa je nekje v drugi temi ... se mi zdi.

Pa lep pozdrav tja dol ...

Moto voznje je bilo ca. 400 km. Pa nisem na dopustu, btw. Lahko pa vse pobrisem, ce moti. Ni problema.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Whiskey said:

Moto voznje je bilo ca. 400 km. Pa nisem na dopustu, btw. Lahko pa vse pobrisem, ce moti. Ni problema.

Lahko bi nam privoščil vsaj eno sliko rentane honde in kak podatek o najemu mopedov tam doli. ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazer03 ...... tud mene je skor mal zmotl to, ampak če je vse drugo poleg še tuki notr, ne vem zakaj neb blo še to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, motolover pravi:

Lahko bi nam privoščil vsaj eno sliko rentane honde in kak podatek o najemu mopedov tam doli. ;)

 

Najem je stal 165 Aud za 1.5 dneva, plus 15 Aud za celado. Bond 1.000 Aud. Slike Honde nimam, ker spodaj po ravninah sploh nisem slikal. Cesta na Palumo je preozka, da bi se kjerkoli ustavljal. Pa se zarasceno je do amena. Nobenega razgleda in oblacno vreme na meji dezja. Po mestu pa je bil skuter sparkan ob cesti. Kaksne posebne zelje slikat ta skuter nisem imel. Sicer pa, a moram komu racune polagat?

V Aus sem bil predvsem poslovno. Tukaj  v Brisbaneu na letni Bioenergy and future fuels konferenci. Izkoristil sem samo tista dva dni, da sem se zapeljal za lasten gust malo naokrog v tropih severnega Queenslanda pri 37 stopinjah in 90 % vlagi.

Ce kogarkoli vse skupaj moti, si je sam kriv.

P.s. Nisem navajen obdelat slike na notebooku, zato je prevec kontrasta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Whiskey said:

P.s. Nisem navajen obdelat slike na notebooku, zato je prevec kontrasta.

Mja, jeba so ti ekrani po prenosnikih .. zgleda ok, pol pa na drugih napravah vidis da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Texo pravi:

Mja, jeba so ti ekrani po prenosnikih .. zgleda ok, pol pa na drugih napravah vidis da ....

Jih bom popravu, ker so slike drgac super. Se posebej tista s towerjem in odsevom svetlobe v riverju. Se dobr dan in pol, se dva resna sestanka, pa via domovina.

Ce se bom kam preselil, je to zagotovo Brisbane.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 11. 2016 at 22:49, Igi Pop pravi:

Tudi mene je letos zaneslo na Cirije. Meni se zdi tale grad rahlo preseravanje, kljub temu, da je Evropa dala denar. Ogromen objekt, sami hudi materiali, vsebina nič posebnega, obiskovalcev malo.

A misliš da je Evropa dala? Bi znalo bit da je tudi kakšen moj, pa tvoj tolar in še euro noter.

Ne skrbi vse not v EU damo nazaj, le da na obroke, pa po drugih kanalih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!