Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 1 uro, nemo pravi:

Iz Ljubljnane v Piran, malo AC (šele ob 12h iz Ljubljane), malo regionalka. Nazaj AC (po temi).

DYa7WN.jpg

Nekak osamljen in prazen izgleda tale naš obmorski biser, ko ni več trum turistov. Verjetno pa tudi domačinom paše, da imajo končno malo miru pred raznimi moto-ropotuljami... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

Kako je sedeti na sedežu kadar je tista mrtva žvau, ki jo imaš gor,  mokra?

še ni bila mokra, ker sem jo vedno pospravil pred dežjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so Primorci zatajili in pri Uncu je začelo padati. Zato sem obrnil nazaj proti Ljubljani in zavil na dolenjsko. Prijetnih 17 stopinj in sonček vse do Otočca. Ceste so suhe, vseeno se ni za igrati in je treba lepo po penzionistično. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, motolover pravi:

Danes so Primorci zatajili in pri Uncu je začelo padati. Zato sem obrnil nazaj proti Ljubljani in zavil na dolenjsko. Prijetnih 17 stopinj in sonček vse do Otočca. Ceste so suhe, vseeno se ni za igrati in je treba lepo po penzionistično. 

sam gasaaa, pa mau zamižat :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motolover pravi:

Danes so Primorci zatajili in pri Uncu je začelo padati. Zato sem obrnil nazaj proti Ljubljani in zavil na dolenjsko. Prijetnih 17 stopinj in sonček vse do Otočca. Ceste so suhe, vseeno se ni za igrati in je treba lepo po penzionistično. 

zgleda da je več dolenjskih cest

ker jaz sem včeri vozila v megli... ki je bla do tal :D  maš srečo, da se je teb razkadila.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, pajkica said:

zgleda da je več dolenjskih cest

ker jaz sem včeri vozila v megli... ki je bla do tal :D  maš srečo, da se je teb razkadila.....

Vozil sem cca med 14h in 16:30. Megla se je začela šele pri Otočcu (Novo mesto, Trebnje, Ivančna,.. vse lepo) sem šel še po AC do Krškega in obupal, tam je bilo res megleno. Namen sem imel preko Radeč in ob Savi nazaj proti Litiji in Domžalam. Kupi si pinlock, se bo tudi tebi megla razkadila! :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, skalaprava said:

Malo bi moral zaviti še na sončno stran Gorjancev (Beri Bela krajina :OK:)....današnja napoved za naše kraje je celo do 18 stopinj, megle ne bo, garantirano!

Če smem predlagati eno tako klasično lagano turico:

Lj - Ribnica - Gotenica - Kočevska reka - Livold - Mozelj - Stari trg ob Kolpi - Sinji Vrh (vmes cca. 2km dobrega makadama) - Vinica - Zilje - Adlešiči - Griblje - Podzemelj - Otok (postanek pri avionu) - Metlika - Jugorje - Semič (vzpon na Smuk, vse asfalt) - Črmošnjice. Od tu dve varianti: prva v Črmošnjicah levo proti smučišču Bela in potem po dobrem makadamu vožnja do Baze 20 in spust nazaj na partizansko magistralo v Podturnu, druga varianta pa Iz Črmošnjic naravnost naprej po partizanki. Ostalo pa klasika Od Soteske naprej po dolini Krke v Dvor in naprej do Žužemberka....itd - LJ. 

To znese cca. 280 km.

Madona, za to potrebujem že navigacijo. ;) Hvala, bom zapeljal enkrat v kratkem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motolover pravi:

Vozil sem cca med 14h in 16:30. Megla se je začela šele pri Otočcu (Novo mesto, Trebnje, Ivančna,.. vse lepo) sem šel še po AC do Krškega in obupal, tam je bilo res megleno. Namen sem imel preko Radeč in ob Savi nazaj proti Litiji in Domžalam. Kupi si pinlock, se bo tudi tebi megla razkadila! :)

 

a majo te pinloke tudi za VWje? :O nism vedla....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na terenu od 11h do 16h, sicer pa od 9:30 - 17:0.

Na AC dva zastoja (Sl Bistrica, Žalec).

Se je pa pojavil funkcionarski avto z modrimi lučmi in si utiral pot po sredini. Od daleč sem mislil, da je rešilec/gasilec, ko pa sem ga dohitel... beda. Za povrh je zadnji del zapore tam nekje pri Vranskem, peljal onkraj stožcev, po ZAPRTEM delu vozišča. Primitivno... brezobzirno... itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, nemo said:

Se je pa pojavil funkcionarski avto z modrimi lučmi in si utiral pot po sredini. Od daleč sem mislil, da je rešilec/gasilec, ko pa sem ga dohitel... beda. Za povrh je zadnji del zapore tam nekje pri Vranskem, peljal onkraj stožcev, po ZAPRTEM delu vozišča. Primitivno... brezobzirno... itd...

V Jugi so rekli: "nemoj se obremenjivati!"

Sicer je bil mogoče kak v civilni opravi in na službeni vožnji. Imam znanca ki pravi, da mu je nerodno, ampak ko mora kam hitro priti ni druge kot, da prižge luči in gre. Mogoče bo ravno ta, ki si ga videl, ujel tatu tvojega avta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!