Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 30 minutami, izibajker pravi:

 

Ja, sej res. Dej Dami plis še mikrolokacijo tega zadnjega onlajna razkrij.

Gojače, sem imel namen na Sv. goro, pa so metali sol v senčnih ovinkih in sem obrnil, ker mam lep spucan in čist motorček

pred 35 minutami, Danilo D pravi:

.... po poteh Usodnega vina? :lol1:

ni, je pa 20km stran

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GoBobi pravi:

In še moj prvi in edini selfi (a sem komu znan :P - tko drgač, mislim, ne iz motorističnih krogov hi,hi...):

 

Ja iz une risanke o Shreku.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GoBobi pravi:

Lepo spucana in namazana v topli garaži pripravljena za zimski spanec :yawn:, pol pa moje ideje o tem, da če je plus, še ni zima :yea2:... Pa sva šla en krog :bike:

Najprej do Ljubljane pogledat to grozno prometno signalno spremembo na Vrhniški klanec (je mal zajeban, ampak se bomo že navadili - itak se že kako leto vozim na Vrhniko po AC, odkar urejajo logaški drevored). V Ljubljani s prijateljem na eno daljšo kufeto na sončku. Potem pa nazaj, pa na Rakek, Cerknico, Nova vas na Bloški planoti (Studenec na Blokah, Ravne na Blokah, Kračali, Janeži, Petrinci pa nazaj po isti poti). Ene 140 km je ratal. Sem pa ugotovil, da mi na bolj temno sivi cesti z belimi lisami ali:

a ) kuplenga zdrsne, ko obrati pri fajn odprtem gasu pridejo čez 6,7 jurjev ali

b ) cesta res nima toliko oprijema, da mi kar bicikl zavrti v prazno.

Sem se ves čas prepričeval, da je kuplenga kriva, ampak sam sebi nisem bil dovolj prepričljiv (you can´t bullshit the bullshiter ;)).

Uzbrdo:

FZ1 bloke 2.jpg

Nizbrdo:

FZ1 bloke 8.jpg

In še moj prvi in edini selfi (a sem komu znan :P - tko drgač, mislim, ne iz motorističnih krogov hi,hi...):

FZ1 bloke 13.jpg

Ajd!

Ja, tle pr nas te vsi poznamo !!! (tko drgač, hi, hi )   :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Frenk 67 said:

 

2 hours ago, GoBobi said:

In še moj prvi in edini selfi (a sem komu znan :P - tko drgač, mislim, ne iz motorističnih krogov hi,hi...):

 

Ja iz une risanke o Shreku.. :lol1:

 

Dobra :D!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me prime zvečer motovirus:mad::ras: pa takoj ukrepam in grem na :scut:in nočni krog:cool:, bilo je fenomenalno pa še luna za  zraven,:worship:

slik ni, ni bilo cajta pa tud u temi slikat moj fon noče:jezik::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

Am, momci, konc sezone je blo ze zdavnej! :fyou::P 

uradno ja ......

pol pa koker za kerga, mene vsak dan ko zagledam sonce trese, da bi se pelu, ampak me zjeb.....k sm do teme v službi

fouš vsem, ki imate možnost se vozit in pa seveda tudi privoščim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Wakasaki pravi:

uradno ja ......

pol pa koker za kerga, mene vsak dan ko zagledam sonce trese, da bi se pelu, ampak me zjeb.....k sm do teme v službi

fouš vsem, ki imate možnost se vozit in pa seveda tudi privoščim

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, skalaprava said:

Danes zjutraj sem na poti srečal Valentina Rossi-ja. Zgleda da je tudi za njega že končana motosezona in je presedlal na 4 kolesa :lol1:

 

Ta je iz Vranovičev, hišna št. 46 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, NX650 pravi:

Ta je iz Vranovičev, hišna št. 46 :lol1:

Težka bo, Vranoviči so oddaljeni od Nemške vasi celih 65 km :D... bo kr taprav VR 46, hah

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sem letos polet srečal nekje blizu Ribnice, sma se devala cel 1 km tolk je zapiru pot (nasprot gužva) :cool: 

Popravljeno . Popravil Arcanewater
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Arcanewater pravi:

Tega sem letos polet srečal nekje blizu Ribnice, sma se devala cel 1 km tolk je zapiru pot (nasprot gužva) :cool: 

No, saj tole je bilo slikano cca. kilometer pred Ribnico. Samo so mu že prej z modro zastavo mahali, tako da me je moral spustiti naprej, kljub temu pa Horhetovga Lovrota nisem več ujel  :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Pišem po celodnevni turi , v topli postelji in polen vtisov :P

Na pot se odpravim ob 8h , temperatura 2-3 stopinje in povsem znosno . Ker je bila zjutraj megla in mastna ,da ne rečem spolzka cesta ,sem jo mahnil na AC ,  kjer se je dodatno ohladilo na -2 . Prižgal sem vse grelnike, kar jih premorejo te plužne,  pa je blo spet znosno. Izstopim na izvozu Makarska , do tu me je nekje od Sv.Roka  bičal veter z občasnimi udari ki so mi pospešili ritem srca :sleep2:

Sonce in dvig temperatur se je začel nekje pri Splitu , v Makarski  lepih 9stopinj . Asvalt pa ............nisem preveč zaupal ,sem šel bolj posrano a še vedno kar se da dinamično ,  Lj-Dubrovnik slabih 8h s kosilom v Neumu in dvemi 20minutnimi pauzami da sem dotočil in odtočil in odtočila :P

 

moj globoki naklon, RESPECT:klicaj:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DinDiin pravi:

Prelepo vam je, da morte pol trpet v tem mrazu :)

full sm se matrau :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!