Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Lep moped @fishy. Res lep :worship:.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Kmet2, tole je pa kar za citirat še enkrat :yea2::

8 hours ago, Kmet2 said:

 

unspecified (7).jpg

Lepa :kva2:, lep :bike:, še kar gajstn starejši moški :kmet:...

A ta lepo maš doma, al je bla samo štoparka :yea1:?!

Ajd!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

Ah ...spomini ......:P

Je ta scena iz kakšnega filma? Možen naslov bi lahko bil npr. Mission Possible :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, GoBobi pravi:

Lep moped @fishy. Res lep :worship:.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Kmet2, tole je pa kar za citirat še enkrat :yea2::

Lepa :kva2:, lep :bike:, še kar gajstn starejši moški :kmet:...

A ta lepo maš doma, al je bla samo štoparka :yea1:?!

Ajd!

Doma,doma:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GoBobi said:

Lep moped @fishy. Res lep :worship:.

@Kmet2

 

sori kmet, sm n telefoni, nmorm te zbrisat

 

drgac pa hvala, men se tud dopade, jo grem pobozat usak dan:wub:

Popravljeno . Popravil fishy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sohen pravi:

 @skalaprava je bil danes v akciji.Sva se recala za tja in nazaj

Ko sva se prvič srečala, si tako mahal in pozdravljal, da sem že ustrašil, da boš iz motorja padel :kva2:

Drugače pa sem se celo ustavil iznad Starega Loga in čakal, če se boš slučajno obrnil, samo kaj ko Afrika očitno rine samo naprej ko tank :slap:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalaprava pravi:

Ob temperaturah krepko preko 10 stopinj danes zjutraj v Beli krajini, res ni bilo dileme, s katerim prevoznim sredstvom v službo............ :bike:

Jutranja koreografija narave je bila danes zjutraj še posebno impresivna na dolenjevaškem polju (to je dolga ravnica med Kočevjem in Ribnico). Obilne padavine so napolnile travnike in nastalo je pravo jezero sredi katerega se je dvigala le siva pot....

Takšen prizor je sicer ponavadi vsaj enkrat letno možno opazovati tukaj, vendar je tako visoka voda vseeno redka, tako da če imate danes polpoldan priliko, se zapeljite v smeri Kočevja, saj bo po izkušnja že jutri jezero izginilo.

Sicer pa cesta v večjem delu danes zoprno spolska, tako da previdnost ni odveč....pa srečno! 

Požiralnik je zabasan, kot vedno + preobilna količina vode. Tako visoka voda je kr pogosta :D, najmanj 1x letno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni ravno vsako leto tako visoka voda, verjemi, ker se že šesto leto zapored vozim vsak dan mimo, pa je bilo danes res visoko. Enako so bili danes presenečeni tudi domačini. Poplavljen je bil tudi most proti Rakitnici, pri Novih Ložinah je bila voda zjutraj skoraj do ceste.....skratka, veliko vode danes vse naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalaprava pravi:

Ma ni ravno vsako leto tako visoka voda, verjemi, ker se že šesto leto zapored vozim vsak dan mimo, pa je bilo danes res visoko. Enako so bili danes presenečeni tudi domačini. Poplavljen je bil tudi most proti Rakitnici, pri Novih Ložinah je bila voda zjutraj skoraj do ceste.....skratka, veliko vode danes vse naokoli.

Verjemi, jaz se zadnjih 26 let redno vozim v Ribnico, od tega jih realno pomnim ene 20 let. S tem da sem se 9 let vsak dan vozil v Ljubljano..Verjemi, da tale voda ni nič posebnega ;). Ampak je pa res, da zadnji 2 leti, ne spremljam več vsak dan tehle poplav na dolenjevaškem :P

V starih časih ko dolenjevaška cesta ni bila na tem višinskem nivoju kot je sedaj, je celo cesto poplavljalo ;)  

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalaprava pravi:

Hyper, jaz imam daljšega, konc debate  :jezik:

sam jaz mam glasnejšega :P..sorry, težim ti pa samo zato ker greš 2 x na dan čez kočevje, pa se nočš javt za kafe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DL650 said:

Do Šibenika in nazaj?

Tam ni bilo tako toplo. Sem šel proti severu in med Salzburgom in Rosenheimom je bilo stalno preko 20 stopinj, ljudje pa v kratkih rokavih. Prav prijetno je bilo žgati po suhi in topli AC in posedeti pred lokalčkom na malici. :)

Pri Jesenicah sem preizkusil nove dežne hlače, ki sem jih včeraj kupil v TCju in so odlične. Preko Avstrije stalno suho in okoli 15 stopnij, še na najvišji točki 1340m je bilo 6. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!