Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Se popolnoma strinjam s tabo in se pravkar poskusam dogovoriti za testno voznjo z koncesionarjem.

A je mogoce tukaj kdo, ki je kupil HD direktno iz USA novega ali rabljenega, ker me zanima kako bi bilo ce kupim novega iz USA (res perfektna cena z dostavo vred) in ga hocem po povratku v domovino  registrirati v Sloveniji.

 

Zanimajo me vase izkusnje tako z motorjem kot z uvozom.

 

Lp,

 

Robert

glej  če  bi  si  jaz  rihtal  motor  iz  amerike  bi  bil  nekaj  unikatnega  ne  pa  mickenga  harlica.uzami  kej  vecjega  ker  vidim  da  da  nisi  glih  mickn.kaksnega  street  boba,  road  kinga  night  train ..........jst  bi  iz  amerike  vleku  kej  velicgggggga.to  je  moje  mnenje.fajn  kupi  pa  fajn  se  vozi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor so čustva. Zato ga moraš poizkusno voziti. V Motodromu v Celovcu so mi ponujali Fat boya pa mi sama lokacija in občutek pri njih nekako ne odgovarjata. Primer : ni parkinga za nas motoriste, bife je na južni strani in še več takih malenkosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje ob uvozu iz USA  :-) ???

Je sploh kdo uspel registrirati motor direktno v Slovenijji, brez obvoza čez Nemčijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktno v sloveniji ga ne moreš registrirat . Je pa uvoz motorja iz amerike kar zajkompliciran , drag, in nimaš nobenega zagotovila da ti ga bo sploh uspelo registrirat 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje ob uvozu iz USA  :-) ???

Je sploh kdo uspel registrirati motor direktno v Slovenijji, brez obvoza čez Nemčijo...

Ni mi čisto jasno zakaj se sploh nagibaš k uvozu HD iz Amerike. Pri nas (na avto.net-u) je kar nekaj strojev te znamke, mogoče že tu najdeš kaj ustreznega... Uvoz iz Amerike bo za sabo potegnil tudi velike sitnosti okrog papirologije (pa tudi stroške), na koncu boš dobil pa kaj? Če že hočeš uvažati, je v Nemčiji (mobile.de) v tem trenutku naprodaj 320 motorjev pod oznako "Harley Davidson 883". Ni hudič, da ne bi bil kakšen primeren tudi zate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

že nekaj časa se nagibam k nakupu HD iron 883.

Nikakor se ne morem prepričati, da bi kupoval motor brez čustev - razumsko. Enostavno se ne morem odločiti za noben drug motor kot tega pa čeprav se mi zdi, da je mogoče malce"prešvoh" Ko pomislim na motor je to Iron 883....seveda črn icon_cool.gif Izgleda mi kot en "RAT BIKE"

Je pa res, da mi je ravno včeraj sodelavec (sicer američan) rekel da je motor pri malce višjih hitrostih (od 80 mph)precej nestabilen....

Tako da me zanimajo vaša mnenja, če ga kdo vozi, pozna koga, ki ga....

Lep pozdrav,

Robert

Oj,

 

še ko so bili predstavniki v Fužinah, so imeli testnega. Sposodil sem si ga za 1 dan in naredil furo do Portoroža in nazaj. 

Mene ni prepričal, to je motor za po mestu, od bifeja do bifeja, zjutraj v službo, nato malica in domov. 

 

Tudi moj je iz Floride, homologacija preko Nemčije, pri nas so pretogi, v Sloveniji smo si Slovenci pač največji sovražnik, pa naj bo to politika ali pa kaj drugega...

 

Računaj na menjavo števca pri uvozu iz USA....

 

Za Irona raje poglej v Mobile.de, kar nekaj lepih modelov in ne boš nasran. Od Italijana ne kupuj...

 

Torej, prikolica pa v Nemčijo, prej pa kakšen mail in posel bo sklenjen !

 

...osebno pa bi tudi jaz kupil kaj večjega ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ne morem šinfat,če pa nisem nikoli vozil,bo Bambi rajši kakšno štajersko stote leve povedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem šinfat,če pa nisem nikoli vozil  :P

 

Bomo tudi to uredil in popravil  :yes:

 

... ne boš nikol več šel z bavarca  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi krivično, da Papež tega Harleya ni ponudil v prodajo naši Mariborski nadškofiji. Za njih, ki so zafurali skoraj milijardo € , bi bilo nekih 20.000 evrčkov pravi drobižek. Toliko pa valda še imajo skritega v kakšni pušci. Pa Štuhec bi lahko na njem jezdil kot novodobni Konkvistador, od grička do grička, od cerkvice do cerkvice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist resno vprašanje: kdo ve za kakega lepo ohranjenega Road Kinga, ki se prodaja?

Me zanima.

 

Imaš na avtonetu dva prav lepo ohranjena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se odločim in grem v nakup oz. v pregledovanje lahko koga od vas strokovnjakov prosim za mnenje na licu mesta?

Ko in če bo zadeva aktualna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj s HD nima kaj hudo biti narobe... traktor ko traktor, če gre naravnost in ne pušča olja je O.K. Lastniki se večinoma vozijo ležerno in dobro skrbijo za svoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!