Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Mene pa zanima, ce mi kdo lahko predlaga kake dobre slip-on izpuhe za Touring 2009-later, nekaj z mal vec jajci kot original izpuh (ni potrebe da zbudim celo ulico), pa seveda ECE/TUV oz. da ne bo problemov z homologacijo/policijo.

Na netu je kup opcij ampak vse USA varjante verjetno ne grejo skos kle.

 

Men se je prav nasmejalo ob tejle COBRI:

 

https://www.youtube.com/watch?v=9qnYSNGFsPY

 

Homologcija seveda ni mogoča... naročal direkt iz USA... je pa cena s poštnino cca 500 € zelo sprejemljiva...

 

Priporočam!

 

Glede "zgodbic" o policaju, ki te odpelje na tehnični, pa ne poznm nobene resnične... Vsaj ne na čoperju ali kruzerju... tako da se za tisti TUV sploh ne obremenjujem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ce mi kdo lahko predlaga kake dobre slip-on izpuhe za Touring 2009-later, nekaj z mal vec jajci kot original izpuh (ni potrebe da zbudim celo ulico), pa seveda ECE/TUV oz. da ne bo problemov z homologacijo/policijo.

Na netu je kup opcij ampak vse USA varjante verjetno ne grejo skos kle.

Vance & Hince sta dva modela en model je 970 eur, drugi čez jurja....

Lahko pa pogledam za second hand ali pa v tujini, če je kaj pametnega na zalogi z EC......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V&H monster ovals so ECE, kokr vem! Ceprou se res nagibam najbol k Akrapovicu....skoda da ne morjo nardit bol classic dizajna...

Sem pa nasel slucajno Sebring - pozna kdo oz. je kdo ze slisal? Vsec mi je ker zgledajo simpl (stari dobri tappered dizajn), so ECE.... kokr sem bral so sosedje od Remus, ce ni clo isti lastnik...cenovno spadajo pa tja k vsi cca. 1000e ...skoda sam ker ni nobenga pametnega posnetka na youtube (kar je - sm preprican da so pobral ven dusilce).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa nasel slucajno Sebring - pozna kdo oz. je kdo ze slisal? Vsec mi je ker zgledajo simpl (stari dobri tappered dizajn), so ECE.... kokr sem bral so sosedje od Remus, ce ni clo isti lastnik...cenovno spadajo pa tja k vsi cca. 1000e ...skoda sam ker ni nobenga pametnega posnetka na youtube (kar je - sm preprican da so pobral ven dusilce).

Sebring sem imel leta 86 na Hondi CBX 550F l.82. Torej firma obstaja vsaj 30 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da V & H ne moreš homologirat v EU, nikje nisem zasledil, mene privlačijo VH short struts, ampak žal ne gre v EU

 

Sem pregledal pomoje že pol interneta :) .... V&H obstajajo ECE monster ovals sigurno, drugih (V&H) nisem zasledil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu so se ziher zamerli...

honda_rules.jpg

 

Nisem neki fan Harley Davidson-a, ampak tale tip v Honda jakni je pokazal edino to, da je en velik kmetavz (Redneck). Doma verjetno ščije in serje kar za svojim hlevom. Tu, na netu, se dela pa frajerja...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vse lastnike HD sprašujem ali vas kaj policaji zajebavajo zaradi glasnosti izpuha?

 

Jaz sploh ne vem kakšen izpuh mam gor, verjetno je stock, ampak nisem ziher in je ful glasen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... no, zdej sem si pa še jest rezerviral "kup železja" :) :) :)

.... za par dni po drugem kontinentu ... :) :) :)

post-38837-0-79946100-1407944020.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo :)

... hvala ...

.

.ps

.... a to si mislu srečo s financam, al srečo v prometu ??? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem neki fan Harley Davidson-a, ampak tale tip v Honda jakni je pokazal edino to, da je en velik kmetavz (Redneck). Doma verjetno ščije in serje kar za svojim hlevom. Tu, na netu, se dela pa frajerja...

itak se je pripeljal z organiziranim izletom v greyhound-u ..

 

En zelo lepo zirhtan harley :notworthy:

 

imag07091.jpg

imag07111.jpg

zravn propelerčka tud če bi se matral narest najgršega hd-ja jim neb ratal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami haterji :P

Škoda, da ga nisem slišal "rjovet". Bolje da ne, ker ni vrag, da se ne bi na srečanju znašel tudi kak motosvetovc, ker bi se tema o glasnih izpuhih potem še podaljašala za kaki 2 strani :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še dobra dva tedna, pa bo Faak spet poln tega ''železja''... ;) Kako že pravijo.. '',,ili ga voli, ili ga mrzi...'' Harley je Harley...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne volim ga ... al nit ga ne mrzim ... :) :) :)

.

ps.

.... se ga pa veselim ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bom verjetno šel na Baško jezero preizkusit Electra Glide. Čisto iz radovednosti. Predlani sem preizkusil Dyna Wide Glide, pa me ni čisto prepričal. Ogromno denarja za motor s katerim se ne morem dvakrat bolje peljati. Res je "Arli" kultni motor, a sem kljub temu raje vozim kot imam.

Razen Electre me mika preizkusiti še kak Fatboy od ostalih pa npr. Goldwing, VN1700 Voyager, BMW 1600 GTL, pa še kak enduro, čeprav bom najverjetneje ostal kar na mojem.

 

Morda pa samo preizkušam grozdje in se tolažim, da je kislo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lastnike HD sprašujem ali vas kaj policaji zajebavajo zaradi glasnosti izpuha?

 

Jaz sploh ne vem kakšen izpuh mam gor, verjetno je stock, ampak nisem ziher in je ful glasen

 

Z Vance & Hines do sedaj nobenih problemov z modrimi...

 

Tudi one vedo : Loud pipes saves lives ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bom verjetno šel na Baško jezero preizkusit Electra Glide. Čisto iz radovednosti. Predlani sem preizkusil Dyna Wide Glide, pa me ni čisto prepričal. Ogromno denarja za motor s katerim se ne morem dvakrat bolje peljati. Res je "Arli" kultni motor, a sem kljub temu raje vozim kot imam.

Razen Electre me mika preizkusiti še kak Fatboy od ostalih pa npr. Goldwing, VN1700 Voyager, BMW 1600 GTL, pa še kak enduro, čeprav bom najverjetneje ostal kar na mojem.

 

Morda pa samo preizkušam grozdje in se tolažim, da je kislo.

 

Sam Goldwinga NE PREIZKUSI...ker pol ti bo vse ostalo brez veze... in boš samo še bolj nesrečen, ko boš tuhtal kako nakrempit cekine na kup... Če pa teh problemov nimaš, pa le korajžno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!