Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Celovec ali Zagreb, oba nudita popuste za Slovence. 

V Celovcu v prodaji motorjev dela Hrvat Mario, za pultom pa luštna Slovenka Tjaša.  V Zagrebu se boš pa tako ali tako brez težav sporazumel.

Cartman, na osnovi česa trdiš, da je edini resen diler v Italiji? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je najbližji resn diler  v fiume veneto. pred pordenonom.

 

Cartman, na osnovi česa trdiš, da je edini resen diler v Italiji? 

Kaj tu ni jasno?!?!

ajd, posplošil sem na svoje izhodišče. zagreb 2-3h, Celovec 2-2.5h, fiume veneto 1,5-2h. V poprečju za nabavo v fiume venetu porabim 4h. Torej na osnovi časa in razdalje. 

Da je resen diler pa na podlagi dejstva da je uradni, in da v italiji to šteje drugače kot pri nas. (posebej za nišne znamke, HD, Aprilia, do nedavnega Ducati) Novega ti verjetno uredijo tud kaki kreativni najemi, moto hit in podobni trgovci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na cene na uradnih straneh so v Italiji najceneje (med zgoraj omenjenimi).

Maloprodajnih cen nikakor ne smeš primerjati!

Ti ga boš (sklepam) uvozil v Slovenijo. Torej boš plačal neto ceno brez njihovega DDVja, Hrvati imajo npr. med vsemi s 25% najvišjega, imajo tudi dodaten davek, kot mi DMV,  Avstrijci pa imajo 20% "Nova" davek, kar je njihova inačica DMVja.

Hrvati prodajne cene nastavijo višje, ker morajo vsakomur dati popust, tako jim vsaj kaj ostane od prodanega motorja. Za slovenske kupce se tepeta Avstrijec in Hrvat, zato pojdi k obema po ponudbo, potem pa pojdi še enkrat k Hrvatu, boš dobil zagotovo najnižnjo ceno. Vsekakor se pogovarjaj o neto cenah, da jih boš lahko primerjal. Seveda ne bo nič narobe, če skočiš še do Italije, saj takega motorja ne kupuješ,vsak dan in se splača preveriti vse možnosti.

 

 

Kaj tu ni jasno?!?!

ajd, posplošil sem na svoje izhodišče. zagreb 2-3h, Celovec 2-2.5h, fiume veneto 1,5-2h. V poprečju za nabavo v fiume venetu porabim 4h. Torej na osnovi časa in razdalje. 

Da je resen diler pa na podlagi dejstva da je uradni, in da v italiji to šteje drugače kot pri nas. (posebej za nišne znamke, HD, Aprilia, do nedavnega Ducati) Novega ti verjetno uredijo tud kaki kreativni najemi, moto hit in podobni trgovci. 

Zagreb in Celovec sta uradna dilerja za HD. Ta iz Celovca ima filialo še v Salzburgu. Zagrebčan pa pokriva celo HR, ker je zaenkrat edini pri njih. Zagreb je lani tudi dobil nagrado za najbolji HD dealership v Evropi.

Za Primorce je Italija res bliže, mi iz centralne Slovenije smo hitreje v Celovcu ali Zagrebu. V obeh sem največ v uri in pol. Oba sta pred mestom, se ni treba voziti notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz kupujem street boba, in sem mislil kupit kar iz mobile.de...cena okoli 12000 eur za 12 letnik, pa samo 8 % dmw plačam

V grazu sem neki spraševal, in imajo nore cene za streetboba, okoli 18000 če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo par objav nazaj povedali, zakaj imajo Avstrijci višje cene. DMVja, oziroma Nove v Avstriji, ki znese dodatnih 20% na nov motor, ti pri rabljenem nihče ne vrne. 

Ostaneta ti Nemčija in Italija. Tudi kako vzhdodno državo se splača pogledati. Madžari imajo praviloma nižje cene zaradi revnosti trga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma sem gledal Sportsterja 48, samo sem se odločil, da bom počakal do naslednjega Faaker Seeja in si en dan rezerviral za testne vožnje, da vidim kako se pelje ta in še ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma sem gledal Sportsterja 48, samo sem se odločil, da bom počakal do naslednjega Faaker Seeja in si en dan rezerviral za testne vožnje, da vidim kako se pelje ta in še ostali.

Soft tail najmanj trese,road king je pa ze kar lepo zivahen v primerjavi z ostalimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma sem gledal Sportsterja 48, samo sem se odločil, da bom počakal do naslednjega Faaker Seeja in si en dan rezerviral za testne vožnje, da vidim kako se pelje ta in še ostali.

Preveri pri Hrvatih, oni imajo ponavadi kar nekaj testnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom spomladi, zdajle je itak konec sezone, pa še svojo zverino moram vmes prodat.

Road Kinga sem imel pa je super za vozit in idealen za delat precej km na leto.

Glede na to, da mi čas tega ne dopušča bi imel nekaj bolj odštekanega in ta Sportster 48 mi je čisto všeč ali pa kakšen Softail Slim ali pa Dyna Fat Bob samo prva izvedba, ker pri novejših so naredili grozno grd zadnji blatnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom spomladi, zdajle je itak konec sezone, pa še svojo zverino moram vmes prodat.

Road Kinga sem imel pa je super za vozit in idealen za delat precej km na leto.

Glede na to, da mi čas tega ne dopušča bi imel nekaj bolj odštekanega in ta Sportster 48 mi je čisto všeč ali pa kakšen Softail Slim ali pa Dyna Fat Bob samo prva izvedba, ker pri novejših so naredili grozno grd zadnji blatnik.

... al pa Dyna Low Rider ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam nagledanega Harleya iz Nemčije, problem je samo kako ga dolj  spravit, zdaj ko je tako mrzlo.....En mi je dal ceno 550 eur, kar je preveč

Ima kdo kako idejo? Samo nimam niti kljuke na avtu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksnega kolega, ki ima zaprt kombi ali pa kombin s sedezi in jih ven posraufat in gasa v Nemcijo. 

Ali pa selitveni kombi najet in zopet gasa v Nemcijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam nagledanega Harleya iz Nemčije, problem je samo kako ga dolj  spravit, zdaj ko je tako mrzlo.....En mi je dal ceno 550 eur, kar je preveč

Ima kdo kako idejo? Samo nimam niti kljuke na avtu....

Odkod iz Nemčije? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>Iz tako daleč ga niti sam ne boš ceneje dol spravil če ti seveda v tej ceni računajo še papirje in vso potrebno dokumentacijo...

Čist za info koga si kontaktiral? Priporočam SSmoto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam nagledanega Harleya iz Nemčije, problem je samo kako ga dolj  spravit, zdaj ko je tako mrzlo.....En mi je dal ceno 550 eur, kar je preveč

Ima kdo kako idejo? Samo nimam niti kljuke na avtu....

Jz ti ga zastonj pripeljem ,sam organiziraj dokumente inme dostavi gor,vse ostalo ,daleč ,mraz itd.....niso ovira ,seveda stroški goriva in tisti sendvič je tvoja obligacija ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57368 Lennestadt

Me ne čudi, da si ga našel tam gor, ker v severni Nemčiji so vozila cenejša. Bavarci, ki želijo prihraniti, hodijo nakupovati gor.

Stroškovno v obe smeri računaj tako:

za 2000km goriva

tunel Karavanke 14€

vinjeta Avstrija 8,70

tuneli Avstrija 22€

Prenočišče Nemčija 50€ minimum enkrat, raje računaj na dvakrat, če moraš urejati dokumente.

Kaj boš najbrž tudi pojedel in bo dražje kot doma.

550€ se mi zdi čisto normalna cena, če ti bo moral še papirje urejati. Če motor samo prevzame in dostavi na naslov v Sloveniji, se da urediti za manj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!