Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Pravkar, Kmet2 pravi:

Preveč čustev za mene :blush: poleg dveh motorjev nabitih z čustvi če bi kupil še tretjega bi vsak pogled v denarnico bil čustveno zgrožen :D

Jaja, saj vem, razumem, za HDja moraš imeti tudi velliiiiikkaaaaa ....  :blush:

Imaš še čas, ko prideš v moja leta... Sedaj si pa še na tk tk tk ....

... joke ;-)

A Biba me kaj pogreša ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Jaja, saj vem, razumem, za HDja moraš imeti tudi velliiiiikkaaaaa ....  :blush:

Imaš še čas, ko prideš v moja leta... Sedaj si pa še na tk tk tk ....

... joke ;-)

A Biba me kaj pogreša ?

Nisem na tk,kt ampak na pk,pk,pk.......Bibo ti pa pripeljeva v soboto in nedeljo zjutraj prideva iskat  .......ona te fuull pogreša :D

Pioznam modela ki ima tega hd iz Poistojne je in motor je u nulo je dlakocepski kot jaz ......dal ga bi za 12k€ .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Nisem na tk,kt ampak na pk,pk,pk.......Bibo ti pa pripeljeva v soboto in nedeljo zjutraj prideva iskat  .......ona te fuull pogreša :D

Pioznam modela ki ima tega hd iz Poistojne je in motor je u nulo je dlakocepski kot jaz ......dal ga bi za 12k€ .

Zelo lepa zadeva .... Razmisli.... Takih priložnosti je res malo, čeprav si za HDja še premlad, ampak .... zaradi zdravja vnaprej, pa je to odlična rešitev, hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah za Harleya nisi nikol premlad al pa prestar ;)

 

Harley z motorjem, ki ne povzroča vibracij??? Kdo bi to sploh imel?!...ni lepšga ko se vse trese na rubber-mounted motorju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki HD a je tisto realna cena motorja z bočno prikolico al mal pretirana če gledam letnik ......vseno je to 21let star stroj ....pa še zelo specifičen ,se mi zdi če bi to kupil bi ostalo pri meni kot nepremičnina ,ne bi našel kupca ko bi želel prodati ,edino če se še najde kakšen :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Kmet2 said:

Lastniki HD a je tisto realna cena motorja z bočno prikolico al mal pretirana če gledam letnik ......vseno je to 21let star stroj ....pa še zelo specifičen ,se mi zdi če bi to kupil bi ostalo pri meni kot nepremičnina ,ne bi našel kupca ko bi želel prodati ,edino če se še najde kakšen :kmet:

Glej na ta nakup kot na investicijo. Blago ima vedno takšno ceno kot jo prizna kupec, In cene HD so zelo stabilne. V Celovcu rabljenega HD ni pod 10.000. Torej ?

Sicer pa gre za užitek za dušo. Sam zamisli se, da se pripelješ tako okoli ovinka ....

Cagav fant ni še nikoli .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč .........kaj bi raje kup 21let starega železja ali nov kup železja z dvoletno garancijo in 2 tisočaka ceneje .....pa kakšen argument prosim ,hvala.

 

p_sportsman_lightbox.jpg

1.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če gledaš iz ekonomskega vidika, kupi tistega, ki je težji (več železa) :D 

.... dobiš več na DINOSu.

...aja... pa namesto aluminijastih dodatkov naroči bakrene... ker je baker dražji ... pa težji je na kilo, kot aluminij... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo si mi pomagal ,še kdo  :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osupnila me je globoka strokovna razlaga.

Strojanpresstegleda.si

Jaz ne smem, preveč emocij in to ni utemeljena strokovna razlaga...

Kaj bi jaz vzel, pa tako veš ... 

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, bi vzel Urala. Brez vprašanja.

2wd zadaj, ornk terenske gume, zadevo popraviš s kamnom, gor pašejo deli od katerega koli starega bemflota... pa še legendarn je.

 

Če kupiš HD, si preserator, če kupiš Urala, si potencialn Elefanter, Mamut, itd...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 1. 2016 at 11:07, Dr_Jakob pravi:

Če mene vprašaš, bi vzel Urala. Brez vprašanja.

2wd zadaj, ornk terenske gume, zadevo popraviš s kamnom, gor pašejo deli od katerega koli starega bemflota... pa še legendarn je.

 

Če kupiš HD, si preserator, če kupiš Urala, si potencialn Elefanter, Mamut, itd...

Nebi ocenil lastnike HD-jev kot preseratorje jih poznam eno par in lahko rečem da so veliko boljši od bmflarju (hec) ,resno nekaterim je HD kot tebi tvoj motor ki je tudi zelo poseben in redek pa te nimam za seratorja ....:)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Nebi ocenil lastnike HD-jev kot preseratorje jih poznam eno par in lahko rečem da so veliko boljši od bmflarju (hec) ,resno nekaterim je HD kot tebi tvoj motor ki je tudi zelo poseben in redek pa te nimam za seratorja ....:)

 

Narobe me razumeš. Ne trdim, da so HDjevci preseratorji. TA motor je preseratorski. Zakaj bi vzel že itak polno opremljeno ekstra drago navadno Electra Glide, če lahko vzamem še bolj brezvezno zadevo, in sicer polno opremljeno Electra Glide, pa mu dodam še prikoljic. To je motor, katerega kupiš za enkrat letno na zbor HD, da se pokažeš, da maš.

Ural je motor, katerega boš vozil. Enkrat po cesti, drugič po blatu, tretjič po snegu, četrtič na blesavo dolgo turo. Za to je narejen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi med tema dvema kar se vožnje tiče, izbral Urala!

Če pa pogledam glede "držanja" cene, pa HD all the way! :?

Popravljeno . Popravil kasti
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo da potrebuješ močne roke za tega HD-ja.....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Pomoč .........kaj bi raje kup 21let starega železja ali nov kup železja z dvoletno garancijo in 2 tisočaka ceneje .....pa kakšen argument prosim ,hvala.

HD je HD, Ural je pa le Ural...pa ni važno, koliko let ima kdo.

Motorje se menda ne kupuje racionalno? :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% HD, sploh ne razmišljat:), če že oriđiđi Bmw ni vredu, kaka je šele kopija:D

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Pravijo da potrebuješ močne roke za tega HD-ja.....:)

če neuš zmogu, poklič mene:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekonomsko gledano bo HD manj izgubljal na ceni. Kupca bo pa verjetno težko dobit za oba motorja.

Sam bi za cestno vožnjo vzel HD, za delovno vozilo pa Urala

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam HD ampak prikoličarja nebi nikoli vzel,je bolje kupiti dober dvosedežnik na štirih kolesih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, jama1100 pravi:

Imam HD ampak prikoličarja nebi nikoli vzel,je bolje kupiti dober dvosedežnik na štirih kolesih.

 

Vem samo prikoličarja si želim da bo vsa družina na kupu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi zagotovo raje vzel Urala. Ker je bolj odbit, Ker je robusten in grob. Ker se ne z enim ne z drugim ne bi veliko vozil. Ker je Ural bolj poseben. Ker jih ni veliko v našem okolju. Ker mi Harley ni všeč, niti brez prikolice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!