Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

pred 15 minutami, gretzky pravi:

Jaz bi zagotovo raje vzel Urala. Ker je bolj odbit, Ker je robusten in grob. Ker se ne z enim ne z drugim ne bi veliko vozil. Ker je Ural bolj poseben. Ker jih ni veliko v našem okolju. Ker mi Harley ni všeč, niti brez prikolice.

je manj HD s prikolico pr nas, kot Uralov, če mene vprašaš:whistle:, je pa to stvar lastne presoje, jest sploh neb razmišljal, če bi kaj takega kupoval in če bo kdaj "chopper", bo HD:P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, builder pravi:

je manj HD s prikolico pr nas, kot Uralov, če mene vprašaš:whistle:, je pa to stvar lastne presoje, jest sploh neb razmišljal, če bi kaj takega kupoval in če bo kdaj "chopper", bo HD:P 

HD sta v sloveniji 2,uralov pa je proti HD kar veliko ,tudi novih ,en je v Celju itd....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, builder pravi:

je manj HD s prikolico pr nas, kot Uralov, če mene vprašaš:whistle:, je pa to stvar lastne presoje, jest sploh neb razmišljal, če bi kaj takega kupoval in če bo kdaj "chopper", bo HD:P 

Sem imel v mislih HD na splošno in ne samo prikoličarjev. Ampak mi chopperji sploh niso všeč. Sem jih probal, pa ni bilo kakšne iskrice navdušenja. Sicer pa ima vsak svoj okus.

Če pa bi izbiral med tem dvema, bi bil Ural.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v rani mladosti star tam okoli šest let deležen vožnje v prikoličarju B).Je sosed eno poletje od ne vem kje pripeljal BMWja z prikolico, kakšen stroj:photo:, pa nas je mularijo, če je bil dobre volje enega po enega zapeljal nekaj mali krogov po vasi :whistle:.Po vseh letih še vedno ostaja tisti značilni prijetni zvok v ušesih in mehkoba vožnje v zame takrat gromozansko veliki prikolici:OK:.Pa peljali smo se brez čelade in ostalih fensi zadev in no gasa ravno ni šparal je dobro razkopavalo za nami:kva2:. Potem pa se ata in mama čudita:hmm: odkot mi veselje do motoriranja.:yea1:

Moj glas gre Uralu:grupni:

Sem ravno pred kratkim videl ,da ja Ural pri prečkanju reke lahko celo mini podmornica:eek:
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, HD-Dyna pravi:

Kako lohka temu rečeš kup železja :eek:  :mad:

hd.jpg

ne moreš..preveč plastike pa alu feltne..pa nosilc od akumulatorja bi moral bit vsaj iz perforiranga pleha ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede prikoličarja HD vs ural - iz racionalnega vidika (čustven je itak samo tvoj) - pomojem odvisno kaj misliš z njim počet oz. kam se misliš z njim vozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KingKerosin pravi:

Glede prikoličarja HD vs ural - iz racionalnega vidika (čustven je itak samo tvoj) - pomojem odvisno kaj misliš z njim počet oz. kam se misliš z njim vozit...

Do 300km  primer:Lj-Paklenica .....drugo pa afnarija po slo :D HD je resen potovalnik ,za te stvari imam KTM-je. 

No ja pa seveda bi želel sprobat tudi 2x2 pogon :P u kako vlako ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kaj šťeje moj glas gre Uralu zaradi dodatnega fun faktorja 2x2, pa predvidevam, da je lažji kot HD kar boš hvaležen, ko se boš uklal in boš moral obračati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KilleRBee pravi:

Če kaj šťeje moj glas gre Uralu zaradi dodatnega fun faktorja 2x2, pa predvidevam, da je lažji kot HD kar boš hvaležen, ko se boš uklal in boš moral obračati...

Če ti dela rikverc to lih ni nek problem :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ojej,

par let me ni blo, pa je tale tematika iz teme padla.

HD je itak zakon. Tako al pa drgač.

Eni ste pač fouš ...

Vem kaj mam, kaj vozim in ga ne dam :grupni:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Roman HD pravi:

Ojej,

Vem kaj mam, kaj vozim in ga ne dam :grupni:

 

Kaj pa voziš?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot "neharleyaš" priznavam samo tri HD modele, ki bi jih tako po občutku v "riti" imel... Electra Glide, Road Glide in Road King...

Vse ostalo ni za moje maratonske podvige...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ferek pravi:

Kot "neharleyaš" priznavam samo tri HD modele, ki bi jih tako po občutku v "riti" imel... Electra Glide, Road Glide in Road King...

Vse ostalo ni za moje maratonske podvige...

Kot harlejaš priznam vse modele HDja !

.. pa Kawo, pa Suzuki, pa BMW, pa Dnepr, ... pa vse kar komu paše.   ... še KTM :whistle:

Pa tudi vse ljudi, ki se ne predalčakajo :P

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne predalčkam... pravim da NI ZA MOJE MARATONSKE PODVIGE... žal mi pa omenjeni 3je cenovno pobegnejo in pač vztrajam na "dobri kopiji"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, HD-Dyna pravi:

Kot harlejaš priznam vse modele HDja !

.. pa Kawo, pa Suzuki, pa BMW, pa Dnepr, ... pa vse kar komu paše.   ... še KTM :whistle:

Pa tudi vse ljudi, ki se ne predalčakajo :P

Sem pač zaprisežen Dynaholic :P so mi ponujali različne HD-je za pelat ampak se sploh nidem gor vsedu.

Sem se pa peljal tud z drugimi motorji.

Če vprašate zakaj Harley, se ne da razložit :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 3. 2016 at 8:30, ferek pravi:

... ne predalčkam... pravim da NI ZA MOJE MARATONSKE PODVIGE... žal mi pa omenjeni 3je cenovno pobegnejo in pač vztrajam na "dobri kopiji"...

Kakšni pa so tvoji maratonski podvigi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, jama1100 said:

Kakšni pa so tvoji maratonski podvigi?

Podvigi so kar nekdo naredi s težavo. Nekomu je npr. podvig preteči 7km, drugemu 42km.

 

On 3/7/2016 at 6:54 PM, Roman HD said:

Sem pač zaprisežen Dynaholic :P so mi ponujali različne HD-je za pelat ampak se sploh nidem gor vsedu.

Torej prisegaš na Dyno in drugega še peljal nisi.  Če imaš isti princip pri ženskah, ima tvoja žena veliko srečo. toney.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎08‎. ‎03‎. ‎2016 at 21:38, motolover pravi:

Podvigi so kar nekdo naredi s težavo. Nekomu je npr. podvig preteči 7km, drugemu 42km.

 

Torej prisegaš na Dyno in drugega še peljal nisi.  Če imaš isti princip pri ženskah, ima tvoja žena veliko srečo. toney.gif

Ha ha ha ... sem probal ... pa mi ni ... Ne moreš verjet, da je moja najdražja zaprisežena Harley-istka. Vozi Dyno Street Bob ... mat črna barva ... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Harleyaši pravite na upad prodaje? Demografski problemi, lastniki se starajo, mladih kupcev ni? Model Street 500 in 750, ki na bi pritegnil mlajše kupce, se ni prijel. Resnici na ljubo, če ne bi imeli tega modela, ki ga prodajajo predvsem v Indiji in Aziji,      bi bile prodajne številke še bolj porazne.

Nekaj statistike in primerjave med letoma 2014 in 2015: Prodaja po svetu jim je upadla za 1,3%, v ZDA za 1,7%, kar je zelo alarmantna številka (tu gre za prodajo vsega: motorjev, opreme, delov, servisiranje,..). Prodaja motorjev samih, jim je na svetovni ravni upadla za celih 5,9%.

Če ne bi konec leta dilerjev prisilili k povečevanju zalog, bi bilo to vse še samo huje. Vprašanje se poraja,  kdaj bodo dilerji te vsiljene zaloge prodali, če jim že tako ali tako zaloge ostajajo?

Vir: Harley-Davidson Inc.  Komentarji: Motolover

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, motolover pravi:

Kaj Harleyaši pravite na upad prodaje? Demografski problemi, lastniki se starajo, mladih kupcev ni? Model Street 500 in 750, ki na bi pritegnil mlajše kupce, se ni prijel. Resnici na ljubo, če ne bi imeli tega modela, ki ga prodajajo predvsem v Indiji in Aziji,      bi bile prodajne številke še bolj porazne.

Nekaj statistike in primerjave med letoma 2014 in 2015: Prodaja po svetu jim je upadla za 1,3%, v ZDA za 1,7%, kar je zelo alarmantna številka (tu gre za prodajo vsega: motorjev, opreme, delov, servisiranje,..). Prodaja motorjev samih, jim je na svetovni ravni upadla za celih 5,9%.

Če ne bi konec leta dilerjev prisilili k povečevanju zalog, bi bilo to vse še samo huje. Vprašanje se poraja,  kdaj bodo dilerji te vsiljene zaloge prodali, če jim že tako ali tako zaloge ostajajo?

Vir: Harley-Davidson Inc.  Komentarji: Motolover

Odkrito povedano mi dol visi za njihovo ekonomijo in trende prodaje.

Vozim kar mi trenutno paše, me prav nič ne briga za njihovo prodajo in tržnike.

Ko mi ne bo več v redu, gre na Avto net!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, HD-Dyna said:

Odkrito povedano mi dol visi za njihovo ekonomijo in trende prodaje.

Vozim kar mi trenutno paše, me prav nič ne briga za njihovo prodajo in tržnike.

Ko mi ne bo več v redu, gre na Avto net!

Pošteno. naj še zapriseženi ljubitelji znamke kaj povedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!