Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

.... ni pa dvakrat za rečt, da bom mogu tud jest našo peljat letos na Fakerja ...

.... pa ne zato, da bi se jest v življenju vsaj enkrat prej vsedel na HD-ja, preden mi ga rentajo za mojo "odisejado" ... ampak zato, da si bo baba ogledala, kakšni tatuji pašejo na njena stegna, ko se bo vozila na tistem "kamionu" :) :) :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Predstavništva še vedno ni, servisi samo črni.....

 

Ducati ima dva predstavnika, Ameri pa ne morjo dobit enga ...krneki ...

 

 

Ne vem, kako je za nas, v Ameriki lahko postaneš diler, če imaš na računu 2M$ in še lokacijo ti določijo, katera je prosta.

http://www.harley-davidson.com/content/h-d/en_US/company/becoming-a-dealer/available-dealership-opportunities.html

Če malo pogledaš kakšna poslopja imajo v Evropi, ti je jasno, da so v igri ogromni denarji.

Npr. v Celovcu:

http://www.motodrom.com/harley_davidson/videos_pictures/fotogalerie/2014/neuer_shop_in_klagenfurt/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Fantje, zanima me, če kdo fura solo sedež + passenger pillion, se pravi sedež za sopotnika, ki gre gor in dol?!

 

Pred kratkim sem zamenjal original 2-up sedež na svojem kingu in na mojo žalost je pustu grde posledice na barvi oz. na srečo bolj vrhnem sloju , ki sem jih nekak uspel rešit z poliranjem....

 

 

Uglavnem vprašanje - kaj priporočate za zaščito zadnjega blatnika pred poškodbami zadnjega sedeža (razen tega, da gospo pustim doma in se vozim sam oz. da nej se ne sekiram in prebolim uničeno barvo)...

 

 

Kokr sem bral forume na USA - karkoli daš umes bo katastrofa, eni pol uporabljajo 3M vinil prevleke (scotchgard) - oz. zadeve kokr jih vidiš na sprednji havbi avtov. Načeloma je lahko karkoli ker ko sem solo dam na blatnik leder pokrivalo - fender bib+rack - in lah to zakrijem...ampak nekaj kar bi lahko nalepu na blatnik, pa da če mi kdaj dosadi da dam lah stran brez hujših posledic?

 

 

Thanks:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zanima me, če kdo fura solo sedež + passenger pillion, se pravi sedež za sopotnika, ki gre gor in dol?!

 

Pred kratkim sem zamenjal original 2-up sedež na svojem kingu in na mojo žalost je pustu grde posledice na barvi oz. na srečo bolj vrhnem sloju , ki sem jih nekak uspel rešit z poliranjem....

 

 

Uglavnem vprašanje - kaj priporočate za zaščito zadnjega blatnika pred poškodbami zadnjega sedeža (razen tega, da gospo pustim doma in se vozim sam oz. da nej se ne sekiram in prebolim uničeno barvo)...

 

 

Kokr sem bral forume na USA - karkoli daš umes bo katastrofa, eni pol uporabljajo 3M vinil prevleke (scotchgard) - oz. zadeve kokr jih vidiš na sprednji havbi avtov. Načeloma je lahko karkoli ker ko sem solo dam na blatnik leder pokrivalo - fender bib+rack - in lah to zakrijem...ampak nekaj kar bi lahko nalepu na blatnik, pa da če mi kdaj dosadi da dam lah stran brez hujših posledic?

 

 

Thanks:)

Ne razumem. Zakaj pa daješ gor in dol ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj je v naslovnici vprašaj?

 

 

Res je, ker v bistvu, vsak dober motor je en kup železja. 

Ostalo, če odštejemo dirkalne petarde, je en žalosten kup plastike, kozolci in ostala jajca.  :BUA: Skratka, nekaj kam montiraš givi - kivi kufer.   :SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, ker v bistvu, vsak dober motor je en kup železja. 

Ostalo, če odštejemo dirkalne petarde, je en žalosten kup plastike, kozolci in ostala jajca.  :BUA: Skratka, nekaj kam montiraš givi - kivi kufer.   :SS

in to tri kufre...žena porabi velik placa he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to tri kufre...žena porabi velik placa he he

 

 In potem posledično lepo praskaš z njimi po avtomobilih,ko se gužvaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 In potem posledično lepo praskaš z njimi po avtomobilih,ko se gužvaš.

pr men se lepo umikajo, ko vidjo štrleče cilindre in kufre zadi, nobenga problame :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 In potem posledično lepo praskaš z njimi po avtomobilih,ko se gužvaš.

če znaš vozit potem ni problema....če si pa smotan je pa druga pesem ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

S Harlitam se da resne trike izvajat . . .  :smoke:

 

https://youtu.be/6-afO6N-Ou0

 

 

PS: socustvujem s poskodovanimi v posnetku . . .  O:-)  . . . ampak samo z tistimi, katerim je avto pot zaprl   :devil:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Harlitam se da resne trike izvajat . . .  :smoke:

 

https://youtu.be/6-afO6N-Ou0

 

 

PS: socustvujem s poskodovanimi v posnetku . . .  O:-)  . . . ampak samo z tistimi, katerim je avto pot zaprl   :devil:

 

 

... tud z uno na 3.10 sočustvujem ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel že na 25. sekundi dovolj. Da se mu pustiš, da te po golih kolenih za sabo vleče, moraš biti pa:

a )  Noro zaljubljen v svoj motor

b )  Nor kar tako

c )  Američan

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje verjetno long shot, ampak ali ima kdo Road Kinga (ali pa koneckoncev katerikoli model, da mal povečam svoje možnosti) in Wild1 CHUBBY WO508 (RK BAR) balanco??

Popravljeno . Popravil KingKerosin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bom vprašal pa še tkole - ali je kdo na Road Kingu menjal balanco? 

 

 

 

Ali kdo v SLO to zna izvest (pomožnosti ne za ceno SLO povprečne plače kokr hočjo HD dealerji? - pa je bla v tem primeru balanca, ki ne rabi daljših kablov - si ne upam niti prašat kok bi blo z novimi kabli)... Vsakič, ko sem na official HD servisu si mislim, da sem zgrešu poklic :)

 

Sam se nekak nimam veselja tega lotit, že razstavljanje cele sprednje luči in potem pridejo v igro daljši kabli in bremze...

 

Je HD klub servis v LJ varjanta?! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš Road Kinga in ti balanca ne odgovarja? Ravno ta model je narejen za veliko km, podobno kot Electra Glide. Pred menjavo naredi kakih 5k km, na koncu boš verjetno ugotovil, da je originalna kar v redu. Sam velikorat ugotovim šele s km, da mi nekaj odgovarja ali ne. Še na biciklu sem sprva preveč razmišljal o sedežih in balancah, rešitev je bila le veliko km, da se rit navadi.

Mimogrede, Roa King je tudi meni zelo všeč in bi ga z veseljem imel.

13-hd-road-king-bs-large.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom raj napisal tko, balanca je super, sam jest mam prekratek trup pa prekratke roke, dobr da je ostalo OK :)))

 

Sem naredil že 3x5k z njo, potem pa sem zamenjal sedež v solo, ta me je porinu še mal nazaj, kar je zadevo še poslabšal do te mere, da se moram kr mal naprej presest ko gre za počasne manevre oz. nimam dobre kontrole in na dolge sedim ko en kripl s stegnenimi rokami. 

 

Čist subjektivna zadeva, čeprav če mal prebereš HD forume vidiš, da nisi osamljen primer in da mogoče en na 100 postov na to temo pohvali original (pre-2013) balanco. Večina zamenja (najpopularnejša je zamenjava za heritage balanco - kakršna je na Police RK oz. zdej od 2014 na vseh kingih - v principu mini-ape) in vsi majo podobne želje - need more pullback and a bit higher hand position.

 

Sicer pa nimam kljub temu niti ene slabe beseda za Kinga!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!