Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

pred 7 urami, Roman ATHD pravi:

Ja tole je samo čez računalnik potegnjena varianta trgovine ... Lokacija je več kot odlična. Prostora za parking motorjev obiskovalcev več kot odlična ... v sami trgovini prostora dovolj, servis, zraven pa še kaj za pojest in popit ... Skratka ponudba na enaki ravni kot prodajalne po svetu.

Upam da bo res tako, pa do boje cene dobre, da lahko Clocktowerju pomaham ;)

 

Popravljeno . Popravil hdbeast
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 28. 1. 2017 ob 8:19, Roman ATHD pravi:

Ja tole je samo čez računalnik potegnjena varianta trgovine ... Lokacija je več kot odlična. Prostora za parking motorjev obiskovalcev več kot odlična ... v sami trgovini prostora dovolj, servis, zraven pa še kaj za pojest in popit ... Skratka ponudba na enaki ravni kot prodajalne po svetu.

Tale Harley štacuna je bolj zavita v skrivnosti kot indijanska magija... Lokacija, otvoritev ??? A to je marketinško-strateška odločitev, da se bomo že od samega pričakovanje ful napalili :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz skrivnostnih virov ... naročene kolekcije oblačil in dodatne opreme ... motorji pripravljeni za transport do prodajnega salona ... :D:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Roman ATHD pravi:

Iz skrivnostnih virov ... naročene kolekcije oblačil in dodatne opreme ... motorji pripravljeni za transport do prodajnega salona ... :D:)

Spet bo šel nekontrolirano denar .... Pa tko pocen je blo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roman ATHD pravi:

Iz skrivnostnih virov ... naročene kolekcije oblačil in dodatne opreme ... motorji pripravljeni za transport do prodajnega salona ... :D:)

A ta skrivnostni vir že pozna točno lokacijo tega salona. GPS koordinate, poštno številko... anything?? Da ne bo pol na koncu to neka virtualna zadeva, u smislu Alibaba expres :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, izibajker pravi:

A ta skrivnostni vir že pozna točno lokacijo tega salona. GPS koordinate, poštno številko... anything?? Da ne bo pol na koncu to neka virtualna zadeva, u smislu Alibaba expres :yea1:

No ja, baje se najbolje v tem trenutku prodajajo "ta švohni" v Aziji, si verjetno še ne upajo prodajat po Aliexpresu :D Trgovina bo na Rudniku čist na začetku ali pa čisto na koncu šoping centra. Odvisno s katere strani prideš :D

Ne bodo dolgo skrivali, ker bo vse v Harley barvah (napisi na objektu, zastavice, .... ) 

Dokler ne bo vse uradno znano moram imeti jezik za zobmi. Tako sem obljubil ... :) 

Pričakovana otvoritev trgovine naj bi bila konec Februarja ... lahko se pa zavleče tja do sredine Marca. Plan je nekaj, realnost pa neka drugega. Kako daleč so, pa ne vem.

Bodo pa kmalu dobili naročilo za ene par motorjev ... vse je odvisno od cen na našem tržišču. Kar se rabljenih motorjev tiče, se kar lepo prodajajo po Sloveniji.

Kar se tekstila tiče (beri T-shirt majice z logotipi prodajalca ali pa brez) so pa cene več ali manj znane. Enake so kot v Celovcu, Grazu ali pa v Zagrebu. Upam, da bodo cenejši kot pri naših sosedih.

Vse bo odvisno od strategije trgovca, kako in kaj ... več se proda "cunj" kot pa motorjev

Upam, da bo otvoritev res prestavljena v Marec, ker se morebitne otvoritvev februarju ne bom mogel udeležiti.

Mogoče v sredo izvem kaj več ;)

Popravljeno . Popravil Roman ATHD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za tale tvoja obširna pojasnila. Na Rudniku sem večkrat na teden, pa še nobenih praporjev nisem zasledil. Tajnost operacije je na zavidljivem nivoju... Ok, bomo počakali na uradno otvoritev. Harlija ne mislim nabavit, majčk imam več kot jih rabim, bižuterija me ne zanima, kakšen pir pa zagotovo pridem likvidirat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to bo poleg trgovine ... novi meeting point v Ljubljani ... neglede na kakšnem motorju si se pripeljal ... tudi za v želodec se bo našlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Roman ATHD pravi:

Tudi to bo poleg trgovine ... novi meeting point v Ljubljani ... neglede na kakšnem motorju si se pripeljal ... tudi za v želodec se bo našlo :)

Super. A to pomeni, da se bo tisti HD klub ( Jožeta Jame 12) sem preselil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

Super. A to pomeni, da se bo tisti HD klub ( Jožeta Jame 12) sem preselil? 

Ne mešaj jabolke in hruške !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Roman ATHD pravi:

To je to ... :) Jutri grem pogledat kako napredujejo :P:)

Mene že dnar srbi .... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno se dogaja. Trgovina bo odprta takoj v začetku Marca :) Žal brez mene ... dopust ima prednost.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ELO pravi:

ena današnja... :)

Resno so tole zastavli, ni kej. Če bojo pa slučajno, al pa ponesreč, na ogled pripeljali še ElektroHarlija (ki je sicer še v testno-testni fazi), bom pa ziher vsaj 1x na teden tm sline cediu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ELO pravi:

v salonu so že motorji, kar blešči od kroma!

;)

Veliko je mat črnine ..... Men to lih ne sede .... Ampak, ja ...

..... 100 Ljudi - 100 čudi,

100 žena - 200 sisa ( razen v Černobilu )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!