Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Tudi s kupom železja se da tja :) Vljudno vabljeni Vsi :) Šlo nas bo kar nekaj na različnih motorjih. Panika sploh ne bo potrebna :) Več informacij dobite na "Potopiscu" :D

15726751_1890132421222585_252090181048973405_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 12. 2016 at 10:46, Roman HD pravi:

 

:worship: udeležencem tega potovanja.

Nocojšnje motopisno predavanje je bilo zelo dobro zastavljeno. Fine slikce, pa tekst (kolikor sem ga uspel ujet) je bil tudi dober. Žal pa tisti bolj v ozadju, ki se nismo uspeli pravočasno zgužvat v klubsko sobo, nismo slišali skoraj nič. Regularni gostje, tenisači, v sosednjem prostoru so zelo pridno turirali svoje glasilke. Na momente sem imel občutek, da sem v Marakešu, na trgu djemaa el fna...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vljudno se zahvaljujem vsem, ki ste si vzeli vaše dragocene minute za potopisca. Glede na vaše ogromno zanimanje, obljubim, da bomo imeli do 16.03.2017 še eno ponovitev na čisto drugi lokaciji. Pravočasno objavim točno lokacijo in datum. Glede na vaš interes vas prosim, da pohitite s prijavami.

Hvala!

Ob 4. 1. 2017 at 18:51, Cartman pravi:

 

@Roman HD  ste bli pri Zvonetu Šerugi al solo?

Cartman, kar se tiče tvojega vprašanja bi ti dejal tako : Nisva z Martino profitna organizacija ali podjetje ... Rada potujeva in delava za sebe in za svoje užitke.... Omenjeni gospod ima svoje podjetje in dela za svoj denar. Še preden je on ugotovil svojo tržno nišo ... ker mora pač zaslužiti ... naju je kontaktiral in spraševal o raznih podrobnostih. Lepo je slišati "Ja jest sem bil pa z Zvonetom v Maroku" ... Jaz osebno sem jih peljal veliko več, še predni je omenjeni gospod sploh slišal za Maroko. Pojdite z njim v Maroko ... spoznajte ga na njegov način ... v kolikor želite spznati Maroko na njegov način ali pa na najin način z lokalnim vodičem? Vedno dobrodošli ... LIve to Ride, Ride to Live.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole v temo pase zgolj posrredno. Victory, ustanovljen samo da bi Harleyu odgriznil trzni delez je pokopan. Kup zelezja se ne pusti motit. Respect vodstvu. Zmaga na  domacem in globalnem trgu je popolnoma jasna.

http://www.motorcyclenews.com/news/2017/january/victory-motorcycles-cease-trading/

Zanima me, a bo Polaris kako od teh krizark zacel trzit pod znamko Indian? Ker ukinjajo samo Victory, v Indiana pa vlagajo na polno. Tud flat track ekipo za amerisko prvenstvo so nardili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko ima fantastične motopise. Tule je z Elektro Harleyem na Route66. Zadeva je še v projektni fazi...:worship:

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 1:46 noter nastopa Phil Zagrodnik, projektni inženir el. harleya. Bi znal biti naše gore list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 1. 2017 at 0:36, Roman ATHD pravi:

do 16.03.2017 še eno ponovitev na čisto drugi lokaciji. Glede na vaš interes vas prosim, da pohitite s prijavami.

1. HD-Dyna ( če bo ugoden datum )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎09‎. ‎01‎. ‎2017 at 20:40, izibajker pravi:

Dečko ima fantastične motopise. Tule je z Elektro Harleyem na Route66. Zadeva je še v projektni fazi...:worship:

Kar se elektrike tiče je dejal moj prijatelj iz Amerike: "a tole zbudi celo sosesko ob 02:00 zjutraj, ko pridem z žura domov? Ne ... Torej ... NO GO for me!!!"

Sem čisto njegovega mnenja.

Kar se pa motopiov tiče se pa čisto strinjam. Se pa s tem ukvarja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Roman ATHD pravi:

Evo ga :) Počasi se začenja :)

Kaj konkretno pa se začenja? Nov klub v Lj, gostilna, zastopstvo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, HD-Dyna pravi:

Uradni zastopnik .... Blizu nas ...

OK, logotip so očitno že zdizajnirali. Pa je kdo konkretno videl, v kateri fazi so? Še ploščice polagajo ali imajo že avdicijo za hostese? Datum otvoritve, spletna stran...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna biti otvoritev 11.02. ... da nebi raznorazni slučajno z motorji uletel .. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KingKerosin pravi:

Ali mogoče kdo ve če bo v sklopu tega tudi uradni servis?!

Da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 1. 2017 at 0:36, Roman ATHD pravi:

Vljudno se zahvaljujem vsem, ki ste si vzeli vaše dragocene minute za potopisca. Glede na vaše ogromno zanimanje, obljubim, da bomo imeli do 16.03.2017 še eno ponovitev na čisto drugi lokaciji. Pravočasno objavim točno lokacijo in datum. Glede na vaš interes vas prosim, da pohitite s prijavami. Hvala!

Upam, da takrat ne zamudim, kajti zelo me zanima. Moja motoristična pot se je namreč začela prav z mislijo potovati z motorjem v Maroko 1986.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 1. 2017 at 21:03, Roman ATHD pravi:

Bojo povedali kdaj bo otvoritev ... bo pa vse kot se spodobi ...

In ob otvoritvi bo tudi tvoja predstavitev ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, HD-Dyna pravi:

In ob otvoritvi bo tudi tvoja predstavitev ???

Ne ne bo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎15‎. ‎01‎. ‎2017 at 15:42, izibajker pravi:

OK, logotip so očitno že zdizajnirali. Pa je kdo konkretno videl, v kateri fazi so? Še ploščice polagajo ali imajo že avdicijo za hostese? Datum otvoritve, spletna stran...?

Izi vse ob svojem času :) Kompletna ponudba bo ... :D Končno :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, izibajker pravi:

Mama mia. @HD-Dyna, tolk novih tem o Harleyu si odprl, kot da so te v Milwaukee-ju pred kratkim inavgurirali v prodajnega direktorja za osrednjo in jugovzhodno evropo.

Kje si pa to zvedu :eek:

Bi mogla bit vsaj še mesec skrivnost :P

Dami dau komando, jest ubogal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 12. 2016 at 10:46, Roman ATHD pravi:

Tudi s kupom železja se da tja :) Vljudno vabljeni Vsi :) Šlo nas bo kar nekaj na različnih motorjih. Panika sploh ne bo potrebna :) Več informacij dobite na "Potopiscu" :D

15726751_1890132421222585_252090181048973405_n.jpg

.......da se da s kupom železja je že DP dokazu pred perimi leti!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, hdbeast pravi:

vir: facebook

15578388_1879104302319542_6019537562089006839_n.jpg

Ja tole je samo čez računalnik potegnjena varianta trgovine ... Lokacija je več kot odlična. Prostora za parking motorjev obiskovalcev več kot odlična ... v sami trgovini prostora dovolj, servis, zraven pa še kaj za pojest in popit ... Skratka ponudba na enaki ravni kot prodajalne po svetu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!