Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Kolk ur se rab do Jajca?

od 3,5 h do 10 h !

iz LJ imaš cca 280 km. Lahko greš na ene čevape in nazaj domov v enem popoldnevu.

 

Lahko pa si vzameš cajt in sendvič za malco pa narediš to v celem dnevu

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nazadnje ko sem sel je trajal bl 10 ur....zato sprasujem :) sam ko sem gledal kje sem vozil mi je blo jasno,ker sm namesto 100 vozil 50 ...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nazadnje ko sem sel je trajal bl 10 ur....zato sprasujem :) sam ko sem gledal kje sem vozil mi je blo jasno,ker sm namesto 100 vozil 50 ... :)

Bihač-Bos. Petrovac-Mrkonjič grad- Jajce spod 150km/h ne rabiš vozit :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 3,5 h do 10 h !

iz LJ imaš cca 280 km. Lahko greš na ene čevape in nazaj domov v enem popoldnevu.

 

Lahko pa si vzameš cajt in sendvič za malco pa narediš to v celem dnevu

Torej, kam v Bosno na res dobre čevape v enem dnevu? Ne po AC, prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kam v Bosno na res dobre čevape v enem dnevu? Ne po AC, prosim!

v Bosni še nism jedu slabih čewapow :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kam v Bosno na res dobre čevape v enem dnevu? Ne po AC, prosim!

moj strojnik mi razlozi da jo z zeno dostkrat vsak na svojem ss mahneta u bihac na cevape.

partizanka, karlovc, po dolini neke reke in to je to. po tvoji korziki jo urezemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bihač-Bos. Petrovac-Mrkonjič grad- Jajce spod 150km/h ne rabiš vozit :D

Po tej cesti si vozil iznad 150 km/h, pa te ni nobena radarska kontrola ujela? Srečko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kam v Bosno na res dobre čevape v enem dnevu? Ne po AC, prosim!

Mlin bi kar ustrezal. Najboljš, da ti ga grem s prstom pokazat :kva2: prec po dopustu in menjavi gum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi radi res dobre čevape,bo teba pa kar v Srbijo.

Bistvo je v vožnji, cilj je zanemarljiv. 

 

Mlin bi kar ustrezal. Najboljš, da ti ga grem s prstom pokazat :kva2: prec po dopustu in menjavi gum

Velja.

 

moj strojnik mi razlozi da jo z zeno dostkrat vsak na svojem ss mahneta u bihac na cevape.

partizanka, karlovc, po dolini neke reke in to je to. po tvoji korziki jo urezemo.

Jaz sem za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi radi res dobre čevape,bo teba pa kar v Srbijo.

 Vsaj v republiko Srpsko. Oni čevape "filajo" s svinjino, Bošnjaki pa seveda z ovčetino. Ko sem tam služboval slabo  leto, sem jih  ločil po vonju. OK..načeloma .že po lastniku veš, kaj bo notri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidim prednosti v svinjini, mogoče za tiste, ki imajo radi bolj mastno hrano. Vse je odvisno od tega, kako si navajen od doma.

Kar se hrane na vožnji tiče zame zadostuje voda, kakšna kava in vrečka mandljev. Za dan vožnje ima vsak dovolj rezerve v telesnih maščobah. animated-fat-smiley-image-0005.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za namige.

Za Mlin sem že slišal in mislim da bo to izbrana destinacija.

Pravzaprav pa kot je nekdo zapisal: Ni važna destinacija, pomembna je pot (za nas motoriste)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za namige.

Za Mlin sem že slišal in mislim da bo to izbrana destinacija.

Pravzaprav pa kot je nekdo zapisal: Ni važna destinacija, pomembna je pot (za nas motoriste)

že v samem Bihaču imaš nekaj pečvarnic, Mlin ni več to kar je bil.... je pa še kar bober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A damo določit datum izleta, predlagam kar sobota 9.maj, ča ma kdo drug predlog, na dan!

 

Karlovac-Plitvice -Bihač / lahko ogled Željave če koga zanima/ in nazaj preko Velike Kladuše, vse  v istem dnevu , ali pa na Jadranko prespat.

Popravljeno . Popravil BMWflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men perzonlih bi ustrezal v tednu po 10.5. Mam internautico sejem do nedele.....

ce pa bo kdo hodu dol (lucija) pa loh pride mem u petek 8. okrog 16, bomo pekl u greeneggu na sejmu srbske cevape 33/33/33, made by local serbian :)

najava dnevnega obiska dobrodosla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men perzonlih bi ustrezal v tednu po 10.5. Mam internautico sejem do nedele.....

ce pa bo kdo hodu dol (lucija) pa loh pride mem u petek 8. okrog 16, bomo pekl u greeneggu na sejmu srbske cevape 33/33/33, made by local serbian :)

najava dnevnega obiska dobrodosla :)

A lohk malo dešifriraš:

* greeneggu

* srbski čevapi 33/33/33

 

Mogoče pa se pridemo mal posončit, pa na brodet....

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že v samem Bihaču imaš nekaj pečvarnic, Mlin ni več to kar je bil.... je pa še kar bober.

 

Poplnoma delim tvoje mnenje, verjetno smo mu naredili (preveč) reklam in je pazabil na kvaliteto, ni pa pozabil dvigniti cen.

Je pa res, da se počutiš kot na OMV v Postojni.  Zelo verjetno, da tam hitro srečaš kakega znanca..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk malo dešifriraš:

* greeneggu

* srbski čevapi 33/33/33

 

zelen jajc je tip roštilja,

 

svinjče / tele / janje , mal bele nasekljane čebule, mal feferona nasekljanga , čez noč naj te čaka na +5

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!