Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Eno (več podobnih) vprašanje za vse, ki so se že vozili po cesti M14.1, kako se vam je vse skupaj zdelo tam od Gradiške do Bijeljine? Vam je bilo všeč, bi šli še kdaj, cesta v redu?

Tisti del bi uporabil, da pridem v Srbijo. Sklepam, da se je vseeno lepše vozit po Bosni, kot po severni Hrvaški, zaradi enga kupa vasi recimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj metrov naprej proti Bihaču pa je Youth Hostel, kjer imajo tudi dvoposteljne sobe z WC in kopalnico pa spodaj garažo za motorje. Motoristi jih kar hvalijo. Pa še zajtrka ni v ceni, da lahko greš v mesto na burek.

 

Hostel v Jajcu-ko prideš čez most zaviješ levo(hotel je nad tabo)in se pelješ cca 300m in na levi je hostel,garaža je spodaj za motor-cena za 1 maj je bila 8 eurov za osebo.Za Željavo pa v Ličko petrovo selo zaviješ levo(če prihajaš iz smeri Bosne)je majna tabla ob cesti in po tej ozki cesti do konca-prvo vidiš letalo potem vidiš kasarno potem prideš pa na letališče-levo, desno greš pa v podzemlje.Drag race priporočljiv......

 

Hostel je pomojem v Jajcu res najboljša izbira, vendar je pomojem prej dobro naredit rezervacijo, Jaz sem klical v petek in so bili za soboto že povsem polni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno (več podobnih) vprašanje za vse, ki so se že vozili po cesti M14.1, kako se vam je vse skupaj zdelo tam od Gradiške do Bijeljine? Vam je bilo všeč, bi šli še kdaj, cesta v redu?

Tisti del bi uporabil, da pridem v Srbijo. Sklepam, da se je vseeno lepše vozit po Bosni, kot po severni Hrvaški, zaradi enga kupa vasi recimo?

 

Bom probal pa bom videl:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal pa bom videl:)

predlani prevozil in je čist ok cesta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal pa bom videl:)

predlani sem jo prevozil in men je bila čisto ok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlani sem jo prevozil in men je bila čisto ok

Ok, zadostuje:) predvidevam, da imaš rajši boljše kot slabše ceste, zato si kar mislim, da bo dobra za prvi dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zadostuje:) predvidevam, da imaš rajši boljše kot slabše ceste, zato si kar mislim, da bo dobra za prvi dan

jah no, bolše mam raje, sam peljem pa tam kjer sem začrtal traso. če se dobro spomnim, je kar precej poflikana cesta, ampak narava pa ni tok slaba.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrašanje?

Je kdo v kratkim prevozil cesto r419, Jablanica - Posušje?

Na netu piše da so jo popravili...

Jaz sem bil konec Aprila.V jablancu sem spraševal ljudi in so rekli, da je odcep prosti Tomislavgradu čez planino Risanec v redu, proti Posušju pa slaba.Pa še na uni je blo do vrha kake 5 km makadama, čez planoto super cesta,pol pa spet kake 8 km makadama.Je pa ta del ceste v gradnji.Tko da pričakuj makadam, pravjo, da večkot polovico razdalje.Če boš pa probal, pa daj gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem bil konec Aprila.V jablancu sem spraševal ljudi in so rekli, da je odcep prosti Tomislavgradu čez planino Risanec v redu, proti Posušju pa slaba.Pa še na uni je blo do vrha kake 5 km makadama, čez planoto super cesta,pol pa spet kake 8 km makadama.Je pa ta del ceste v gradnji.Tko da pričakuj makadam, pravjo, da večkot polovico razdalje.Če boš pa probal, pa daj gor.

Je še kar nekaj makadama. Obnavljajo pa cesto proti Tomislavgradu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še kar nekaj makadama. Obnavljajo pa cesto proti Tomislavgradu.

:yea1:   A sem prav razumel, da obnova ceste Blidinje-Lipa ( Tomislavgrad) še ni končana? Prevozna   :bike: pa najbrž je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:   A sem prav razumel, da obnova ceste Blidinje-Lipa ( Tomislavgrad) še ni končana? Prevozna   :bike: pa najbrž je ?

 

Ni končana, en del jo sploh ne obnavljajo (makadam ob spustu proti Blidinju), spust proti Lipi (Tomislavgrad) pa obnavljajo, je prevozna, samo je ponekod na mehko nasipan pesek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi Drvar sem se peljal ene 7-8 krat. Pol z  avtom pol z motorjem....in vem, da v tem mestu ne bi spal, pa če mi plačajo večerjo. Ko se boš vanj pripeljal, boš mogoče istega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi Drvar sem se peljal ene 7-8 krat. Pol z  avtom pol z motorjem....in vem, da v tem mestu ne bi spal, pa če mi plačajo večerjo. Ko se boš vanj pripeljal, boš mogoče istega mnenja.

 

Za enkrat pogledat par zanimivosti okoli, pa še če je nekje na trasi potovanja je OK. Da pa bi se večkrat vračal pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Drvarjo hotel Drvar z garažo, dobiš tudi jesti in piti

 

Ko sem bil tam, so se zjutraj vrata garaže pokvarila, pa smo motorje skozi kuhinjo ven vlekli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je okolica lahko 40 km stran - obišči Čardaklije - Vrtoče pri Bosanskem grahovem. 12,5 € po osebi z zajtrkom. Priporočljivo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!