Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

pred 2 urami, Davorin pravi:

Priporočam lahko samo hostel Nina. Je urejeno, je mirno, so prijazni, imajo parkirišče, imajo ugodno ceno, lokacija mi ustreza, ker je blizu centra, cca 500m;torej vse kar potrebujem. Meni je všeč in je to sedaj stalna točka na poti.

TNX mogoče pa res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, bobi1001 pravi:

Če maš čas hodt gledat postle pa tuše in sprašvat za ceno pol res težko,če se pa zvečer prpeleš,insi želiš samo dobre postle pa ni odveč,če se malo pozanimaš na MS.(tud dobre agencije te naserjejo).Ti verjetno veškambi šla pa mi svetuj.:010:beer2:

lahk tudi luč prižgeš, če je tema, preden plačaš, pa vse vidiš :) lahko pa mal prej nehaš motorirat, preden je tema :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2016 at 6:25, bobi1001 pravi:

Ali kdo ve za dobro in poceni prenocisce v Mostarju.Jaz poznam samo hotel ERO ki pa je zelo drag,tam sem bil sluzbeno in mi je bilo vseeno koliko stane.V lastni reziji si pa rajsi privoscim kaksne cevape vec kot pa da dam za enodnevno spanje celo bogastvo.

Jaz vedno rad prespim kod Maršala...čist zravn mosta. Ko prideš te čaka piva, motor je pa lepo v ograjenem prostoru na dvorišču.

http://www.apartmanimarshall.com/ba/lokacija.html

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, solorider pravi:

Za šejke ja, za nas revčke ne...:ras:

kaj pa voziš kardanarja, pol maš pa stroške. Če se ne motim sem dal za 2 osebi in zajtrk, ter črno ovco cca 25-30€ in to v sredini julija

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

kaj pa voziš kardanarja, pol maš pa stroške. Če se ne motim sem dal za 2 osebi in zajtrk, ter črno ovco cca 25-30€ in to v sredini julija

tam jim piše 30€ po osebi :angryrant1:

 

Ljetna sezona (April - Oktobar)
30 po osobi
Zimska sezona (Novembar - Mart)
28 po osobi
Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

tam jim piše 30€ po osebi :angryrant1:

ni vse v dnarju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ni vse v dnarju :P

60€ v Bosni je res malo preveč

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, solorider pravi:

60€ v Bosni je res malo prveč

se strinjam, saj lahko spiš tut drugje...pač sm povedal kje sem bil. Pa dobro mi je bilo tam, je pa možno da so cene navili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

se strinjam, saj lahko spiš tut drugje...pač sm povedal kje sem bil. Pa dobro mi je bilo tam, je pa možno da so cene navili.

Men je bila tam najbolj všeč Črna ovca:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Men je bila tam najbolj všeč Črna ovca:P

men tut....neki časa, pol pa je blo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

men tut....neki časa, pol pa je blo :blush:

Ja ,če nimajo mere ....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ja ,če nimajo mere ....:)

a sva res 60€/par plačala takrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a sva res 60€/par plačala takrat?

Tapravega si vprašal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Tapravega si vprašal :blush:

šejk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

šejk :P

Ja samo v glavi :P smothi:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2016 at 6:25, bobi1001 pravi:

Ali kdo ve za dobro in poceni prenocisce v Mostarju.Jaz poznam samo hotel ERO ki pa je zelo drag,tam sem bil sluzbeno in mi je bilo vseeno koliko stane.V lastni reziji si pa rajsi privoscim kaksne cevape vec kot pa da dam za enodnevno spanje celo bogastvo.

Predlani smo bili v Villa For You :  http://www.booking.com/hotel/ba/rooms-amp-apartments-4-you.sl.html?aid=376443;label=booking-name-91i054cC1_zM_OXqRkHU_QS74486177560%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2856.000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-65526620%3Alp9062558%3Ali%3Adec%3Adm;sid=371dc7416cb1033ed39c11ab510aa9b0;dcid=1;checkin=2016-04-08;checkout=2016-04-11;dest_id=-89574;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;highlighted_blocks=71124203_89042706_2_0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=e03e9547dc021074be4681653b1b5ca1ba412fccX7;type=total;ucfs=1& 

in to ravno v času skokov s Starega mostu.

Na slikah ki jih lahko vidiš je slikan tudi nekakšen recepcijski pult in tu notri smo imeli parkirana dva avtomobila, torej za motor sploh ne bo problem. Imeli smo štiri apartmaje različnih velikosti in tudi različnih cen, ko smo vrgli skupaj je prišlo po glavi 15 eur na nočitev. 

Lastnik pa ful ustrežljiv, mi je celo sam od sebe zrihtal VIP vstopnico za ogled skokov.

Popravljeno . Popravil drmr69
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Konec naslednjega tedna gremo z družbo po Bosni. Zanima me, če ima kdo kak kontakt za spanje v Jajcu, pa da je solidna cena-primerna motoristom :) 

Popravljeno . Popravil signalist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, signalist pravi:

Konec naslednjega tedna gremo z družbo po Bosni. Zanima me, če ima kdo kak kontakt za spanje v Jajcu, pa da je solidna cena-primerna motoristom :) 

teli majo radi motoriste (prenesejo marsikaj, tut pijane slovence), pa garažo majo, pa dobre cene, mi smo bili zadovoljni

http://jajce-youth-hostel.com/hostel/

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spali v hotelu ob Plivskem jezeru. Cena sobe za nočitev z zajtrkom za 4 osebe 50 eur. Urejeno, lepo, prijazno osebje, Motor pod streho. Ni pa v centru :BUA:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, ton pravi:

Spali v hotelu ob Plivskem jezeru. Cena sobe za nočitev z zajtrkom za 4 osebe 50 eur. Urejeno, lepo, prijazno osebje, Motor pod streho. Ni pa v centru :BUA:.

A si invalid?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

teli majo radi motoriste (prenesejo marsikaj, tut pijane slovence), pa garažo majo, pa dobre cene, mi smo bili zadovoljni

http://jajce-youth-hostel.com/hostel/

Lani za prvomajske praznike smo tudi mi prenočevali v tem hostlu. Imaš vse kar rabiš. Odlično razmerje med ceno in kvaliteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!