Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

ja najboljš da še vse teme na motosvetu združi v eno, itak vsepovsod iste debate :P

v prvi in drugi so čevapi isti!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš da še vse teme na motosvetu združi v eno, itak vsepovsod iste debate :P

Res je , pa iste face, ene 10-15 enainistih nas je tu...

že vec let......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr .. bo treba letos pazt kam se skozi Bosno peljat ... so se že začele dogajat čudne stvari, ki nam popotnikom niso kaj preveč pri srcu ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bodo nadaljevali teroristični napadi ... a nč ne bereš :?

 

upam, da je to osamljen primer

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nepomembno dejstvo:

Napadalec je  streljal na pripadnike policije, ki so na seznamu zločincev iz Srebrenice.

http://www.24sata.info/vijesti/bosna-i-hercegovina/227274-izresetao-policajce-u-zvorniku-jer-su-ucestvovali-u-genocidu-u-srebrenici.html

 

 To zadevo malo spremeni....ne gre  toliko za terorizem, kot za maščevanje na osebni ravni.

Kar se pa ubojev tiče...sem bil leta 2007 skoraj eno leto službeno v Capajebu, ni bilo tedna, da niso nekoga "smaknuli". Kriminalne združbe.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosna je itak tempirana bomba ... čeprav se zelo rad potepam po njej ...

 

tko da ... upam, da je to osamljen primer ... čeprav je moje mnenje, da ni ... pač moje mnenje je tako... upam, da se motim

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je večja verjetnost, da te v Slo kakšen majmun spregleda pa vrže čez haubo kot da te v Bosni upucajo...

to pa itak ...

 

js že ceu življenje hodim po Yugi, tko da ..... vem kako je blo (spomnim se od cca leta 1975 pa dalje) ... ufff .. to so bli cajti

 

sj ne zganjam panike, ampak mi ni vseeno za ves ta narod dol :angry:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se pripeljal iz Sarajeva in nisem opazil ničesar nenavadnega, če ne bi danes prebral sploh nebi vedel kj se je zgodilo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte si mir ..... tistih 5 policijskih avtov od doboja do sarajeva, par policistov z mitraljezi ob cesti, so vsaj prepucal tist orožje pa obleke spet po dolgmu cajtu oblekl, to pa tudi vse.....

 

panika za bv,pa neumestne pripombe....kakšen terorizem no....

 

čevapi so še zmer dobri, baklave pa tut ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte si mir ..... tistih 5 policijskih avtov od doboja do sarajeva, par policistov z mitraljezi ob cesti, so vsaj prepucal tist orožje pa obleke spet po dolgmu cajtu oblekl, to pa tudi vse.....

 

panika za bv,pa neumestne pripombe....kakšen terorizem no....

 

čevapi so še zmer dobri, baklave pa tut ....

Policija se pa tud ve po kakem principu dela.. če kdaj kasirajo...za nazaj

Ni panike.. po starem dalje..to so ble osebne zamere po moje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte si mir ..... tistih 5 policijskih avtov od doboja do sarajeva, par policistov z mitraljezi ob cesti, so vsaj prepucal tist orožje pa obleke spet po dolgmu cajtu oblekl, to pa tudi vse.....

 

panika za bv,pa neumestne pripombe....kakšen terorizem no....

 

čevapi so še zmer dobri, baklave pa tut ....

če pa ti tko prauš, je julija akcija za en krogec po Balkanu :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja red dodika vprašte kok jim je plaču....

 

na balkanu si že zdej :jezik:

a zato mi vsi praujo "balkanc" :O

 

a motor iz japana :jezik:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nepomembno dejstvo:

Napadalec je  streljal na pripadnike policije, ki so na seznamu zločincev iz Srebrenice.

http://www.24sata.info/vijesti/bosna-i-hercegovina/227274-izresetao-policajce-u-zvorniku-jer-su-ucestvovali-u-genocidu-u-srebrenici.html

 

 To zadevo malo spremeni....ne gre  toliko za terorizem, kot za maščevanje na osebni ravni.

 

Točno tako, tu gre za maščevanje na osebni ravni. Če kdo ne razume geneze tega dejanja oz. zakaj je ta mladenič ustrelil tistega policaja, naj poišče Delovo Sobotno prilogo z dne 4.aprila 2015. Na strani 16 je grozljiva izpoved opisana v članku z naslovom "Težko je, ko ti pred očmi posilijo otroka". Tam je opisano, kakšna bestialna dela so opravljali "hrabri srbski borci" v zadnjih balkanskih vojnah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A damo določit datum izleta, predlagam kar sobota 9.maj, ča ma kdo drug predlog, na dan!

 

Karlovac-Plitvice -Bihač / lahko ogled Željave če koga zanima/ in nazaj preko Velike Kladuše, vse  v istem dnevu , ali pa na Jadranko prespat.

Kva je zdej ? A je že kdo lačen ? 9. je pojutrišnjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene mika en vikend pocit dol po Bosni (petek po delu okoli 18.00 in sob. ned. se klatit...)

Bi sel tam do Banje luke/Doboja...kasn nasvet?

 

Sarajevo, Mostar, Bihac, Jajce sem se odpravil ....startal bom iz Trsta in bi kar jo ucvru do Slavonskega broda (tam bi prespal)

nato pa v Bosno na potep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej ? A je že kdo lačen ? 9. je pojutrišnjem.

Točno to relacijo planiramo za nedeljo. Na čevape v Mlin in na letelišče Željava. Startamo iz NM. Upam, da ne bo dežja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!