Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

ja pasos nic vec za bosno to pa zato k sem ga jaz koncno dal narest :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj mesecev.........no, pa ne glede na to........hvala za info, kljub temu, da je........recimo.......zastarela :evilgrin:

Ni glih zastarela 25.04.2008 sem za vstop v Bosno (Bihac) rabil potni list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih zastarela 25.04.2008 sem za vstop v Bosno (Bihac) rabil potni list.

s 01.01 2008 lahko vstopaš v BIHz osebno izkaznico

je pa res da se še vedno kakšen uradnik spozabi in zahteva potni list,naprimer 09.02 2008 ravno na mejnem prehodu za Bihač,brez problema z osebno,ko pa takoj zatem izstopim na MP Ripač pa policist zahteva potni list.

Vse ostale prehode od takrat sem opravil z osebno ,tudi zadnji prehod ki sem ga opravil na manjšem MP v smeri Trebinja

Lp Zlati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je res tako težko vzet pasoš zraven??? :headbang: Celo kriminalko bomo napisali v tem.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto klub "DRAGON" iz Kladnja vabi na 1.moto susret 23.-24.08.

Ko smo potovali preko Bosne smo v Kladnju srečali DRAGON-se.Povabili so nas v svoj klub in nas počastili z večerjo in pivom ter uredili sobe v domačem hotelu.Res so super fantje in si želijo čim večjo udeležbo na zboru. Obljubljajo presplačno spanje in pivo po 75 centov.

e-naslov: masici@aafes.com

tel;0038761138972post-2665-1212054430_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aloha vsem ljubiteljem Bosne, z ženo se odpravljama malo na potep po Bosni (21.6-24.6),

prosil bi za predloge kaj,kak pa kam, podprte z linki, fotkami in naslovi za prenočišča.

Če pa kdo v enakem terminu planira kaj podobnega,pa z besedo na dan in ga vdrapnemo skupaj.

Hvala & LP! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ žav

Zgolj informativno:če bo kdo iskal prenočišče v Goraždu na V Bosne,naj pogleda na V obalo Drine kjer je nekakšen dom zdravja.Čez poletno sezono ga "spremenijo" v motel,kjer dobite čisto sobico z sanitarijami.Vratar mi je dovolil parkirati moped kar pred prijavnim pultom.Če ne rabite računa za dohodnino dobite popust,sploh pa če odrinete pred prihodom dnevne izmene ob sedmi uri zjutraj... LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vanga nas je 9 baykov startamo 21 6 pa do 29 6 gremo skozi celo bosno je pa cifra na profilu pa se lahk slismo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha vsem ljubiteljem Bosne, z ženo se odpravljama malo na potep po Bosni (21.6-24.6),

prosil bi za predloge kaj,kak pa kam, podprte z linki, fotkami in naslovi za prenočišča.

Če pa kdo v enakem terminu planira kaj podobnega,pa z besedo na dan in ga vdrapnemo skupaj.

Hvala & LP! :winkiss:

Vangec, zgolj v informacijo, sam sem doli od srede 25.6.2008 do okvirno 28-29.62008.............tak da, v kolikor je tvoj datum fiksen, vlka škoda....Grem pa sam-eventuelno še en kolega, ki bo pravi čas povedal, če gre z mano...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vanga nas je 9 baykov startamo 21 6 pa do 29 6 gremo skozi celo bosno je pa cifra na profilu pa se lahk slismo

Se srečamo, ko se srečamo..... :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vangec, zgolj v informacijo, sam sem doli od srede 25.6.2008 do okvirno 28-29.62008.............tak da, v kolikor je tvoj datum fiksen, vlka škoda....Grem pa sam-eventuelno še en kolega, ki bo pravi čas povedal, če gre z mano...... :yea1:

Takole smo se imeli mi lani:

http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3356

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vanga nas je 9 baykov startamo 21 6 pa do 29 6 gremo skozi celo bosno je pa cifra na profilu pa se lahk slismo

Jaz bom od 27.6. do 29.6. v Sarajevu, prej pa kdo ve. 13.6. gremo iz Ljubljane. A se bomo kje vidl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom od 27.6. do 29.6. v Sarajevu, prej pa kdo ve. 13.6. gremo iz Ljubljane. A se bomo kje vidl?

Tam, ko si rekel, da boš za pijačo dal... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, po 1600 km po Bosni sem nazaj....brez kakršnegakoli incidenta, z mnogo strpnosti drug do drugega...in kar ni nepomembno, doli so ljudje še vedno Ljudje z veliko začetnico.....še malo slikic lahko najdete tukaj: http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1277 Še bom ponovil, štiri dni za tako lepo deželo je odločno premalo..... :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po 1600 km po Bosni sem nazaj....brez kakršnegakoli incidenta, z mnogo strpnosti drug do drugega...in kar ni nepomembno, doli so ljudje še vedno Ljudje z veliko začetnico.....še malo slikic lahko najdete tukaj:

fajn slke......... samo kak komentar bi še lahko napisal zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn slke......... samo kak komentar bi še lahko napisal zraven

Ma sem bolj lene sorte...... standard :Velika Kladuša-Cazin-Prijedor-Banja Luka-Jajce-Vlašić-Travnik-Visoko-Sarajevo-Konjic-Mostar-Metković-Ploče-Omiš-Split-Vrlika-Knin-Bosansko Grahovo-Drvar-Bihač-Kladuša........Slike so pa po vrsti iz poti......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po 1600 km po Bosni sem nazaj....brez kakršnegakoli incidenta, z mnogo strpnosti drug do drugega...in kar ni nepomembno, doli so ljudje še vedno Ljudje z veliko začetnico.....še malo slikic lahko najdete tukaj: http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1277 Še bom ponovil, štiri dni za tako lepo deželo je odločno premalo..... :worship: :worship:

Sadist :naughty: ! Slike božanske papice! To pa da mi je slina zalila tipkovnico naj pripišem sebi :huh: ! Lepo, lepo. Naslednjič vžgema vkup in za kazen prvo rundo častiš (pijače :beer2: ). LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vela Ata, mi je ostal cel vzhodni del, ter dober kos osrednje Bosne.....še enkrat bo treba dol......niso samo čevapi....meni po riti so bolj raznorazne ašćinice (kjer dobiš bolj polnjene dolme, paprike, teletina v trakovih z gobicami, sarmice v listih od trte, bosanski lonac, božanska mešanica okusov, kjer je škoda pustit nepomazan pladenj). Čevapi so za maso ljudi OK in se jih v treh dneh prenažreš, še posebej, če si malo za Cazinom naročiš mešano na žaru Kod Seje, nato pa ugotoviš, da je to postojanka lokalnih šoferđij, ki ne pojejo malo......sit sem bil še dva dni.............. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vela Ata, mi je ostal cel vzhodni del, ter dober kos osrednje Bosne.....še enkrat bo treba dol......niso samo čevapi....meni po riti so bolj raznorazne ašćinice (kjer dobiš bolj polnjene dolme, paprike, teletina v trakovih z gobicami, sarmice v listih od trte, bosanski lonac, božanska mešanica okusov, kjer je škoda pustit nepomazan pladenj). Čevapi so za maso ljudi OK in se jih v treh dneh prenažreš, še posebej, če si malo za Cazinom naročiš mešano na žaru Kod Seje, nato pa ugotoviš, da je to postojanka lokalnih šoferđij, ki ne pojejo malo......sit sem bil še dva dni.............. :naughty: :whistle:

Kaj bi ti rad, da me trefne... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!