Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

ALORA; NS NBEN NA USTAV :naughty: :naughty: :naughty: , hi,hi,hi

Če bodo temperature ostale take ali pa se še spustile (kar je bolj verjetno), boš zmrznila...

Nothing smart or brave about that... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo temperature ostale take ali pa se še spustile (kar je bolj verjetno), boš zmrznila...

Nothing smart or brave about that... :nono:

Do Medolina bo že šlo.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vprašu na forumu...Je v Brčkem en hotel Evropa.Stane 15 evrov na osebo na noč,je pa se mi zdi da še zajtrk zraven.Tak da če kdo hoče naj pove da bom temu ko ga poznam reku naj rezervira še...Lp

Z

Je kakšna sprememba z ozirom na vremensko situacijo??? Vožnja bo na temperaturi cca 2 do 8 stopinj! Greš v petek? In če greš, povej kdaj planiraš in od kod. Veš kako paše na koncu ture vroč šnops s čajem.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Medolina bo že šlo.... :naughty:

ojla sonček! :004 , hi,hi,hi,hi, na buš vrgu kokuruz u pušo a? čaki, da te uhvatim :naughty: :naughty: :naughty: zej ti pa na uide!!!

...te bom žgačkala do nezavest, hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka27

Jst mam še tak turbolentne stvari kar se tistga tiče...Sj veš pač o čem se gre,tak da ti bom zadnji dan povedu kak bo kaj.So taki vzponi in padci da je joj... :headbang: Res upam da mi uspe pa da končn mahnm proti bosni...če ne drugač pa z avtom,mislim da me nekdo pelje...Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla sonček! :004 , hi,hi,hi,hi, na buš vrgu kokuruz u pušo a? čaki, da te uhvatim :naughty: :naughty: :naughty: zej ti pa na uide!!!

...te bom žgačkala do nezavest, hi,hi,hi

Zdaj pa še jaz razmišljam, če bi šel.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še jaz razmišljam, če bi šel.... :whistle:

mam že gajžlo za s sabo prštimano...kr prprau se :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo luštov iz BiH

tista tazadnja glih ni za lušte :unsure:

sicer pa v katerem delu je to??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja je bla tam skozi cesta za lušte, to sem šel iz Travnika, Vitovlje, Donji Koričani, Vlatkoviči, Kneževo, Kotor Varoš in naprej v Banja luko.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali ima gdo kakšne naslove za poceni spanje v Sarajevu? :naughty: Počasi se bo treba pripravit,saj bo kar hitro Maj~ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima gdo kakšne naslove za poceni spanje v Sarajevu? :naughty: Počasi se bo treba pripravit,saj bo kar hitro Maj~ :D

http://www.motoboom.com/amra/indexs.html (direkt na bascarsiji), pa se ful rada ma motoriste.

Ce pa boste vecja druzba, pa se dogovori z njo za stanovanje od njene tetkice, ene 200 metrov visje, mas pa cel stan

in spodaj garazo, v katero lahko spravite motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full hud ambient, pa še v centru je, če primerjam z našo lokacijo pri Brača Mujič. Kolk pa je nočitev tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full hud ambient, pa še v centru je, če primerjam z našo lokacijo pri Brača Mujič. Kolk pa je nočitev tle?

40€ (za dva)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full hud ambient, pa še v centru je, če primerjam z našo lokacijo pri Brača Mujič. Kolk pa je nočitev tle?

Kot je povedal Ni3ous, hotel braca mujic

Lani je bilo 17 € po osebi z zajtrkom.

LP, Robert

post-13958-1200226055_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vidim, da se vas kar nekaj potepa po Bosni!

Za 1. maja pripravljam nekaj takega kot je na pripeti sliki, pa bi bil dobrodošel še kakšen nasvet, kaj bi se še splačalo pogledati, katere ceste izbrati in na kaj posebej paziti.

Za odgovore in nasvete se ze vnaprej zahvaljujem.

LP

post-337-1201717967_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se vas kar nekaj potepa po Bosni!

Za 1. maja pripravljam nekaj takega kot je na pripeti sliki, pa bi bil dobrodošel še kakšen nasvet, kaj bi se še splačalo pogledati, katere ceste izbrati in na kaj posebej paziti.

Za odgovore in nasvete se ze vnaprej zahvaljujem.

LP

post-337-1201717967_thumb.jpg

Cesta Mostar - Sarajevo je zelo fino zrezana na določeni odsekih, ponekod pa je vozen samo en pas (jo popravljajo), kar povzroča zastoje in kolone. Cesto bodo popravljali še celo leto, tako da ne kaže na izboljšanje. Torej paziljivo in pazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se vas kar nekaj potepa po Bosni!

Za 1. maja pripravljam nekaj takega kot je na pripeti sliki, pa bi bil dobrodošel še kakšen nasvet, kaj bi se še splačalo pogledati, katere ceste izbrati in na kaj posebej paziti.

Za odgovore in nasvete se ze vnaprej zahvaljujem.

LP

post-337-1201717967_thumb.jpg

Tople rokavice sploh! Pa "regenkombi". :yes:

Sem mislil, da je skor poletje, potem me je pa zeblo, da me je kar sram povedat! (Tople rokavice pa doma) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se spremaš ići na Željavu, pošto si stavio sliku sa motori.hr foruma pretpostavljam da znaš da možeš imati problema sa policijom (Hrvatskom i Bosanskom) i da je cijelo područje minski sumnjivo.

Evo još malo o Željavi: http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=240446

Ovdje imaš nešto o Bosni, nemoj propustiti čevape kod Željota u Sarajevu. :naughty:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=243240

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, čitao sam puno o Željavi na svih mogučih forumih i specialno na mycity.co.yu gdje imaju sve u detajlima. Ja ne mislim iči unutra ali bi volio, da vidim one tunele i staze.

Dok ne ideš sa staze u grmlje, kažu da kao nema mina.

A kako če biti sa policijom videt čemo. Nadam se da nečemo savršiti u čuzi.

@moto rider:

Kok tople rokavice?!

Si šel isto za 1. maj?

Kakšne so bile pa temperature?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@moto rider:

Kok tople rokavice?!

Si šel isto za 1. maj?

Kakšne so bile pa temperature?

Če to mene sprašuješ;

Fejst tople (rokavice), ker je (12. in 13.05.) v Bosni (od Sarajeva proti HR) do nižin zapadel sneg!!

To je čas, ko je lahko vroče, ali fejst hladno. Samo povedal sem, ker je takšno presenečenje še vedno možno. Če bo vroče, me pa ne za to teps!!!

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to mene sprašuješ;

Fejst tople (rokavice), ker je (12. in 13.05.) v Bosni (od Sarajeva proti HR) do nižin zapadel sneg!!

To je čas, ko je lahko vroče, ali fejst hladno. Samo povedal sem, ker je takšno presenečenje še vedno možno. Če bo vroče, me pa ne za to teps!!!

LPM

To je res, raje kakšen kos oblačila več kot pa da zmrzuješ na poti.

Lansko leto sicer nismo doživeli takšnega presenečenja, ampak fajn je če si pripravljen.

Drugače pa Pudla vsa čast za tako slikovito potopisno poročanje.

V Sarajevu smo spali v Guest house Bistrik za 11€ na noč in garažo za konjenico.

Do Baščaršije smo si lih malo pretegnili noge (cca.10min.),in pri Želji pojedli svetovne

čevape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!