Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

V tistih koncih svetujem tudi tole cesto preko Rame :OK: izredno širok in lep asfalt tudi za malo hitrejšo vožnjo

post-5241-1192193888_thumb.jpg

post-5241-1192193983_thumb.jpg

dehidrirano ramsko jezero :huh:

____________________________________________________________

Slovenska Bistrica, nasproti Gamsa

sem že mislil, da ima PERVY še en nick tule :hmm:

vabljen na sok :whistle: pa bomo še kaj rekli!!! LP

pol sem pa tole videl :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tistih koncih svetujem tudi tole cesto preko Rame :OK: izredno širok in lep asfalt tudi za malo hitrejšo vožnjo

post-5241-1192193888_thumb.jpg

post-5241-1192193983_thumb.jpg

dehidrirano ramsko jezero :huh:

____________________________________________________________

In kolikor se spomnim, je okolica mesta s katerega si naredil fotko zabita s tonami smeti!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolikor se spomnim, je okolica mesta s katerega si naredil fotko zabita s tonami smeti!! :SS

Ja, to pa žal res, kot marsikje v Bosni tudi tu...

Malo nižje Prozora so smeti enostavno kipali po nabrežju proti Rami in jih sežigali, da je smrdelo ko hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasika AC- Slavonski brod, Bosanska Gradiska, Banja luka, Jajce, Vranica- potem pa nazaj v Banja luko po drugi strani čez Travnika in mino Prokoškega jezera...in po AC nazaj domov. Zdaj mislim, da bo dva dni po slikah sodeč, ki sem jih gledal na netu premalo, bi se rajši malo razgledal in kako dobro fotko naredo, ter pojedo malo sira in čevapov. Dva dni je samo tiščanje gasa, kot so že nekateri pred mano ugotovli :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Giant :worship:

Ampak dans greš po avtocesti, ki je jaz nimam preveč rada.

Jaz se vedno vozim s tabo, kakor sovoznica in fotkam. Pa ti zavidam, ker ti se voziš, jaz pa zdaj sedim v službi. Bi raje vidla, da me rit boli od sedeža motorja, kakor od računalniškega stola. :headbang:

Bom pač drugič šla podobno turico.

Samo čevapi verjetno ne bodo isti. :rolleyes:

Ja, se vidimo doma.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil doli, malo več kot 1000 km, sputil zaradi teme in mraza Prokoško jezero in prespal na Vlašičih, danes nazaj iz Vašičev preko bregov po užah in blatu do Kotor Varoš-a, Banja luka....in domov. Super tura, ki jo naslednje leto ziher ponovim z podrobnejšim ogledom Vranice in Prokoškega jezera.

LP

Popravljeno . Popravil Giant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam v planu v petek 26.10. oz 27.10 it proti Bosni...Če grem 26.10 grem Okučani dol,pol Gradiška,Banja Luka,Jajce(planota vlašič)pa tam prespim...Mam vikend tam,oz ga mamo okol 1300-1400m nadmorske višine...Pa pol drug dan v Brčko na winter-party.Če grem pa 27.10. grem pa direkt na winter-party.Sam jst nism tak hiter ne...Edin če se dobimo na BiH meji pa pol nadaljujemo pot.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam v planu v petek 26.10. oz 27.10 it proti Bosni...Če grem 26.10 grem Okučani dol,pol Gradiška,Banja Luka,Jajce(planota vlašič)pa tam prespim...Mam vikend tam,oz ga mamo okol 1300-1400m nadmorske višine...Pa pol drug dan v Brčko na winter-party.Če grem pa 27.10. grem pa direkt na winter-party.Sam jst nism tak hiter ne...Edin če se dobimo na BiH meji pa pol nadaljujemo pot.Lp

ali greš z virago 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,z viragecem grem.Zakaj pa sprašuješ če smem vprašat?Lp

To bi blo za mojo vrsto vožnje idealno, ker bl počas vozim :whistle: ...

Tko da če se ti da kšnega s sabo vzet... :whistle: , če pa rajš sam potujš pa tud ni panike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že mislil, da ima PERVY še en nick tule :hmm:

nope smo pa sami pravi ljudje tam doma in v tem primeru sosedi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope smo pa sami pravi ljudje tam doma in v tem primeru sosedi :whistle:

aha, zdaj mi je vse jasno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,z viragecem grem.Zakaj pa sprašuješ če smem vprašat?Lp

namesto odgovora :worship: . moj prvi dolgi gir je bil pred 35 leti s Tomosom V 15 iz Maribora v Bern v enem dnevu (960 km) čez Grossglokner in Vorarlberg. Mala kubatura veliko veselje. Ko čujem, da še danes kdo dela dolge razdalje s malo singerco - kapo dol.

maksimalno uživaj, če boš pa kaj štrikal okoli slovenske bistrice vabim na :beer2: . lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sm že v Brnu letos...Enkrat v Bosni(Jajce).Pa lani v Bosni.Pa dvakrat na Hrvaškem oz trikrat če štejem motozbor v Puli.Ma dost se pelem...Te počitnice 9.000km...(Poltene mislim).

Ja mačka27,ni problem,samo moraš upoštevat da moj motor gre tam nekje 100...Aja,pa povej za kolk časa bi šla.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sm že v Brnu letos...Enkrat v Bosni(Jajce).Pa lani v Bosni.Pa dvakrat na Hrvaškem oz trikrat če štejem motozbor v Puli.Ma dost se pelem...Te počitnice 9.000km...(Poltene mislim).

Ja mačka27,ni problem,samo moraš upoštevat da moj motor gre tam nekje 100...Aja,pa povej za kolk časa bi šla.Lp

Glej...meni ni težava počasi...običajno kontra... Pa če me ravno SLUČAJNO prime- povdarek na slučajno... te počakam in v izi nadaljujemo dalje... sej ni panike...Drugač je pa moja vožnja turing-noniški.

na žalost sm dopust že skoraj izkoristila, tko da mam možnost samo od petka popoldne do nedelje zvečer... če imaš namen za dalj časa it, ni panike, se dobiva - dobimo kjerkoli, kar se mene tiče..(v Bosni, aal kukrkol...) tko da se ful loh prilagodim kakorkoli...

Drugač pa nisem tip, ki bi me omejevalo kompliciranje- kolkrkol se le da posplošim zadeve, ker se mi ostalo zdi potrata cajta.. Za koliko časa pa bi šel ti oz greste vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sm že v Brnu letos...Enkrat v Bosni(Jajce).Pa lani v Bosni.Pa dvakrat na Hrvaškem oz trikrat če štejem motozbor v Puli.Ma dost se pelem...Te počitnice 9.000km...(Poltene mislim).

Kot sem ti rekel - bravo. Veš, ni težko vzet literski motorček, 100 konjev in gasa. Udobnost, hitrost, prehitevanje... Veš, imam prijatelja iz Šempetra. Ko sem ga poslovno spoznal in je videl mojo štalco z motorji, je vzdihnil in rekel, kako si želi motor. Ampak dokončati mora hišo,.... Jaz misleč, da je pač to ena izmed želja, sem ga vprašal, če je že kdaj kaj vozil. Njegov odgovor je bil:" Ja, z APN 4 sva s kolegom potovala mesec dni po Italiji, Švici,..- oba na enem motorčku z dvema rugzakoma!!!!" Si predstavljaš? Veš da sem ga hitro prepričal o nabavi motorja. Začel je s Transalpom, nadaljeval z BMW 1150 GS, sedaj pa Kawasaki KLV 1000. Vidiš, ta pravim motoristom ni problem kakšen je stroj. Potovanje in uživanje v vožnji, če sem malo osladen - veter v laseh (ali okoli čelade)...je način življenja, videti svet, spoznavati ljudi. Zato mi je tudi mačka legla na srce, ko sva se srečala na njeni poti po Bosni. No, lažje mi je, da nisem edini "odštekan". Vsa leta. Morda pa se celo vidiva na tvojem giru, ker imam še nekaj v planu..... o tem drugič. lp :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm računal tut v petek popoldne grema do Jajca,tam prespima oz če hoče še kdo zraven it,drugi dan naprej čez Travnik,Zenica pa pol tak naprej...Do Brčkega,tam na winter party!! :whistle: :naughty: :naughty: Pol tam nekje prespima,jst bom mel šotor seboj samo verjetno bo mal premrzlo,al pa se bo tut dalo.Nedelja zjutraj/dopoldne pa počasi domov.Ja,jst sm mel tut v planu tam nekje do nedelje popoldne ker sm vabljen še na eno fešto v nedeljo zvečer...Sam ne vem če bom zdržu :evilgrin:

Upam da ne bo preveč mrzlo... :krneki: :krneki: :krneki: Sam mene tut mraz ne ustavi...

Aja,pa da ne pozabim,za Jajce mam spanje zrihtano zastonj(mamo vikend tam),mogoče še za Brčko,se bom pozanimal na enem forumu.Tko da ne bo to preveč drago pršlo vse skup.Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm računal tut v petek popoldne grema do Jajca,tam prespima oz če hoče še kdo zraven it,drugi dan naprej čez Travnik,Zenica pa pol tak naprej...Do Brčkega,tam na winter party!! :whistle: :naughty: :naughty: Pol tam nekje prespima,jst bom mel šotor seboj samo verjetno bo mal premrzlo,al pa se bo tut dalo.Nedelja zjutraj/dopoldne pa počasi domov.Ja,jst sm mel tut v planu tam nekje do nedelje popoldne ker sm vabljen še na eno fešto v nedeljo zvečer...Sam ne vem če bom zdržu :evilgrin:

Upam da ne bo preveč mrzlo... :krneki: :krneki: :krneki: Sam mene tut mraz ne ustavi...

Aja,pa da ne pozabim,za Jajce mam spanje zrihtano zastonj(mamo vikend tam),mogoče še za Brčko,se bom pozanimal na enem forumu.Tko da ne bo to preveč drago pršlo vse skup.Lp

Drugač se loh za zih zmenva... Edino kar me sedaj nazaj drži- NA VELIKO! je MRAZZZZZZ... (ker sm ful zmrznjen tip, pa to...tko da kampirala res ne bi...). Ma mogoč se da kje v bližini najdt kšno cimer fraj varjanto, da se pogreješ, pol kt prkrevslaš dam... Je pa ful dobro, da greš počasi... Pa lepa trasa...

Tko da... Za zih se pol druh teden zmenwa, hi,hi,hi, če nas naw zamedlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mačka27

Sm vprašu na forumu...Je v Brčkem en hotel Evropa.Stane 15 evrov na osebo na noč,je pa se mi zdi da še zajtrk zraven.Tak da če kdo hoče naj pove da bom temu ko ga poznam reku naj rezervira še...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOSNA JE ZAKON

ČE SE BO KDO PODIL OKOLI TUZLE oz. jezera Modrac

priporočam spanje tukaj

post-12885-1192980526_thumb.jpg

Hm, www stran ne dela??

Je zadeva ob sami obali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mačka27

Sm vprašu na forumu...Je v Brčkem en hotel Evropa.Stane 15 evrov na osebo na noč,je pa se mi zdi da še zajtrk zraven.Tak da če kdo hoče naj pove da bom temu ko ga poznam reku naj rezervira še...Lp

ALORA; NS NBEN NA USTAV :naughty: :naughty: :naughty: , hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!