Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Zgolj da ne bo koga skrbelo. Sinoči mi je poslala SMS, da je malo prezgodaj zaključila BiH in se je odpravila še malo na obalo - v Medulin. Sklepam, da je torej vse v redu z njo. :worship:

Tko nekako, danes se vrača baje domov, tako da upam da kaj napiše kje vse je lutala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekako, danes se vrača baje domov, tako da upam da kaj napiše kje vse je lutala :naughty:

Ti lahk' k'r j'st povem, ker sem ji jaz ruto spisal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pičim pa jutri dol čez Bosno v ČG, pa me zanima če ve kdo še za kako fajn višinsko ali McAdam varijanto :whistle:

Če mene vpraša, bi šel (avanturistično) čez BiH nekako takole:

Bihać -> Bosanski Petrovac -> Drvar -> Bosansko Grahovo -> Crni Lug -> Donji Kazanci -> Čelebić -> Livno -> Kupres -> Bugojno -> Prozor -> Jablanica -> Ilidža -> Trnovo -> Dobro Polje -> Miljevina -> Šćepan Polje (mejni prehod ČG) -> (po dolini reke Komarnice) -> Nikšić -> ...

Upam, da ti bo ideja vsaj približno všeč. Fura je pretežno "gorska", panorama je odlična... Zahteva pa morda malo več "pripravljenosti". Ne priporočam popolnim začetnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopolnitev zgornje objave: če ti je res cilj panorama, je veliko lepše v BiH vstopiti na mejnem prehodu Dvor/Bosanski Novi (odcepiš se pri eni taki bolj stari pumpi, kakih 10 - 15 km za Karlovcem levo) in jo udariš proti Banja Luki (cca. 100 km) in se spustiš v Jajce po Kanjonu Vrbasa, Desno mimo Mrkonjić grada, potem pa jo pičiš po res "divji cesti" proti vasi Podrašnica in mimo vasi Baraći čez "prelaz" na 1230 m.n.m se sputiš potem v vas Glavice mimo Glamoča pa čez še en prelaz 1123 m.n.m se spustiš v Livno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopolnitev zgornje objave: če ti je res cilj panorama, je veliko lepše v BiH vstopiti na mejnem prehodu Dvor/Bosanski Novi (odcepiš se pri eni taki bolj stari pumpi, kakih 10 - 15 km za Karlovcem levo) in jo udariš proti Banja Luki (cca. 100 km) in se spustiš v Jajce po Kanjonu Vrbasa, Desno mimo Mrkonjić grada, potem pa jo pičiš po res "divji cesti" proti vasi Podrašnica in mimo vasi Baraći čez "prelaz" na 1230 m.n.m se sputiš potem v vas Glavice mimo Glamoča pa čez še en prelaz 1123 m.n.m se spustiš v Livno.

tnekaj takega sem tudi nameraval, samo da bom spustil Banjo Luko

post-5241-1189593924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnekaj takega sem tudi nameraval, samo da bom spustil Banjo Luko

Jap, to je to... Jaz sem šel pač po kanjonu Vrbasa... Po tej, ki si jo zarisal (sekat od Prijedora dol) še nisem šel, tako da ne znam nič povedat. Zna bit zanimivo. Hvala za idejo. :worship:

Po bosni se veliko vozim... back to my roots. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk dnarja :whistle:

Ojla predragi sončki!!! :love1: :yea2: :yea2: :yea2:

Hja itak... lepo slišat to...

saj - ko muce ni doma, miši... izbacajo njene stvari, hi,hi

v glavnm sm šele pred nekaj minutami dam prcvernala.... malce utrujema od motorčka, ki mi je od časa do časa košarco dal- še posebej zadnji del poti... drugač je bla pa fenomenalna življenjska izkušnja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla predragi sončki!!! :love1: :yea2: :yea2: :yea2:

Hja itak... lepo slišat to...

saj - ko muce ni doma, miši... izbacajo njene stvari, hi,hi

v glavnm sm šele pred nekaj minutami dam prcvernala.... malce utrujema od motorčka, ki mi je od časa do časa košarco dal- še posebej zadnji del poti... drugač je bla pa fenomenalna življenjska izkušnja :OK:

Dobrodošla doma :OK:

Ko se boš malo spočila pa napiši, kako je bilo.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kje je to, v Medolinu?

ti veš kaj...temu bi se loh kamot reklo babja zloba, hi,hi,hi :P

p.s. verjetn ne bi mela tolk za komentirat, ČE BI BLO KONČNO ŽE KJ RES, od tega,hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla doma :OK:

Ko se boš malo spočila pa napiši, kako je bilo.

M.

THX! Pismo si MEGA BEYBA! VSE SPOŠTOVANJE!!!! :worship: :worship: :worship:

FACA!

sicer ker sm bl moški tip človeka, se mi ni kj dost dal brat, kdo si in sem te direkt vtaknila med tipe.... soriiii BIG TIME! jebi ga! pa sploh nism jebala! sam je pač naključje prpeljalo, da sva se srečali...na skupinski vožnji... lih par minut nazaj sm pa spet obiskala to temo...in zdej vidm ktera j bla to! ZAKON!!! pa še na mnoga leta, bi se reklo, hi,hi,hi... zezam- ne se bat!

blo je FENOOOOOOOOOOOOOOOOMENALNO! še posebej, če ti mopi crkuje PA ČE TUD SAMO zarat akumulatorja,- se morš znajdt. sam!!!! ENKRATNO!!!! ENKRATNA ŽIVLJENJSKA IZKUŠNJA!!! PA ŠE ENKRAT PODPIŠEM KOJ!!!!

p.s. na morm bit svinja do zaslužnih- THX PIKIJAPOK ZA NASVET GLEDE POTI!!!! pa fajn se mi zdi ena stvar- ne glede na to, kaj se ti na cesti zgodi, se morš znajdt sam!!! TO JE PRAVI DOPUST!!!! :yea1: :yea1: :yea1:

DRUH LET NASKOČIM ALBANIJO, MAKEDONIJO, PA ČRNO GORO!!!!!

to je še dalč...pa verjetn nbenga interesenta na bo...za pučas vožnjo, tko da si pišemo pol!!!!

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, sva se tud spoznali :OK: :OK: .

Za drugo leto pa tud mi planiramo neko podobno pot, sam mal več Bosne - če sem si prou zapomnila. Spada pa zdraven seveda tud Makedonija, pa Albanija (upam da so našl tisti del ceste, k je letos manku v Skadru :yea1: ) pa ČG tud. Tko, da če boš zainteresirana - wellcome. Sicer se pa itak še kej vidive pa tud kakšna pijača bo še padla čez zimo :D .

Lep dan - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je FENOOOOOOOOOOOOOOOOMENALNO! še posebej, če ti mopi crkuje PA ČE TUD SAMO zarat akumulatorja,- se morš znajdt. sam!!!! EN

Ravno v tem tudi jaz vidim čar moto dopusta. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, sva se tud spoznali :OK: :OK: .

Za drugo leto pa tud mi planiramo neko podobno pot, sam mal več Bosne - če sem si prou zapomnila. Spada pa zdraven seveda tud Makedonija, pa Albanija (upam da so našl tisti del ceste, k je letos manku v Skadru :yea1: ) pa ČG tud. Tko, da če boš zainteresirana - wellcome. Sicer se pa itak še kej vidive pa tud kakšna pijača bo še padla čez zimo :D .

Lep dan - M.

Za tisti del ceste vzamem drugo leto vrečo peska in lopatio da jo zaflikam. Dost je blo letošnje blatne kopeli :eek:

U fino, še na pijačo me pelješ čez zimo :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRUH LET NASKOČIM ALBANIJO, MAKEDONIJO, PA ČRNO GORO!!!!!

to je še dalč...pa verjetn nbenga interesenta na bo...za pučas vožnjo, tko da si pišemo pol!!!!

draga mačka! Mislim, da potrebuješ samo še nekaj sto km skupne vožnje, pa te bodo že lovili!!! (če sva se midva peljala od Metlike do Rakovice?)LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, sva se tud spoznali :OK: :OK: .

Za drugo leto pa tud mi planiramo neko podobno pot, sam mal več Bosne - če sem si prou zapomnila. Spada pa zdraven seveda tud Makedonija, pa Albanija (upam da so našl tisti del ceste, k je letos manku v Skadru :yea1: ) pa ČG tud. Tko, da če boš zainteresirana - wellcome. Sicer se pa itak še kej vidive pa tud kakšna pijača bo še padla čez zimo :D .

Lep dan - M.

Hojla sončno dekle!!!!

Valda sem za... neko podobno pot sm že sama mela v mislih :whistle: ... THX za ponudbo!!!!

jodli! pjačka pa obvezno pade!!!!

Tud jest teb enga sončka!

alo fajn se mej!!! pa uživi BIG TIME!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga mačka! Mislim, da potrebuješ samo še nekaj sto km skupne vožnje, pa te bodo že lovili!!! (če sva se midva peljala od Metlike do Rakovice?)LP.

OOOOO ATA IBA!!!!!! SONČEK!!!!! TI SI CAR!!!! ja, sva bla midva.... čeprou sem prek p.m. naskočla tvojga sineta...bogi on...hi,hi,hi.. THX BIG TIME!!!! je blo mega!!!!!!

take sončne ljudi je vedno lepo spoznt.... se šlovek kr počuti nekako VIP, da dobi v življenju tako priložnost!

se ga vidmo, alpa usaj ustanemo v navezi...upam!

jodliiiiiiii :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-238-1191003009_thumb.jpg Bosanski hribčki in dolince

post-238-1191003057_thumb.jpg Jablanica in Yu vrteča svinjska klasika :yea1: :OK:

post-238-1191003117_thumb.jpg Proti Trebinju

Poleg presenetljivo večinoma dobrih cest, se je tudi letos pokazalo, da so Bosanci ( generalno gledano), še vedno najboljši folk v nekdanji Jugi. Polni optimizma,veselja, zajebancije. Tudi policaji niso izjema! :worship:

Jebeš zemlju koja Bosne nema! :worship: :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg presenetljivo večinoma dobrih cest, se je tudi letos pokazalo, da so Bosanci ( generalno gledano), še vedno najboljši

.....peki za jagnjetino :worship: :worship: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!