Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

post-238-1191003009_thumb.jpg Bosanski hribčki in dolince

post-238-1191003057_thumb.jpg Jablanica in Yu vrteča svinjska klasika :yea1: :OK:

post-238-1191003117_thumb.jpg Proti Trebinju

Poleg presenetljivo večinoma dobrih cest, se je tudi letos pokazalo, da so Bosanci ( generalno gledano), še vedno najboljši folk v nekdanji Jugi. Polni optimizma,veselja, zajebancije. Tudi policaji niso izjema! :worship:

Jebeš zemlju koja Bosne nema! :worship: :OK:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

večkrat preverjeno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
tnekaj takega sem tudi nameraval, samo da bom spustil Banjo Luko

post-5241-1189593924_thumb.jpg

Je kdo prevozo ta del, kakšna je cesta? makedam?

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislo sem pot: Javnica, Prijedor, Mlinište do Livna. tu me je zanimalo če gre za makedam oz. v kakem stanju je cesta.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislo sem pot: Javnica, Prijedor, Mlinište do Livna. tu me je zanimalo če gre za makedam oz. v kakem stanju je cesta.

LP

cesta je asvaltirana. če boš krenil prijedor - ključ - mrkonjič grad - desno za pumpo na mlinište (na sedlu desno za bosanskim čirotom idi k stevotu - super papica - na desni druga gostilna. meni vedno zrihta super livanjski ovčji sir - pozdravi ga). za mliništem boš prišel na sedlo, kjer je na levi strani izvir vode. potem se spuščaš proti Livnu. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj greš?

SOBOTA + NEDELJA, če se mi izzide z službo itd., so mi danes povedli še za eno dobro, greš do Jajca par kilometrov naprej zaviješ za Vranico, prespiš na planinskem domu, drug dan nazaj po makedamu čez Travnik do Banje Luke....

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,62087.0.html

LP

Popravljeno . Popravil Giant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTA + NEDELJA, če se mi izzide z službo itd., so mi danes povedli še za eno dobro, greš do Jajca par kilometrov naprej zaviješ za Vranico, prespiš na planinskem domu, drug dan nazaj po makedamu čez Travnik do Banje Luke....

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,62087.0.html

LP

Super pot, sam se mi zdi, da je premalo casa sam sobota in nedelja, to pomeni da moras na dan narediti cca 700 km.

Se pravi gas cel dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zaj visel na Mischelinu in se verjetno dva dni slabo izzideta časovno, je pa izvedljivo :naughty: makadam vzame kako uro zraven, če ne rabiš pobirat, del pred jezerom je slabo vozn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRUH LET NASKOČIM ALBANIJO, MAKEDONIJO, PA ČRNO GORO!!!!!

to je še dalč...pa verjetn nbenga interesenta na bo...za pučas vožnjo, tko da si pišemo pol!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislo sem pot: Javnica, Prijedor, Mlinište do Livna. tu me je zanimalo če gre za makedam oz. v kakem stanju je cesta.

LP

daj napiši celo planirano ruto. od starta in kaj je cilj ter po kateri poti planiraš povratek. Lahko pade še kakšna dobra ideja. Varianta Jajce - Travnik je odlična, dobra pa je tudi Banja luka - Čelinac - Kotor varoš - Skender Vakuf - Travnik. Dober asvalt. V Travniku prideš na glavno cesto pri leseni hišici, kjer prodajajo odličen Vlašički sir za 10 KM kg. Gurmanski užitki. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Tisto, kar sm na hitr vidla, je fenomenaln, ceste, dogodivščine,... nč za bt

Sam opomba, pa predlog; če greš (slučajn) sam, pa prvič (slučajn), si za božjo voljo poglej mau cirilice, hi,hi,hi, ti bo prou pršlo znanje o tistih grablcah :whistle: , hi,hi,hi

je pa hecno...se voziš, voziš, pol pa kr naenkrat cirilica pade, pa use tko, hi,hi,hi

DRGAČ PA GOOD LUCK! BO MEGASTIČN!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Tisto, kar sm na hitr vidla, je fenomenaln, ceste, dogodivščine,... nč za bt

živjo! po tvoji pokazani karti pred mesecem z zarisano in planirano smerjo potovanja, me zanima, kako se ti je izšlo. napiši ruto. glede grablc pa je še vedno svetla točka napis v cirilici - cimer fraj!!!! pa nisem imel fotoaparata zraven.... ko sem sam pred leti spraševal policaja kako priti za smer Zagreb (ni bilo nobene table za hrvaško mesto) in pripomnil, kako se pri njih naj znajde turist iz Anglije, Francije,... je bil njegov odgovor:"Morao bi da se snađe!" Na moje vprašanje ali pri njih govorijo angleško, francosko,... je odgovoril:"Morao bi da ima i sreče!" I tako prolazi njima život. Je pa lušno in fajn, tako kot si rekla. LP pa da se še vidimo, saj naslov in tlf imaš. Dobrodošla v toti pecirk. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz bi šel samo do Medolina.... :winkiss:

:winkiss: ma, ti si res en sonček, hi,hi,hi

sicer pa... zaenkrat maš še možnost- ta vikend bo toplo, pa lepo... jest ti predlagam, da mamo nabašeš, pa miško zajašeš, pa gasa :whistle:

medulin čaka, hi,hi,hi :naughty: :naughty: :naughty: ...

...če pa u medolina zaideš, pa tud nč hudga :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: , hi,hi,hi...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! po tvoji pokazani karti pred mesecem z zarisano in planirano smerjo potovanja, me zanima, kako se ti je izšlo. napiši ruto. glede grablc pa je še vedno svetla točka napis v cirilici - cimer fraj!!!! pa nisem imel fotoaparata zraven.... ko sem sam pred leti spraševal policaja kako priti za smer Zagreb (ni bilo nobene table za hrvaško mesto) in pripomnil, kako se pri njih naj znajde turist iz Anglije, Francije,... je bil njegov odgovor:"Morao bi da se snađe!" Na moje vprašanje ali pri njih govorijo angleško, francosko,... je odgovoril:"Morao bi da ima i sreče!" I tako prolazi njima život. Je pa lušno in fajn, tako kot si rekla. LP pa da se še vidimo, saj naslov in tlf imaš. Dobrodošla v toti pecirk. :winkiss:

Ata IBA- ne bit jezn, sm je še nek zapakiran naslow- pač ene stvari še niso pršle na vrsto...sm bl na izi člowk... :whistle: :blush: , čene veš, de b se ti prek mobe jawla, pa ne tvojga sina naskočla prek web hi,hi,hi....

no ja, sej veš, jest sm se umes zarad grablc pa šefl, hi,hi,hi, zjebana od potvana kot ps - znajdla na eni hrvaški meji, k sm mal zalutala, hi,hi,hi NORO JE BLO!!! NORO!!! ZAKON!!! USE IT BIG TIME!!!

Mah za turiste pa ataIBA nč ne skrbi- oni najdejo mišje luknje- ne morš verjet, če ne doživiš...makadam cesta ozka ko pes...jest svojo mrcinčko ganjam, pa vidm pred sabo... koga druzga kt nizozemca s prkolco, hi,hi,hi... tko da ... zgleda, da grablce sam enm delajo mal preglauce, hi,hi,hi...

ne ma sej kšn jajce, alpa banja luka ni panike, k se pa uni verjetn ščž u cirilic začne, s pa mrzu ko zajla (no ja č si seveda v klubu veleumnih, kot sm sama, pa tega niti v sanjah ne pričakuješ, hi,hi,hi), hi,hi,hi MEGA DOPUST!!!

EJGA ATA... mislm ne iba... TI, KT GREŠ ... OD SRCA TI PRVOŠČM!!!BO ZAKON!!!! Pa kultura folka, pa tempo...use... ma boš mislu (sicer mrbit šele, ko boš dam pršu :whistle: )da si dal...ne sam devet- DESET NEBES SKOZ!!! da se znajdeš, premagaš predsodke, doživiš in vsak dan doživljaš miljavžnt dogodivščin!!!

EJ VEŠ KO TI PRVOŠČM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTA + NEDELJA, če se mi izzide z službo itd., so mi danes povedli še za eno dobro, greš do Jajca par kilometrov naprej zaviješ za Vranico, prespiš na planinskem domu, drug dan nazaj po makedamu čez Travnik do Banje Luke....

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,62087.0.html

LP

Na planinskem domu na Vranici pozdravi Musota ... s Sjorom sva bila tam konec avgusta (več na V-Strom day forumu str.55)

To pa je slika "ceste" iz Vranice v smeri proti Prokoškem jezeru

http://www.motosvet.com/album/images/2007/...t2qjoih6810.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj napiši celo planirano ruto. od starta in kaj je cilj ter po kateri poti planiraš povratek. Lahko pade še kakšna dobra ideja. Varianta Jajce - Travnik je odlična, dobra pa je tudi Banja luka - Čelinac - Kotor varoš - Skender Vakuf - Travnik. Dober asvalt. V Travniku prideš na glavno cesto pri leseni hišici, kjer prodajajo odličen Vlašički sir za 10 KM kg. Gurmanski užitki. :rolleyes:

Klasika AC- Slavonski brod, Bosanska Gradiska, Banja luka, Jajce, Vranica- potem pa nazaj v Banja luko po drugi strani čez Travnika in mino Prokoškega jezera...in po AC nazaj domov. Zdaj mislim, da bo dva dni po slikah sodeč, ki sem jih gledal na netu premalo, bi se rajši malo razgledal in kako dobro fotko naredo, ter pojedo malo sira in čevapov. Dva dni je samo tiščanje gasa, kot so že nekateri pred mano ugotovli :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dni, en dan do Trebinja, dva dni Jadranska magistrala. lahko se prespi tudi malce iz Mostarja. Približek te poti je "padel" tudi v dveh dneh.

post-14530-1192128218_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dni, en dan do Trebinja, dva dni Jadranska magistrala. lahko se prespi tudi malce iz Mostarja. Približek te poti je "padel" tudi v dveh dneh.

post-14530-1192128218_thumb.jpg

pa to je ena mojih vikend rut :rolleyes: . Slov. Bistrica - Bizeljsko - Brežice - Kostanjevica na Krki - Novo Mesto - Metlika - Črnomelj - Pribanjci - Delnice - Crikvenica - Karlobag - Starigrad Paklenica (na vogalu ceste v Veliki kanjon Paklenice obvezna super papica pri Dinkotu - staro alpinistično ime je Pri divji svinji) - Benkovac - Biograd - jadranska obala Split - Neum - Ston - Orebič - Korčula - Vela luka in spanje. Drugi dan iz Vele luke - Metkovič - Mostar - Jablanica - Prozor - Bugojno - Jajce - Bihač (papica pred Bihačem cca 5 km na levi restoran Mlin *****) - Slunj - Karlovac - Jastrebarsko - Krapina - Ptuj - dom. Prvi dan 960 km, drugi dan 830 km. Uživaš v vožnji, polniš baterije, kaj poslikaš, za turistične oglede ni časa, ker je predolga pot. Fizično se malo zmatraš, mozek pa je na paši. Glede prenočevanja pa imam mnogo punktov. Dobrih. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJGA ATA... mislm ne iba... TI, KT GREŠ ... OD SRCA TI PRVOŠČM!!!BO ZAKON!!!! Pa kultura folka, pa tempo...use... ma boš mislu (sicer mrbit šele, ko boš dam pršu :whistle: )da si dal...ne sam devet- DESET NEBES SKOZ!!! da se znajdeš, premagaš predsodke, doživiš in vsak dan doživljaš miljavžnt dogodivščin!!!

EJ VEŠ KO TI PRVOŠČM!!!

ja hvala enako!!! dober strojček, razumevajoča čebelica, odštekan prijatelj za smehe na postankih in večerno družbo, mirna soba za počitek (ja saj so že leta in križ je ....), dobra papica, vidiš svet v vseh barvah,...dost bo. letos še mora enkrat past Vela luka pol pa božamo reumo :whistle: . LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to je ena mojih vikend rut :rolleyes: .

Mogoče kdaj ob priliki poizkusiva skupaj. Očitno sva doma blizu skupaj.

Slovenska Bistrica, nasproti Gamsa, vabljen na sok :whistle: pa bomo še kaj rekli!!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!