Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

zdravo,

štirje se v prvem vikendu junija odpravljamo malo po Bosni. Potrebujemo 1 krat prenočišče z zajtrkom v Sarajevu in 1 krat v Bihaču.

Kakšna priporočila, da ne zgubim preveč časa s iskanjem?

hvala.

Mi smo spali v hotelu Saraj http://www.hotelsaraj.com/ .20€ po osebi z zajtrkom in motorji v garaži.Lokacija 2-3 minute do Baščaršije.Priporočam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem spal pri Plivskem jezeru v hotelu 32 evrov ,potem v Sarajevu Emily rooms ( www.emilyrooms.com.ba )Tel.387 70 238 325 Takoj zraven baščaršije 40 evrov in v to ceno vštet vodič lastnik , prijazen starejši možakar -priporočam,.Vse cene so za dva .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem spal pri Plivskem jezeru v hotelu 32 evrov ,potem v Sarajevu Emily rooms ( www.emilyrooms.com.ba )Tel.387 70 238 325 Takoj zraven baščaršije 40 evrov in v to ceno vštet vodič lastnik , prijazen starejši možakar -priporočam,.Vse cene so za dva .

kje je to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v Mostarju vedno spimo v hostlu Vila Sara, Sasarogina 4. V centru mesta. Cena 12-15 evrov z zajtrkom (odvisno od števila skupine). Po vojni so se vse ulice preimenovale -staro ime ulice je Lacina. Takoj zraven Titovega mosta.

http://www.villasara-mostar.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v Mostarju vedno spimo v hostlu Vila Sara, Sasarogina 4. V centru mesta. Cena 12-15 evrov z zajtrkom (odvisno od števila skupine). Po vojni so se vse ulice preimenovale -staro ime ulice je Lacina. Takoj zraven Titovega mosta.

http://www.villasara-mostar.com/

Tudi mi smo spali tam. Nastanitev u piko. Dvoposteljna soba 25€, pa še hladilnik s pijačo smo imeli v nadstropju, pa teraso. Vzameš kolikor popiješ in zjutraj plačaš. Pivo po 1€. V Sarajevu pa v penzijonu SEBILJ na obrobju Baščaršije, peš 1 min. Dvoposteljna soba 30€ plus 5€ za varovano garažo. Ljudje povsod neverjetno prijazni in ustrežljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v Mostarju vedno spimo v hostlu Vila Sara, Sasarogina 4. V centru mesta. Cena 12-15 evrov z zajtrkom (odvisno od števila skupine). Po vojni so se vse ulice preimenovale -staro ime ulice je Lacina. Takoj zraven Titovega mosta.

http://www.villasara-mostar.com/

Mi v Mostarju vedno spimo v hostlu Vila Sara, Sasarogina 4. V centru mesta. Cena 12-15 evrov z zajtrkom (odvisno od števila skupine). Po vojni so se vse ulice preimenovale -staro ime ulice je Lacina. Takoj zraven Titovega mosta.

http://www.villasara-mostar.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani smo spali v hostlu Gonzo v Sarajevu. Tip po telefonu pravi ''sve super, novo i komotno. Nema ni sto metara do Baščaršije..'' Pridemo dol, stavba na obrobju Sarajeva (no, nas je s kombijem peljal dol in nas prišel iskati -mu je odpuščena mala laž). Ampak, dobro, to je treba vzeti v zakup. V vsakem primeru je Bosna zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero cesto priporočate od Livna proti Žabljaku (CG)? Približno koliko km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor potuje po BIH in se nahaja v okolici Sarajeva, ter naleti na kakršnekoli težave se lahko obrne na "Suburb's Riders" oz. na gospoda Dina - zanesljiv možakar, ki vam bo z veseljem priskočil na pomoč. Nama z očetom je v neprijetni zagati resnično pomagal.

MK "Suburb's Riders"

71210 Ilidža

Ulica Samira Ćatovića Kobre do br.41

+ 387 (0) 62 057 152

info@motoroute.ba

http://www.motoroute.ba/

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rabim nasvet od poznavalcev Bosne in tamkajšnjega dogajanja.

Nekje od srede junija, pa do konca julija bi radi šli na en dober moto zbor v Bosni.

Radi bi naredili en vikend izlet.

Torej nas zanimajo vikend moto zbori, ki so čim bližje nam (bolj severozahod Bosne) da ne bo samo vožnja, ampak čim več časa za pir :P

Sicer sem že gledal po koledarju dogodkov, vendar je težko izluščit kateri zbor je bolj "vaška liga" in kateri je pravo dogajanje, dobra muska, dobra lokacija...

Če ima kdo kako dobro izkušnjo prosim na dan z njo.

Lp in hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Livno je žal predaleč, (kot da bil šel v Dubrovnik) da bi se z našimi endurcami v enem popoldnevu (petek po šihtu) pripeljali dol in potem v nedeljo neprespani nazaj.

Nekaj do Jajca je maximum na žalost. Če do tam ni nič pametnega, pol bolje, da ne gremo, ker bo to eno samo lovljenje časa na cesti in manj zabave.

Upam, da je kaj omembe vrednega, sicer pa jo mahnemo na slepo.

Zaenkrat je zanimiv tale, pa menda je tudi lokacija bajna (ala Otočec), kdo pozna?

MK STARA KARABAJA organizira 6. moto susret od 6-8.07.2012. godine par detalja: lokacija je GRADSKA OTOKA kao i prosle godine Zabavljaju nas: Petak:Promax (svirali na zimskom parti-u) Dramolet (svirali vec sto puta al ih nikad dosta kad su pravi) Subota:Puls i nesto sto ce sviju oduseviti al o tome cemo kad bude crno na bijelo bit ce toga jos al polako ne smijemo sve sad odavati hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb smel bit slabo (lokacija+organizacija):

16.6. MK Padrino Jajce

8.7. MK Stara Karabaja Bihač

15.7. MK Sana Sanski Most

Popravljeno . Popravil vrho1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb smel bit slabo (lokacija+organizacija):

16.6. MK Padrino Jajce

8.7. MK Stara Karabaja Bihač

15.7. MK Sana Sanski Most

16.6. Il Paradiso Sarajevo ;-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rabim nasvet od poznavalcev Bosne in tamkajšnjega dogajanja.

Nekje od srede junija, pa do konca julija bi radi šli na en dober moto zbor v Bosni.

Radi bi naredili en vikend izlet.

Torej nas zanimajo vikend moto zbori, ki so čim bližje nam (bolj severozahod Bosne) da ne bo samo vožnja, ampak čim več časa za pir :P

Sicer sem že gledal po koledarju dogodkov, vendar je težko izluščit kateri zbor je bolj "vaška liga" in kateri je pravo dogajanje, dobra muska, dobra lokacija...

Če ima kdo kako dobro izkušnjo prosim na dan z njo.

Lp in hvala.

Na zborih ala "vaška liga" je velikokrat boljše, kot pa na kakšnem večjem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Neb smel bit slabo (lokacija+organizacija):

16.6. MK Padrino Jajce

8.7. MK Stara Karabaja Bihač

15.7. MK Sana Sanski Most

Zdravo

Lansko leto sem bil v Jajcu in Bihaču. Jajce zanimivo, Bihač naprecenljiv :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!