Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Danes sem na Tuni V4R menjal zadnjo Mitas SF+. Sprednja ima še dovolj mesa. Po 4400 km zelo vesele vožnje je zadnja na indikatorjih. Po sredini jo je pobralo bolj kot na bokih. Če bi bil kriminalec, bi naredil še jurja, da zradiram profil. Nad oprijemom zaenkrat nimam pripomb, nad kilometrino sem pozitivno presenečem. Tuna mi zaenkrat žre manj gum kot prejšnji Tiger 1050. Zadovoljen.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

rabim nove čeveljce. dunlop včeraj začel spredaj rukat da sm mislu da izvajam rodeo sex na motorju :BUA: ne bom jih zvozil do konca, nelagodno se počutim na motorju zadnjih 1k km. kurc jih gleda

odločil da sprobam mitas. menjal bom komplet.

rabim:

120/70 r17 spredi

180/55 r17 zadi

ne mislim se doma jebat pa šraufat koles dol, pa naročat gume pri enem pa vozit drugemu preobuvat,.....

kerga vulkota priporočate za ales inkluziv: nabava gum, preobuvanje, centriranje, itd. Skratka jst pripeljem, on uštima, jst odpeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Xebec pravi:

rabim nove čeveljce...

kerga vulkota priporočate za ales inkluziv: nabava gum, preobuvanje, centriranje, itd. Skratka jst pripeljem, on uštima, jst odpeljem.

V takem primeru sem jz hodu v motocenter YOGI v Vinski gori...pac izlet..na roke centriranje je bilo...spodaj pa gostisce Hren kjer se se fino najes,da je dan se lepsi....

pred 42 minutami, Xebec pravi:

rabim nove čeveljce...

kerga vulkota priporočate za ales inkluziv: nabava gum, preobuvanje, centriranje, itd. Skratka jst pripeljem, on uštima, jst odpeljem.

V takem primeru sem jz hodu v motocenter YOGI v Vinski gori...pac izlet..na roke centriranje je bilo...spodaj pa gostisce Hren kjer se se fino najes,da je dan se lepsi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 7. 2018 ob 16:52, dlicen pravi:

Danes sem na Tuni V4R menjal zadnjo Mitas SF+. Sprednja ima še dovolj mesa. Po 4400 km zelo vesele vožnje je zadnja na indikatorjih. Po sredini jo je pobralo bolj kot na bokih. Če bi bil kriminalec, bi naredil še jurja, da zradiram profil. Nad oprijemom zaenkrat nimam pripomb, nad kilometrino sem pozitivno presenečem. Tuna mi zaenkrat žre manj gum kot prejšnji Tiger 1050. Zadovoljen.

Imaš el.pomagala na off ali on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Hytech pravi:

Imaš el.pomagala na off ali on?

atc je običajno na 2-3. se pa redko vžiga (vsaj po lučki sodeč).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Xebec said:

rabim nove čeveljce. dunlop včeraj začel spredaj rukat da sm mislu da izvajam rodeo sex na motorju :BUA: ne bom jih zvozil do konca, nelagodno se počutim na motorju zadnjih 1k km. kurc jih gleda

odločil da sprobam mitas. menjal bom komplet.

rabim:

120/70 r17 spredi

180/55 r17 zadi

ne mislim se doma jebat pa šraufat koles dol, pa naročat gume pri enem pa vozit drugemu preobuvat,.....

kerga vulkota priporočate za ales inkluziv: nabava gum, preobuvanje, centriranje, itd. Skratka jst pripeljem, on uštima, jst odpeljem.

 

Glede  na to, de te dostkat vidim v Postojni, se je smiselno zment z Bostjanom, pit stop logatec. Lazje ga zgooglas pod SM sencila. Dela samo motorje, in ve kaj pocne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Glede  na to, de te dostkat vidim v Postojni, se je smiselno zment z Bostjanom, pit stop logatec. Lazje ga zgooglas pod SM sencila. Dela samo motorje, in ve kaj pocne. 

oziroma https://www.facebook.com/pitstoplogatec/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 7. 2018 ob 16:52, dlicen pravi:

Danes sem na Tuni V4R menjal zadnjo Mitas SF+. Sprednja ima še dovolj mesa. Po 4400 km zelo vesele vožnje je zadnja na indikatorjih. Po sredini jo je pobralo bolj kot na bokih. Če bi bil kriminalec, bi naredil še jurja, da zradiram profil. Nad oprijemom zaenkrat nimam pripomb, nad kilometrino sem pozitivno presenečem. Tuna mi zaenkrat žre manj gum kot prejšnji Tiger 1050. Zadovoljen.

Čudno, da ni že kdo komentiral, da imaš težave z vzmetenjem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje nabavljate mitas, da je najugodneje?
Letos že tretjič nabavljam mitaske, in je že skup naneslo neki dnarja. (strošek je motor, jebiga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bagio said:

Mauser-Hrastnik sport force+ 190/55 80€

Na XRu vozis komplet SportForce +? Kak si zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vuk76 pravi:

Na XRu vozis komplet SportForce +? Kak si zadovoljen?

zakaj ne bi bil? Jaz vozim na GTju, pa se obnesejo čisto qul.

Velja pa za vse motorje (izvzemši Snecerja) pozabite na ogromne kilometrine z zadnjo povprečje ima med 5-8kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

zakaj ne bi bil? Jaz vozim na GTju, pa se obnesejo čisto qul.

Saj nisem napisal ce je ali ni zadovoljen. Kak je zadovoljen me je zanimalo? Se posebej v kombinaciji z XRovim podvozjem.Pa kr vem kak se pelje in ker sva v preteklosti marsikateri km prevozla skupaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vuk76 pravi:

Na XRu vozis komplet SportForce +? Kak si zadovoljen?

Spredaj vozim gp racer ki ji najbolj zaupam,zadaj pa mitas,zadovoljen sem enako kot z gp racerko le da drzi enkrat vec km(4500)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj ne bi bil? Jaz vozim na GTju, pa se obnesejo čisto qul.

Velja pa za vse motorje (izvzemši Snecerja) pozabite na ogromne kilometrine z zadnjo povprečje ima med 5-8kkm.

če se ne motim, je @ferek pred leti pisal, da je njegov kolega na BMWju z lahkoto naredil 12k...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

če se ne motim, je @ferek pred leti pisal, da je njegov kolega na BMWju z lahkoto naredil 12k...

 

tudi deklica iz Idrije je naredila 12kkm. ampak ker sem realist in sem povpraša in slišal najmanj od 20komadov kilometrine se le te z zadnjo gibljejo med 4-8kkm. To je nekje reala, sicer pa od monocompounda niti ni več za pričakovati.

 

Bi pa izpostavil prvo, celo jaz z njo dosegam 2x več kot z ostalimi gumami SS ranga, žal z ST ne morem voziti, ker imajo zame in moj stil vožnje premal oprijema ali pa preslab feedback.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Snecer pravi:

10k normalna vožnja

4k MS standard

Samo bi razumel, da objestnim pobere bolj robove, ne pa sredino? al rišejo skozi ovinke? :) 

nope, če bi jaz boke meril nardim 10-15kkm. Žal gre sredina.

in ni res da je to MS standard, lahko pa dodam anketo, pa bomo čisto natančno vedeli procente. Povprečje je med 4 (najmanj) do nekje 8 (največ in 12 (extremi) :P

 

evo dodano v svojo temo, ker tule ne gre ali pa ne znam. Veselo izpolnjevanje :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znam kako je drugima ali meni Mitas izdrzi vise kilometara nego konkurenti: 

 

Conti SA 2 i 3 nisu prolazili preko 3tkm - prije ispod 2,8tkm

Bridgestone S20, S20Evo, S21 oko 2,7tkm

Pirelli Corsa Rosso III - 3,1tkm 

M7RR - 4,5-5tkm

Mitas 4,2tkm! 

 

Po meni guma drzi minimalno jednako dobro a kosta 100,-€ po setu manje. 

Ove sezone sam vec namontirao 4 zadnju i 3 prednju ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Brisgestone T30 jn Pirelli Angel gt od 9000 do 12000, odvisno od letnega časa.

Mitas zadnja 6100, prva je še gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sjecam se niti jedne moje gume koja je mogla doci do 6tkm. 
ne kazem da se to nikada nije dogodilo.....samo se ne sjecam vise.

 

ali bih jako to volio :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, kronik pravi:

ne sjecam se niti jedne moje gume koja je mogla doci do 6tkm. 
ne kazem da se to nikada nije dogodilo.....samo se ne sjecam vise.

 

ali bih jako to volio :):)

na tečaj v Postojni se prijavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!