Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 1 uro, Zok pravi:

V 5k km si samo enkrat na polno zaviral?

Meni se to dogaja vsakic ko se vsedem na moped, zadnji mesec imam celo nekam nenavadno pogoste likovno/glasbene lekcije s prednjo zavoro (beri: risem crte in proizvajam skripanje)... :P

Podlaga predvidevam, da je bila suha?

Ja v smislu na polno kot v opisanem primeru le enkrat.Konkretnih zaviranj pa seveda nekaj več tudi v mokrem, ampak ne nevem koliko.Vsak dan služba lj-kr-lj in ja ni dolg cajt sploh če hočeš mal pohitet.

Ja v suhem, v mokrem pa sem iskal mejo kje nastopi abs in sem bil presenečen kako močno na normalnem asvaltu pri pokončnem motorju, se da zavirat,tu sem navdušen nad terraforsko.Za polaganje v mokrem pa kot sem že večrat napisal nisem merilo.

Haha kaj se voziš veliko po centru, ker tam pa je drama in polno slepcev na telefonih twiterjih snapih pa kaj jst vem kaj še,da si skos v likovno glasbenem modusu:lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem menjala 1 komplet, potem zadnjo, pa sprednjo, sedaj zopet zadnjo.

Prvič mi je zadnja zdržala 6100 km, prednja 10700, druga zadnja pa 7300, ampak je bila popolnoma gladka po sredini, ko sem jo menjala. Ne glede na to, sem se z njo normalno vozila do menjave.

Tlak sem nekoliko znižala, na 2,3 in 2,6.

Pri Mitas je protrebno kar pogosto gledati, ker sam kar hitro pada.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem originalne Dunlop zvozu v 6400km, menjal za Mitaske, z njimi naredu 7000km in so na limitatorjih. Če bi se vozil sam, bi bilo še rezerve na sredini...Boki so še za 2000km.Imam naročeno zadnjo, prva bo še za eno zadnjo.... Niti enega zdrsa ali nakazovanja le-tega ni bilo.... Ne v mokrem, ne v suhem... Ja občasno tudi drsam. Ampak s tačko, ne pa z glavo...:ras:

Tisti, ki trdi, da je guma Mitas zanič, naj proda motor....:fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, C eagle pravi:

Jaz sem originalne Dunlop zvozu v 6400km, menjal za Mitaske, z njimi naredu 7000km in so na limitatorjih. Če bi se vozil sam, bi bilo še rezerve na sredini...Boki so še za 2000km.Imam naročeno zadnjo, prva bo še za eno zadnjo.... Niti enega zdrsa ali nakazovanja le-tega ni bilo.... Ne v mokrem, ne v suhem... Ja občasno tudi drsam. Ampak s tačko, ne pa z glavo...:ras:

Tisti, ki trdi, da je guma Mitas zanič, naj proda motor....:fyou:

maš ma TC a ne? :) kak bo pol zdrsnilo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Snecer said:

maš ma TC a ne? :) kak bo pol zdrsnilo

 

Tudi če maš na TC, hoče zdrsnit. V ovinku je kar beden občutek... Ampak to mi je delalo z original gumami...Lučka od TC-ja se je velikokrat prižgala, še posebaj pri grobem pospeševanju iz ovinka...

Zdaj sem očitno našel način vožnje, ki mi ustreza! In očitno tudi elektroniki.... sedaj je trenutno brezposelna....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobi najceneša pnevmatika Mitas Mc16 dimenzije 120/70-12 in 130/70-12 ???

Prosim kakšen predlog, ker so mitaske na netu dražje od dunlopa in pirellia......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, krucymucy pravi:

A s TC ne zdrsne?

Svasta.

Zdrsne, pa kurba od TC niti ne mukne :P

dns Lima, celo z mitas

IMG_20180915_113305.thumb.jpg.6291f4ca536b1965593c18603ebe6882.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

Zdrsne, pa kurba od TC niti ne mukne :P

dns Lima, celo z mitas

IMG_20180915_113305.thumb.jpg.6291f4ca536b1965593c18603ebe6882.jpg

Kaj maš to za eno preperelo gumico? Menjaj, nujno.. :slap:

Bo sesir kaj priporocal.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, krucymucy pravi:

Kaj to men odgovarjas? Snecerju dej.

 Vsem, TC je lump, ker če drsita obe si u malinah, preverjeno. Zato sem napisal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

 

Pri men to not go!

 

pri teb je od tega trenutka dalje prepovedano "čebljanje" v temi Mitas, ker več od tega...je frend reku, je frend pelu... ne moreš napisat. Zato nehaj tule smetit, ker te bom res dal na hladno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča, pravkar sem meril, pa imam že 5 jurjev zadnjo na GTju, pa še za jurja bo :D (50% v dvoje in s kovčki)

@Snecera si kej ponosen name? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Igi Pop pravi:

Ali pa Dami bolj star:naughty:

al pa in predvsem bo to vožene od maja dalje in skoraj vedno zelo toplo. Sem opazil ful razlike s tisto, ki jo zvozim pozimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

al pa in predvsem bo to vožene od maja dalje in skoraj vedno zelo toplo. Sem opazil ful razlike s tisto, ki jo zvozim pozimi.

Enaka opažanja sem inel pri conti SA in RA.Pred službo na jezersko v dolini recimo 10-13stopinj, kanjon kokre že 8-10 gor pa 5-8 verjetno še kaj manj in je v dveh treh furah Lj Kapla Kr"šiht",konkretno manjkalo materiala.

Obraba oziroma vzorec na tekalni površini pa bolj trganje kot kaj drugega.

No je pa držala haha, km 5kkm

Ob 16. 9. 2018 ob 14:14, DinDiin pravi:

Terraforce nc ne lima, drzi pa se zaenkat. :smoke:

Ne lima?:hmm:.Definiraj....:smoke::bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne lima...nc se ne svaljka :) 

Drgac je pa precila 7k,pa bo pocas sredina sla zadej. 

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, DinDiin said:

Ne lima...nc se ne svaljka :) 

Drgac je pa precila 7k,pa bo pocas sredina sla zadej. 

si mel dost autoceste letos, ne?

Se mi zdijo precej enako sesuti, prednja in zadnja. Ene 6000majo, še kakega jurja dva, pa bo komplet za u kanto. 

nimam pripomb, morda celo ostanem na teraforce, bi pa probal še ene cestne s/t gume. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni blo dost avtoceste, ce je pa bla,je bla pa bl hitra ja... 

Probej RS3,men je vrhunska,pa dost zdrzi, pa lima tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, sesir said:

Te Mitas na skuterju pa treba gledat tlak...spet padu na 0.4bara...

Sem jaz tud bentil ta vikend da moram Savo na avtu spredaj desno dopumpat vsake toliko... ...v ponedeljek pa sem ugotovil, da imam poknjeno platisce - Sava ni nic kriva. :cry:

...in tocno vem, kje je prislo do poskodbe - na neurejeni bankini pri vsega 40, 50 km/h. Ocitno 400+ eur letnega dajatve za uporabo cest, ki je placava z zeno (oz. 660 eur, ce stejem vse avte pri bajti) ni dovolj, da bi se lahko vozil brez, da zlamam vse kar je na avtu mozno polomiti. :bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!