Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

7 hours ago, DAMI34 said:

jaz mam vedno tudi 10k v planu. do sedaj sem že nekajkrat 50% realiziral plan :P

 

Ja ampak saj ves kako vozim. Nikamor se mi ne mudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, krucymucy pravi:

Ja ampak saj ves kako vozim. Nikamor se mi ne mudi.

to pa res, pa solo se tudi voziš, pa poletna serija bo to, tja 7 jurčkov ti dam, kar pa sploh ni slabo.

Boš vedu povedat, kako bo ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kola zgleda. Nove zimske gume za karjolo so nataknjene. Zrak drzijo. Na stevcu je 45800km. 

 

D5CC7151-83E7-4EDD-BF31-64B956AB6A88.thumb.jpeg.0b5a26f25d3837dbeb7a2bd7748e08ab.jpeg

 

Nek malga sm stan vrgu, ma ne prav dost. Letos moram ukrotit te zavihke.....

 

A02B93A6-7E04-4ADA-8C18-F52FB765438B.thumb.jpeg.931167ef1c8dad7114fcb68a01ca23f6.jpeg

 

A222ECF3-B21E-4EE6-A215-B5BCE1A9ECA2.thumb.jpeg.57d78461b95f3197a2dfb252e6d077f9.jpeg

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kugelschreiber pravi:

Kola zgleda. Nove zimske gume za karjolo so nataknjene. Zrak drzijo. Na stevcu je 45800km. 

 

D5CC7151-83E7-4EDD-BF31-64B956AB6A88.thumb.jpeg.0b5a26f25d3837dbeb7a2bd7748e08ab.jpeg

 

Nek malga sm stan vrgu, ma ne prav dost. Letos moram ukrotit te zavihke.....

 

A02B93A6-7E04-4ADA-8C18-F52FB765438B.thumb.jpeg.931167ef1c8dad7114fcb68a01ca23f6.jpeg

 

A222ECF3-B21E-4EE6-A215-B5BCE1A9ECA2.thumb.jpeg.57d78461b95f3197a2dfb252e6d077f9.jpeg

 

 

vso srečo s krotenjem zavihkov.No ja se da, ampak potem pozabi na uživanje na serpentinah.

Been there done that .......no luck for me

vzmetenje nastavljeno ama na grame ....pa še vedno nekaj zavihka ostane, široki kanali, enduro vzmetenje...

20180813_082204.thumb.jpg.35902ba26526194b00fab8f769c3ca62.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se sprijaznila s tem, da delam zavihke na vsakem motorju, s katerokoli nastavitvijo.

Pač, odpiram gas iz ovinka :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem se sprijaznila s tem, da delam zavihke na vsakem motorju, s katerokoli nastavitvijo.

Pač, odpiram gas iz ovinka :whistle:

Kaj pa bi se mogla jokat namesto vozit?Sparat mopi,gume,bremze....namesto uzivat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, prav imaš!

Saj sem probala spreminjat rebound, ampak če ga dam na bolj hard, mi vožnja ne ustreza. Tako da, go for zavihki in boli me ...........:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Ne, prav imaš!

Saj sem probala spreminjat rebound, ampak če ga dam na bolj hard, mi vožnja ne ustreza. Tako da, go for zavihki in boli me ...........:whistle:

Jz sem se veliko preigral...pa ne zaradi izgleda gume pac pa ker me veselilo kaj spremenit,preizkusit itd...

Men blo najblje recmo pa R1 2004 ko so kliki imeti bound 2 klika manj zategnjena kot rebound...isto na ninji...je pa res,da jz sem se igral tudi s spuscanjem motorja v krizih...pac uzival v tem...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

Kaj pa bi se mogla jokat namesto vozit?Sparat mopi,gume,bremze....namesto uzivat?

Sparat treba. Cez polovico maksimalnih vrtljajev ne grem nikoli.

Pospesujem 10 sekund do 50. 

Zaviram samo pred kaficem. 

In ob tem uzivam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Sparat treba. Cez polovico maksimalnih vrtljajev ne grem nikoli.

Pospesujem 10 sekund do 50. 

Zaviram samo pred kaficem. 

In ob tem uzivam. 

Moja ninja tako ne zna...bi te hitro brcnila...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, sesir said:

Moja ninja tako ne zna...bi te hitro brcnila...?

Ninja zna, ti ne znas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Ninja zna, ti ne znas.

Je znala...zato vsa objokana mene cakala....

P.s

Frend,ki sem jo kupil od njega je umirjen voznik...ne sicer kot ti pravis....ampak miren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa delam črte od semaforja, do semaforja. Pa ne na gatah...........:eek:

Jaz sem dajala na bolj soft, pa na bolj hard, na koncu sem dala nazaj na tovarniške nastavitve in ne tikam več.

Ko me je pozimi zabijalo na neravnih cestah, mi je serviser rekel, da je to zaradi nizkih temperatur.

Če se z @DAMI34 primerjam, imam menda 20 kg manj, zato to toliko bolj občutim.

Glede na to, da mi nobena gume ne zdrži več, kot 6000, je čisto vseeno, če delam zavihke.:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Tex pravi:

Kako "briga me"?! A vidva sploh kaj prebirata ta forum???

Seveda ga!

Zato pa sem po petih letih življenja z različnimi nezemljani na tem forumu, avtomatsko postala superjunakinja :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike niso najbolš. Včasih mi par km ovinkov gumo tako poviha, da se trese cel motor. Ko de bi zapelal čez opozorilno črto na ac. 

 

in kot drugo, vihanje se pojavi, ko vzmetenje ne opravlja svojga dela. Če je to znala 21 let stara Honda, s fedrom za 200€, pizdumater, bi mogla znat tud Aprilija s 4x dražjim Wilbersom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Slike niso najbolš. Včasih mi par km ovinkov gumo tako poviha, da se trese cel motor. Ko de bi zapelal čez opozorilno črto na ac. 

 

in kot drugo, vihanje se pojavi, ko vzmetenje ne opravlja svojga dela. Če je to znala 21 let stara Honda, s fedrom za 200€, pizdumater, bi mogla znat tud Aprilija s 4x dražjim Wilbersom. 

Za kakšne kile je nastavljen ta drag Wilbers? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje vzmetenje ni opravljalo svojega dela na dveh novih motorjih?

pred 22 minutami, sesir pravi:

Ker peljes gumo do roba se glih nisi super junakinja,si pa redkost med zenami...:hmm:

Al mislila da za MS....ah kje sneci bi te kuhat poslal saj brez veze uporabljas celo povrsino gume,ki je namenjena voznji....

Ne zaradi gume do roba, ampak zato, ker sem uspela pet let preživeti na tem forumu :whistle:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

5 minutes ago, KARMEN1 said:

Moje vzmetenje ni opravljalo svojega dela na dveh novih motorjih?

 

1 hour ago, KARMEN1 said:

Saj sem probala spreminjat rebound, ampak če ga dam na bolj hard, mi vožnja ne ustreza. Tako da, go for zavihki in boli me ...........:whistle:

 

kaj ni jasno?

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Za kakšne kile je nastavljen ta drag Wilbers? 

To bi mu lahko ti zdaj malo pogledu,ce znas...

Ce mislis,da niso Mitas krive pojdi nekam nastavt...ne sme to...(nisem vozu aprilije sem pa kr neki z varadero 1000 in vstrom 1000)

Jz predvidevam zase,da bi sel carmanu...in takrat obul nove gume! Jz nikoli nic stimal na enduri in pac bolj simpl k majstru it,da nastima glede na tvojo tezo in uporabo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se sekirate za prazen nic. Jaz na vsako gumo pridelam deformacije. Zavihkov se verjetno ne da resit z vzmetenjem. Ce jih nocete pac ne pritiskajte iz ovinkov kot norci.

Mene najbolj predna muci, cisto vsako pobrusim na streho. Ma vsaj vem, da sem jo koristno znucal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na strehico pobrusila samo eno prednjo gumo. Do tega verjetno ne pridem, ker jo ponavadi menjam skupaj za zadnjo, pa je manj obrabljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!