Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 30 minutami, Snecer pravi:

to je naredilo v 600km, še pred tem je bila legalna

vročina jo je pobrala

...mene bo pa od smeha pobralo...

:P

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Snecer said:

woblanje tako vpliva na gumo?

Haha, ti pa si komediant. Lahko bi bil standup komik, samo bi moral svoj nastop omejiti na 1-2 minuti oziroma 2 šali, ker se potem že ponavljaš. :yawn:

 

26 minutes ago, DAMI34 said:

a neb reklamiral?

Ne vem, če so mi že sedaj prodali pnevmatiko ki je nad 160 km\h smrtno nevarna mi lahko še enkrat...sebe mam pa rad...najrajši!

 

25 minutes ago, u-r-o-s said:

A lahko prosim še napišete model Mitasa zraven... :mad:

On 5/19/2016 at 2:06 PM, skalar36 said:

 

 

20160519_125806_HDR.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

 

 

Ne vem, če so mi že sedaj prodali pnevmatiko ki je nad 160 km\h smrtno nevarna mi lahko še enkrat...sebe mam pa rad...najrajši!

 

 

 

Lej, ni prva ni zadnja guma, ki je lahko defektna, jaz sem trikrat centriral prvo SS1, potem je šla v koš, tudi čudno jo je rabilu, v pasovih po diagonali, cela jačasta. Če ti pa guma ne sede, je še veliko drugih blagovnih znamk na tržišču.

Vendar, vsaj kar se mene tiče, pa da je nova, pa da imaš račun, nič ne stane reklamirat. Bo vsaj proizvajalec lahko bolj pazil ali pa celo gumo zamenjal. Ker pa je smrtno nevarna jo boš prodal.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Treslo, voblalo, zabijalo.....ampak držala je pa k pitbull ;) 

 

 

20160529_114736.jpg

20160529_114756.jpg

20160529_195605.jpg

20160529_200640.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Haha, ti pa si komediant. Lahko bi bil standup komik, samo bi moral svoj nastop omejiti na 1-2 minuti oziroma 2 šali, ker se potem že ponavljaš. :yawn:

 

Ne vem, če so mi že sedaj prodali pnevmatiko ki je nad 160 km\h smrtno nevarna mi lahko še enkrat...sebe mam pa rad...najrajši!

 

 

 

...a to so one...za 120 eur komplet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Ne vem, če so mi že sedaj prodali pnevmatiko ki je nad 160 km\h smrtno nevarna mi lahko še enkrat...sebe mam pa rad...najrajši!

Nič konkretno povedanega zakaj naj bi bila smrtno nevarna ???

 

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

...a to so one...za 120 eur komplet?

Zgleda da so to te.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@drmr69

kje si jo pa tkole olupil?

 

Moja izkušnja z Mitas SF po 650km v primerjavi z Metzeler M5

mitas 2,5/2,9  , metzeler 2,4/2,7

-oprijem mitas zelo dober(tudi hladne), čeprav tudi čez metzeler glede oprijema nimam pripomb razen proti ali po koncu življenske dobe

-mitas zelo nevtralna na balanci, kar mi ni najbolj všeč; zelo očitno pri nizkih brzinah, da je treba balanco notr tišat, da se motor dvigne; na metzeler je bilo treba malo balanco naslanjat, da je ostajal v nagibu ali malo rit prestavt na notr; to mi je bilo pri metzeler bolj všeč

-mitas sploh na sprednji precej prenaša neravnine na cestišču v roke; sploh se mi je to zdelo prisotno pri višjih hitrostih; "mehkoba" mi je bila od metzeler bolj všeč.

 

Malo bom spremenil še tlak v pnevmatikah pa poročam.

Glavni faktor bo sedaj dosežena kilometrina; z metzeler M5 sem naredil z legalno nekje 7500 pa še ene 1500 ko sem jo poglobil... 

Če z mitas presežem 5000 + 1000 bo zagotovo naslednji mitas.

Imam občutek, da jo solidno pobira; površina je ratala nekaj podobnega kakor pr drmr69, le da ni nasvaljkana...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

:smoke:

....sej....prepoceni so bile...  :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

....sej....prepoceni so bile...  :dry:

Pa sej jih lohka men daš za 120, pa ti jih jest nazaj prodam za 200 :blush:

Nč, ti prnes 80 €, pa da ne mutiva naprej :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prednja mitaska ima že na pogled, ko jo zavrtiš izboklino, in se vidi da rahko "opleta". Pri hitrosti cca 100-120 kmh začne tresti belanco. Pri hitrosti 140 kmh pa začne tresti nenormalo. Če rahlo popustiš krmilo, ti ga vzame iz rok. Motocikel pri tej hitrosti tudi wobla.  Ni varijante da bi se peljal več kot 160 km\h ker takrat bo nekaj razpadlo. Motor ali guma. Smo jo 2x centrirali in obrnili a ni nič bolje. Zgleda je iz tovarne prišla defektna, zato je bila cena temu primerna(?) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da noben drug ni imel teh težav do sedaj? defektna guma al pa kaj drugega naredi defektno gumo, mogoče je kaj narobe s platiščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nič narobe s platiščem. A si prebral malo višje, da ima prednja pnevmatika že na pogled izboklino? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, skalar36 pravi:

Moja prednja mitaska ima že na pogled, ko jo zavrtiš izboklino, in se vidi da rahko "opleta". Pri hitrosti cca 100-120 kmh začne tresti belanco. Pri hitrosti 140 kmh pa začne tresti nenormalo. Če rahlo popustiš krmilo, ti ga vzame iz rok. Motocikel pri tej hitrosti tudi wobla.  Ni varijante da bi se peljal več kot 160 km\h ker takrat bo nekaj razpadlo. Motor ali guma. Smo jo 2x centrirali in obrnili a ni nič bolje. Zgleda je iz tovarne prišla defektna, zato je bila cena temu primerna(?) 

 

sem povedal, nekaj ni prav in ne vozi s tako pnevmatiko, sploh če ima izboklino ne bo problem reklamacije. Tudi na nas je da težimo proizvajalcem, če kaj ni ok. V vsakem primeru pa se ne vozi s tako gumo.

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Zanimivo, da noben drug ni imel teh težav do sedaj? defektna guma al pa kaj drugega naredi defektno gumo, mogoče je kaj narobe s platiščem.

nič ni s platiščem narobe, če ima izboklino, ali je kam udarila ali je defektna, v vsakem primeru je izboklina nevarna zadeva.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, skalar36 pravi:

Moja prednja mitaska ima že na pogled, ko jo zavrtiš izboklino, in se vidi da rahko "opleta". Pri hitrosti cca 100-120 kmh začne tresti belanco. Pri hitrosti 140 kmh pa začne tresti nenormalo. Če rahlo popustiš krmilo, ti ga vzame iz rok. Motocikel pri tej hitrosti tudi wobla.  Ni varijante da bi se peljal več kot 160 km\h ker takrat bo nekaj razpadlo. Motor ali guma. Smo jo 2x centrirali in obrnili a ni nič bolje. Zgleda je iz tovarne prišla defektna, zato je bila cena temu primerna(?) 

 

...vse je mogoče, kot je že prej napisal DAMI. .... še bolj pa mi smrdi, da je bila ta guma nelegalno pridobljena iz tovarne (če je to res  govora o tistih gumah za 120€).

Obvezno reklamiraj pri tistemu, ki si jo kupil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Zivnorc said:

...vse je mogoče, kot je že prej napisal DAMI. .... še bolj pa mi smrdi, da je bila ta guma nelegalno pridobljena iz tovarne (če je to res  govora o tistih gumah za 120€).

Obvezno reklamiraj pri tistemu, ki si jo kupil.

Malo bo jebba, ker sem račun vrgel stran. Žal je to moja ustaljena praksa, ki se je ne morem odvadit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se je pa ob padcu iz kamiona udarla ob robnik in se poškodovala :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

sem povedal, nekaj ni prav in ne vozi s tako pnevmatiko, sploh če ima izboklino ne bo problem reklamacije. Tudi na nas je da težimo proizvajalcem, če kaj ni ok. V vsakem primeru pa se ne vozi s tako gumo.

nič ni s platiščem narobe, če ima izboklino, ali je kam udarila ali je defektna, v vsakem primeru je izboklina nevarna zadeva.

Ne. Vozil ne bom niti pod razno. Odločit se moram, ali dam obe dol (prednja-zadnja) ali kupim samo prednjo.

 

3 minutes ago, maus said:

mogoče se je pa ob padcu iz kamiona udarla ob robnik in se poškodovala :hmm: 

Haha, ti se tok hecač, de pol člouk ne ve al si tole mislil resno ali ne :)

 

Sicer jaz se ne sekiram. Pač sem tak po naravi, da opozorim ostale ljudi, kaj se lahko zgodi oziroma kaj pričakovati, če je nek izdelek prepoceni oziroma ne ustreza reklami...

Napišem še o motorju, samo da ga peljem na prvi servis...faq, takrat bo kriza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

 

Haha, ti se tok hecač, de pol člouk ne ve al si tole mislil resno ali ne :)

 

ja .. mau sem se pohecu .. ampak, da je padla iz kamiona se reče tisti stvari, ki se jo kupi pod roko ... štekaš ;) 

račun, če si kupil v registrirani prodajalni, morajo imeti ... štekaš ;)

zamenjaj gumo čimprej ... štekaš zdej :P

itak se skoz mau hecam... sem pa ke pa kj resnga napišem :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Ne. Vozil ne bom niti pod razno. Odločit se moram, ali dam obe dol (prednja-zadnja) ali kupim samo prednjo.

 

Haha, ti se tok hecač, de pol člouk ne ve al si tole mislil resno ali ne :)

 

Sicer jaz se ne sekiram. Pač sem tak po naravi, da opozorim ostale ljudi, kaj se lahko zgodi oziroma kaj pričakovati, če je nek izdelek prepoceni oziroma ne ustreza reklami...

Napišem še o motorju, samo da ga peljem na prvi servis...faq, takrat bo kriza!

Če imaš kaj za opozarjat se odpre nova tema, kaj ne veš kako to prakticira en bmflar, za vsak odpadli vijak nova tema ,da ljudje vidijo mi je pojasnil :lol1:nevarnost pa to .......

Moram ti replicirat, ker danes se mi da! Rekel si nikoli več, se imaš preveč rad...........skratka imel sem defektno pnevmatiko Dunlop in Conti , Conti še vedno najbolj zaupam, pač pride napaka tako na Yugotu kot na Mercedesu . Mi je bila pa mitas res super pnevmatika in ko bom imel motorje pravih dimenzij jo spet nataknem .

Reklamiraj kot ti svetujeta  tu največja experta o Mitas :P kmalu jih bodo povabili v razvojni program Mitasa kot častna gosta :D pol bom pa jaz dobival pnevmatike zastonj :P

P.S. Snecerju prodaj prvo, on ne pride do 120kmh ko začne trest , za njega je to pnevmatika brez napake :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te so pa že skoraj za v temo ... globoke :O

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

pač pride napaka tako na Yugotu kot na Mercedesu .

Nepane.... Pr Mercedesu pride Volvo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Nepane.... Pr Mercedesu pride Volvo :blush:

ja sj ... bmfla ni omenu, sj je yugota ... štekaš :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Nepane.... Pr Mercedesu pride Volvo :blush:

... to pa to, k si kupu Mercedesa, k je bil že v osnovi spredaj malo predolg.... pol ti ga mora pa Volvo popravljat..  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!