Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Pravkar, Zivnorc pravi:

... to pa to, k si kupu Mercedesa, k je bil že v osnovi spredaj malo predolg.... pol ti ga mora pa Volvo popravljat..  :P

čeb meu vulvo mitaske, bi se pred mećko ustavu ... štekaš :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... to pa to, k si kupu Mercedesa, k je bil že v osnovi spredaj malo predolg.... pol ti ga mora pa Volvo popravljat..  :P

To je pa zato, k nisem dal Mitaske gor :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bikez pravi:

Adijo pamet  :slap:

... te je zapustila?  :huh:

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... te je zapustila?  :huh:

:P

Je mela Mitaske gor, pa je lohka ušla :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Kmet2 said:

Če imaš kaj za opozarjat se odpre nova tema, kaj ne veš kako to prakticira en bmflar, za vsak odpadli vijak nova tema ,da ljudje vidijo mi je pojasnil :lol1:nevarnost pa to .......

Moram ti replicirat, ker danes se mi da! Rekel si nikoli več, se imaš preveč rad...........skratka imel sem defektno pnevmatiko Dunlop in Conti , Conti še vedno najbolj zaupam, pač pride napaka tako na Yugotu kot na Mercedesu . Mi je bila pa mitas res super pnevmatika

O če bi odprl novo temo ko se gre za opozarjanje, bi me še kdo na gobec, al bi pa kdo pristal nazaj na planeth earth(če bi napisal vtise vožen z gs-om). :whistle:

Glej mogoče pa še kdaj mitas...sej veš...zarečenga kruha se največ poje.

21 minutes ago, maus said:

ja .. mau sem se pohecu .. ampak, da je padla iz kamiona se reče tisti stvari, ki se jo kupi pod roko ... štekaš ;) 

račun, če si kupil v registrirani prodajalni, morajo imeti ... štekaš ;)

zamenjaj gumo čimprej ... štekaš zdej :P

itak se skoz mau hecam... sem pa ke pa kj resnga napišem :jezik: 

Niso bile pod roko, so bile kar z računom. Naročil jih je kolega, kjer jih potem nisem zmontiral in bi bil verjetno precej užaljen če bi mu povedal za problem-ter da sem jih zmontiral drugje...ah dolga zgodba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a obstaja možnost poškodovanja pnevmatike med montažo?

... sem že videl, ko je vulkanizer gor nategoval gumo, kot da bi bila elastika...  :eek:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

O če bi odprl novo temo ko se gre za opozarjanje, bi me še kdo na gobec, al bi pa kdo pristal nazaj na planeth earth(če bi napisal vtise vožen z gs-om). :whistle:

Glej mogoče pa še kdaj mitas...sej veš...zarečenga kruha se največ poje.

Niso bile pod roko, so bile kar z računom. Naročil jih je kolega, kjer jih potem nisem zmontiral in bi bil verjetno precej užaljen če bi mu povedal za problem-ter da sem jih zmontiral drugje...ah dolga zgodba...

jaz sem imel tudi na avtomobilskih gumah v vsej svoji karieri 2x podoben problem, 1x bočna bula, drugič pa celo na tekalni površini. Se zgodi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Če imaš kaj za opozarjat se odpre nova tema, kaj ne veš kako to prakticira en bmflar, za vsak odpadli vijak nova tema ,da ljudje vidijo mi je pojasnil :lol1:nevarnost pa to .......

Moram ti replicirat, ker danes se mi da! Rekel si nikoli več, se imaš preveč rad...........skratka imel sem defektno pnevmatiko Dunlop in Conti , Conti še vedno najbolj zaupam, pač pride napaka tako na Yugotu kot na Mercedesu . Mi je bila pa mitas res super pnevmatika in ko bom imel motorje pravih dimenzij jo spet nataknem .

Reklamiraj kot ti svetujeta  tu največja experta o Mitas :P kmalu jih bodo povabili v razvojni program Mitasa kot častna gosta :D pol bom pa jaz dobival pnevmatike zastonj :P

P.S. Snecerju prodaj prvo, on ne pride do 120kmh ko začne trest , za njega je to pnevmatika brez napake :)

Prve ne rabim, bo večna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Prve ne rabim, bo večna.

o njej se bodo zgodbice pisale .. tko kot o Ćak Norisu, aneda :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

o njej se bodo zgodbice pisale .. tko kot o Ćak Norisu, aneda :P

 

Ob menjavi zadnje gume jo bom menjal preventivno. Ti jo pa podarim za spomin.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Ob menjavi zadnje gume jo bom menjal preventivno. Ti jo pa podarim za spomin.

To bo vzel tisti , ki jo še narež:)e in jo ima še za 2kkm 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Ob menjavi zadnje gume jo bom menjal preventivno. Ti jo pa podarim za spomin.

ne hvala .. itak mam kratek spomin in hitr pozabm :jezik: 

 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

To bo vzel tisti , ki jo še narež:)e in jo ima še za 2kkm 

zakaj bi jo rezal ... saj je na strani še nova :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Snecer, kaj pa če bi se midva skupaj vozila, potem ne bom imel težav z opletanjem gum. Pa še malo mi boš dal Versačeja za pelat da vidim kakšen prototip imaš ti. Bom lahko primarjal z mojim bivšim, ki je bil "navaden" iz traku. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

Ej Snecer, kaj pa če bi se midva skupaj vozila, potem ne bom imel težav z opletanjem gum. Pa še malo mi boš dal Versačeja za pelat da vidim kakšen prototip imaš ti. Bom lahko primarjal z mojim bivšim, ki je bil "navaden" iz traku. :ras:

Tudi poraba in obraba bi se ti zmanjšali :) ti pa ne bi dal v roke versača, mi lahko bulo na mitaskah narediš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Tudi poraba in obraba bi se ti zmanjšali :) ti pa ne bi dal v roke versača, mi lahko bulo na mitaskah narediš...

Ka pa jaz , jz ti neb bule na mitaskah naredu ampak kje drugje na motorju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snecer said:

Tudi poraba in obraba bi se ti zmanjšali :) ti pa ne bi dal v roke versača, mi lahko bulo na mitaskah narediš...

Res je! Sedaj imam porabo-po računalniku- 4.8 l potem bi imel cca 2.1. Ajde greva naizlet iz Maribora do Razvanj, cca 5 km- po tvojem tempu bo ravno za celodnevni izlet. Boš mal na navigacijo prtiskal. pa ketno bova vmes namazala, kamero boš obračal naprej-nazaj, pa ene 2 slike nardiva. Tam sem bil z vojsko na terenu, pa mam še nekaj zakopanega.

Kako pa veš, da je že nimaš-bulo na mitaskah? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj je Razvanje, torej "do Razvanja" :) , a vojska je imela teren v Radvanju, kjer je bilo tudi strelišče (bilo), zadaj v gozdu pa ste imeli šotorišče (sem bil tudi tam en teden). Je pa oboje pod Pohorjem...

Na Pohorje se lahko peljeva mimo Razvanja :) ti bom pokazal, kako se ketna pravilno maže, pa kamere se boš lahko dotaknil.

p.s.

vsak dan pogledam gume

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Ka pa jaz , jz ti neb bule na mitaskah naredu ampak kje drugje na motorju :P

Prepoved približevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Kraj je Razvanje, torej "do Razvanja" :) , a vojska je imela teren v Radvanju, kjer je bilo tudi strelišče (bilo), zadaj v gozdu pa ste imeli šotorišče (sem bil tudi tam en teden). Je pa oboje pod Pohorjem...

Na Pohorje se lahko peljeva mimo Razvanja :) ti bom pokazal, kako se ketna pravilno maže, pa kamere se boš lahko dotaknil.

p.s.

vsak dan pogledam gume

Prepoved približevanja.

Kaj to se za CTX-a tolk bojiš :D?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še nekaj:

.... prepiši si številko (dot) ali serijsko št. in vprašaj direktno v Savi (mitas) , če je mogoče kaj znano, ali je s to serijo kaj narobe..... tko... čisto za štos.

.... povej jim vse, kar se ti je zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Ka pa jaz , jz ti neb bule na mitaskah naredu ampak kje drugje na motorju :P

tut če bi tvoja guma mela bulo, bi zginla, k si neb upala vn pogledat. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!