Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Pravkar, sesir pravi:

Če biimel kamero,ko sem bil star 14 let in tomos atx bi lahko....

Tudi sam se nikoli nisem obremenjeval z kakim pusi štrajfom...pač vedno ko sem se vsedel na kak moped sem se malo peljal čez kak ovinekvin je tak blo nemogoče,da bi bil kak štrajf...

nene, ne govorim, ko si imel 14 let. Sedaj, SF+ je na tržišču par let, pa me zanima zakaj bi te bilo sram in zakaj je po tvojem tako zanič guma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

nene, ne govorim, ko si imel 14 let. Sedaj, SF+ je na tržišču par let, pa me zanima zakaj bi te bilo sram in zakaj je po tvojem tako zanič guma.

Ne,ne,ne...narobe sva se razumela....nikakor me ne bi bilo sram imeti na mopedu Mitas gum!Sram bi me bilo imeti pusy štrajf!

Sam pa ne bi vozil Mitas,ker sem prej vedno vozil Dragon,pol diablo,pol SC,na koncu Ntec...sem pač vedno želel brezskrbno vožnjo...je pa res,da po mojem mnenju Mitas ne more parirati tem gumam...vse ostale kar sem sprobal niso bile na tem nivoju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, sesir pravi:

Ne,ne,ne...narobe sva se razumela....nikakor me ne bi bilo sram imeti na mopedu Mitas gum!Sram bi me bilo imeti pusy štrajf!

Sam pa ne bi vozil Mitas,ker sem prej vedno vozil Dragon,pol diablo,pol SC,na koncu Ntec...sem pač vedno želel brezskrbno vožnjo...je pa res,da po mojem mnenju Mitas ne more parirati tem gumam...vse ostale kar sem sprobal niso bile na tem nivoju!

to se pa strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teče debata o vožnji po cestah ali dirkališčih?:hmm: Napišite zraven še, da je Mitas slabša od dirkalnih gum, še vedno pa povsem dovolj zmogljiva za normalno cestno vožnjo, tudi za precej dinamično vožnjo (krepko preko vseh dovoljenih hitrostnih omejitev). Za ekstra objestno vožnjo pa raje kakšno dirkalno gumo. Sicer znajo dobiti novinci napačno predstavo o Mitas-kah.  :) 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, sesir pravi:

Ne,ne,ne...narobe sva se razumela....nikakor me ne bi bilo sram imeti na mopedu Mitas gum!Sram bi me bilo imeti pusy štrajf!

Sam pa ne bi vozil Mitas,ker sem prej vedno vozil Dragon,pol diablo,pol SC,na koncu Ntec...sem pač vedno želel brezskrbno vožnjo...je pa res,da po mojem mnenju Mitas ne more parirati tem gumam...vse ostale kar sem sprobal niso bile na tem nivoju!

pred kom bi te bilo sram?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, XTR pravi:

Teče debata o vožnji po cestah ali dirkališčih?:hmm: Napišite zraven še, da je Mitas slabša od dirkalnih gum, še vedno pa povsem dovolj zmogljiva za normalno cestno vožnjo, tudi za precej dinamično vožnjo (krepko preko vseh dovoljenih hitrostnih omejitev). Za ekstra objestno vožnjo pa raje kakšno dirkalno gumo. Sicer znajo dobiti novinci napačno predstavo o Mitas-kah.  :) 

tudi za objestno vožnjo je dobra :D

 

pred 3 minutami, Snecer pravi:

pred kom bi te bilo sram?

pred drugimi lastniki skuterjev :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

tudi za objestno vožnjo je dobra :D

Beri natančno! Ekstra objestno :P Manjka nam samo še definicija objestne vožnje. :) 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, XTR pravi:

Beri natančno! Ekstra objestno :P Manjka nam samo še definicija objestne vožnje. :) 

tudi extra objestno se da. ampak se ne sme :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Snecer pravi:

pred kom bi te bilo sram?

Prvo pred samim seboj!Spraševal bi se ali sem tako faking nesposoben ali le butast....

Pol pa vedno,ko bi kdo gledal moj motor...

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

 

pred drugimi lastniki skuterjev :D

 

Žal nimam več skuterja....pogrešam...razmišljam al kupit trilolesnik ali za v trgovino registrirat Husota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

Prvo pred samim seboj!Spraševal bi se ali sem tako faking nesposoben ali le butast....

Pol pa vedno,ko bi kdo gledal moj motor...

Žal nimam več skuterja....pogrešam...razmišljam al kupit trilolesnik ali za v trgovino registrirat Husota...

quad, pa mitas gor, boš lahko slajdal :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

quad, pa mitas gor, boš lahko slajdal :P

 

Ko bil zdrav sprobal štirikolesnik...ta hud bombarder...dirkalni...ojojoj...sicer ni panike,ker odvisno od gasa a nisem jz za štirikolesnike...

Če bi mislil,da sem še sposoben bi sanjal o pajku kot zdaj o gileri fuoco.  

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sesir pravi:

Prvo pred samim seboj!Spraševal bi se ali sem tako faking nesposoben ali le butast....

imaš prav, bolj butaste izjave še nisem slišal...če imaš, si imel motor le zaradi tega...

ampak ja, saj sem priznal, sem pusi in ne bo me sram, če se bo kdo smejal moji gumi - wdf....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, sesir pravi:

Prvo pred samim seboj!Spraševal bi se ali sem tako faking nesposoben ali le butast....

Pol pa vedno,ko bi kdo gledal moj motor...

Žal nimam več skuterja....pogrešam...razmišljam al kupit trilolesnik ali za v trgovino registrirat Husota...

in pol se čudiš, da si nabasal s takim razmišljanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat bo vec gum ostalo za tiste k Mitaske radi vozijo tut do roba ce je treba ;) drugace pa ce ne prides z mitaskam do roba tut z drugimi nebos. J e pa vse v stvari zaupanja samega vase, guma zdrzi, ponavad sam pr vozniku traja da se upogumi....

4 komplete zradiru pa se nobena ni spustila.... dokler me ni avto sred uvinka s kobile vrgu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gasperX pravi:

Ne se sekirat bo vec gum ostalo za tiste k Mitaske radi vozijo tut do roba ce je treba ;) drugace pa ce ne prides z mitaskam do roba tut z drugimi nebos. J e pa vse v stvari zaupanja samega vase, guma zdrzi, ponavad sam pr vozniku traja da se upogumi....

4 komplete zradiru pa se nobena ni spustila.... dokler me ni avto sred uvinka s kobile vrgu :D 

prav nasprotno, z roadsmartko1 si z lahkoto do roba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

prav nasprotno, z roadsmartko1 si z lahkoto do roba

Ne vem točno a mislim,da sem vsak mopi peljal do roba ne glede na gume na njem...koliko energijevpa sem zato porabil,občutki do roba inna robu,občutki ob pospeševanju je pa druga pesem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

jaz se pa trudim da vozim take linije, da je čim manj nagiba, bolj ostre in natančne

....in posledično bolj počasi.......sam povem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, TOMCAT pravi:

....in posledično bolj počasi.......sam povem :D

 

pri neki normalni brzini imaš več variant kako prevoziš ovinek pri isti brzini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, TOMCAT pravi:

....in posledično bolj počasi.......sam povem :D

 

počasi? POČASI???

Na jadranki me je teral izpred sebe, še dobro da sem bil na Mitaskah :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

jaz se pa trudim da vozim take linije, da je čim manj nagiba, bolj ostre in natančne

sj si celo gumo kupo :huh:

to je tko k jabčk ... dvakrat ugrizneš in greš na nouga :P

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

počasi? POČASI???

Na jadranki me je teral izpred sebe, še dobro da sem bil na Mitaskah :P

 

sj mene tut :dry:  ... oba sta me terala k sta bla pred mano :mad: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sj si celo gumo kupo :huh:

to je tko k jabčk ... dvakrat ugrizneš in greš na nouha :P

sj mene tut :dry:  ... oba sta me terala k sta bla pred mano :mad: 

sj si celo gumo kupo :huh:

to je tko k jabčk ... dvakrat ugrizneš in greš na nouha :P

sj mene tut :dry:  ... oba sta me terala k sta bla pred mano :mad: 

sj si celo gumo kupo :huh:

to je tko k jabčk ... dvakrat ugrizneš in greš na nouha :P

sj mene tut :dry:  ... oba sta me terala k sta bla pred mano :mad: 

sam pr tebi mora pa člouk res vse 3x prebrat :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk hvalite Mitaske da sem si jih zdej še jst kupu. Sam ne pašejo na nobenga od mojih dveh mopedou, zdej me pa zanima ker motor bi bil najboljši za moje nove Mitaske. Kakšni predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Frenk 67 pravi:

Tolk hvalite Mitaske da sem si jih zdej še jst kupu. Sam ne pašejo na nobenga od mojih dveh mopedou, zdej me pa zanima ker motor bi bil najboljši za moje nove Mitaske. Kakšni predlogi?

Versys daaa ps. Teraforce ti ne gredo? Nimajo dimenzij?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!