Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

V sosledju objav, dragi. Pogovarjal sem se z bikezom, o zanimivih razlikah med motoristi in gumami, nakar ti uletis s tvojim stromom in teraforckami. In ja, na stromu in teraforcih se hvecjemu mal popelavamo. Ce bi pr teh brzinah kakorkoli zdrsvalo... bi moralo bit kolo zelezno, ali leseno. 

 

Tole recmo, je bil odgovor na moj pogled na st gume.

Tle pa Ti prec pokazes kaj use znas in ves.....

 

 

Ja ja. Ve, Objestn, nesposobn, divjak, razbil sm se, ker nism predvidel in  in nism najdu grosgloknerja. Ok ok. Move along, nothing to see....

 

Dragi, moj zapis si citiral. Zato si ti nekam vletel. 

Popelavanje očitno obvladaš. Natakni lesene gume, ker Mitas ni zate. 

Sem omenil Mitas in ne bo vsemogočni brisal. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ni edini. Takih je obilo. Teta fizika pac stoji zravn in belezi. Ko gre cez rob, izda racun. Uz malo sportske srce, se lahk se naprej podjebavamo. Ce ni srece.....boli tiste okrog. 

Se ne strinjam...na Racelandu en ovinek rad drifto vozu preko roba gume...vse nadzarovano...

SS gume ker se mopi lepse pelje,podira,pobira,bremze bolj primejo,lepse pospesujes..       

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Borutt pravi:

 

V-Strom 650. Metzeler in Bridgestone sta prišli do 15000 km. 

Ok, hvala. Jaz sem z Bridgestone napravil 8200, z Metzeler 8300 in z Pirelli 8700. Z Terraforce bi torej ca 7000. Set z montazo je 180 EUR na pram 250 za Pirelli. Torej privarcujem 3 cente/ km. Kako se pelje pa je treba probat. Sigurno je dovolj dobra a dvomim da bolje od Pirelli. Na koncu se izkaze, da je odlocitev bolj vazna od prevozenih km na sezono in dolzine tur. Jaz ostanem na Italianki :D ker mi lezi v nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, IZTOK pravi:

Ok, hvala. Jaz sem z Bridgestone napravil 8200, z Metzeler 8300 in z Pirelli 8700. Z Terraforce bi torej ca 7000. Set z montazo je 180 EUR na pram 250 za Pirelli. Torej privarcujem 3 cente/ km. Kako se pelje pa je treba probat. Sigurno je dovolj dobra a dvomim da bolje od Pirelli. Na koncu se izkaze, da je odlocitev bolj vazna od prevozenih km na sezono in dolzine tur. Jaz ostanem na Italianki :D ker mi lezi v nulo.

Zaenkrat bo Mitas prva izbira. Fajn drži. Čeprav ji očitam, da se poleg gume še nekaj izrablja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Borutt pravi:

Tebi res ni jasno, kaj je fizika. Upam, da ne bom jaz prišel metra vleči, ko jo boš spoznal. 

Ne da se mi debatirat s tabo, ker samo čakaš moje objave potem se nanjo obesiš in nabijaš, vedno te isto. 

Stari, četudi boš moral z metrom meriti mene ali mojo situacijo, ki se (upam da nikoli) bo zgodila, opravi svoje delo, kot je potrebno.

Če pa nisi sposoben razumeti pisanja, kot ga napišem (namreč vsaka guma ima možnost da se zavrti, zato pa so izzumili Trekšn) ne vidim prav nobenega vzroka, da vedno ponavljaš ene in iste floskule.

Lej, mi je jasno, sem zabit in ne znam vozit, ter se ne spoznam na motorje. 

Mam pa srečo in kdor ma srečo, mu še kurac lahko nov zraste :P

Tako sem priznal, zdej pa res upam, da se umiriš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Zaenkrat bo Mitas prva izbira. Fajn drži. Čeprav ji očitam, da se poleg gume še nekaj izrablja. 

Vcasih smo hodli na Česko po puh kovtre...zdaj hodite pac po gume....vegeta se nujna poleg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Vcasih smo hodli na Česko po puh kovtre...zdaj hodite pac po gume....vegeta se nujna poleg?

Pa še čehinje so dobre za pogledat ;) :) 

 

Ups ... a je kdo mojo tle okol kej vidu :angryrant1:

Očitno so Mitaske za ene super ... za druge pa ne ... never ending story ... show must go on ...

 

Popravljeno . Popravil Roman AT
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tri godine su me nagovarali da probam MItas. Cak su mi je nudili besplatno. 

Do sada sam u medjuvremenu potrosio niti sam neznam vise  koliko setova ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, dlicen pravi:

Ne vem, morda v Španiji. Mitaske v Italiji stanejo kot pri nas, z malo sreče pa dobiš par tudi za okoli 130 €.

Čist odvisno ... E07 v Angliji 263 GP za Africo twin .. v ameriki pa skor 300 USD ...

Pri nas pa okol 110 na spletu ...

Popravljeno . Popravil Roman AT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ne da se mi debatirat s tabo, ker samo čakaš moje objave potem se nanjo obesiš in nabijaš, vedno te isto. 

Stari, četudi boš moral z metrom meriti mene ali mojo situacijo, ki se (upam da nikoli) bo zgodila, opravi svoje delo, kot je potrebno.

Če pa nisi sposoben razumeti pisanja, kot ga napišem (namreč vsaka guma ima možnost da se zavrti, zato pa so izzumili Trekšn) ne vidim prav nobenega vzroka, da vedno ponavljaš ene in iste floskule.

Lej, mi je jasno, sem zabit in ne znam vozit, ter se ne spoznam na motorje. 

Mam pa srečo in kdor ma srečo, mu še kurac lahko nov zraste :P

Tako sem priznal, zdej pa res upam, da se umiriš.

 

Zdaj si šele dokazal, da nimaš pojma, kaj je fizika. 

Kar napiši, da boš imel zadnjo besedo. 

pred 2 urami, sesir pravi:

Vcasih smo hodli na Česko po puh kovtre...zdaj hodite pac po gume....vegeta se nujna poleg?

Mitas se dobi tudi v Sloveniji. 

Ko smo že pri hoji; se še kaj voziš z motorjem? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Borutt pravi:

Mitas se dobi tudi v Sloveniji. 

Ko smo že pri hoji; se še kaj voziš z motorjem? 

Tudi puh kovtre se je dobilo v Slo..

Razen na skuter se po nesreci nisem vsedel na mopi....no vsedo sem,gasa tud dal a peljal ne....da bi se vozil kot recimo snecer,da bi bilo varno?No saj zato sanjam o trikolesniku...Z motorjem tako pocasi?Raje se ne vozim....vsakemu svoje...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roman AT pravi:

Čist odvisno ... E07 v Angliji 263 GP za Africo twin .. v ameriki pa skor 300 USD ...

Pri nas pa okol 110 na spletu ...

Jaz sem dal lani jeseni za set 160. Je kar vredu za 50/50 gumo.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terraforce R je cist ok, mal se mors navadt na zacetku, ni lih za dirkat, za normalno dinamicno je pa cist ok, pa po makedamu se velik boljs peljes kot z cestnimi, nc ne plese levo desno. Mam skor 4k zvozene, pa je se kar dost profila, tko da zgleda za teh 153 flik+ 15 menjava kar odlicen posel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, IZTOK said:

Kolikopa ocenjujes, da bodo Teraforce vzdrzale ?

 

Nimam nekih referenc, prvic mam tak motor. Men se zdi de hlapijo, in da 10k ne bodo vidle. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

 

Nimam nekih referenc, prvic mam tak motor. Men se zdi de hlapijo, in da 10k ne bodo vidle. 

Nekaj igra tudi teža , ne moreš naju mešat z Snecerjem , ki ima s posteljo vred 50kg , on jih lahko 20kkm vozi , pa še mu ostane za par Jadrank :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

Nekaj igra tudi teža , ne moreš naju mešat z Snecerjem , ki ima s posteljo vred 50kg , on jih lahko 20kkm vozi , pa še mu ostane za par Jadrank :P

moja teža med 72-80 kg je čisto običajna. dvomim da 10-20 kg več samih po sebi vpliva na obrabo

bo prej kaj drugega

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

moja teža med 72-80 kg je čisto običajna. dvomim da 10-20 kg več samih po sebi vpliva na obrabo

bo prej kaj drugega

bajsi :P

a je mitaska sploh narejena za tako težo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

moja teža med 72-80 kg je čisto običajna. dvomim da 10-20 kg več samih po sebi vpliva na obrabo

bo prej kaj drugega

sem miren uglajen voznik , ne vem kaj bi bilo drugega :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

bibi :)

E to bo :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto zdj naredu prvih 80km... prvi obcutki bolsi kot pri dunlop sportsmart, malo slabsi kot pireli phantom sportscomp...bom videl kako bo z kilometrino, je pa uzitek ko dobi bicikl nazaj tisto igrivost. Dopuscam da je bla prednja dunlopka neki slabo narejena, smo jo gledal pri vulkotu k je bla dol, ni blo vidnih poskodb, profila se dost skratka nic abnormalnega na pogled. Na zadnjo nimam pripomb.

Vglavnem "jajcavost" je izginila, dunlop me v kratkem ne vidi vec ce ne bo nuja, gasiram naprej.

 

Diaclamer: sem bol penzič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Xebec said:

Eto zdj naredu prvih 80km... prvi obcutki bolsi kot pri dunlop sportsmart, malo slabsi kot pireli phantom sportscomp...bom videl kako bo z kilometrino, je pa uzitek ko dobi bicikl nazaj tisto igrivost. Dopuscam da je bla prednja dunlopka neki slabo narejena, smo jo gledal pri vulkotu k je bla dol, ni blo vidnih poskodb, profila se dost skratka nic abnormalnega na pogled. Na zadnjo nimam pripomb.

Vglavnem "jajcavost" je izginila, dunlop me v kratkem ne vidi vec ce ne bo nuja, gasiram naprej.

 

Diaclamer: sem bol penzič

kera dunlopka je bla gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tex pravi:

kera dunlopka je bla gor?

Sportsmart 2 max. 7k je nardila je bla se orng legalna. Zadnga jurja spredi obcutek jajcaste oblike....rahlo zibanje gor dol...ne vem kk nj opisem. Od zacetka mal nelagodno, potem skoz slabse. V glavi slab filing kar je se poslabsalo zadevo, skoz misli sam na to

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!