Skoči na vsebino

Kako sem izbral pr(a)vi motor??????


klimbra

Priporočene objave

bil sem star okol 8 let, ko je prišla na trg prva ninja zx-6r, rekel sem si to bo nekoč moj motor, iz leta v leto je postajala lepša (novi modeli), in tako sem tudi jaz dočakal in kupil zx-6r, letnik 2004... za katero ne morem rečt nič slabega, saj dela kot urca, leti ko kugla, je pičkohvatna, skratka vse najlepše...mi bo prav žal, srce se mi bo paralo, ko se bom poslovil od nje, a nekoč jo bom spet imel...novejšo in še lepšo :yes: ... to je bil prvi pravi motor, ostale prdačine niso omembe vredne :D

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sem star okol 8 let, ko je prišla na trg prva ninja zx-6r, rekel sem si to bo nekoč moj motor, iz leta v leto je postajala lepša (novi modeli), in tako sem tudi jaz dočakal in kupil zx-6r, letnik 2004... za katero ne morem rečt nič slabega, saj dela kot urca, leti ko kugla, je pičkohvatna, skratka vse najlepše...mi bo prav žal, srce se mi bo paralo, ko se bom poslovil od nje, a nekoč jo bom spet imel...novejšo in še lepšo :yes: ... to je bil prvi pravi motor, ostale prdačine niso omembe vredne :D

Pičkohvatna?? Ma nemoj..... :hmm: :kva2: :grrr :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičkohvatna?? Ma nemoj..... :hmm: :kva2: :grrr :yawn:

ja tak je to, ne bit zaj ljubosumn če tvoj tomos ni..hehe...sn pa kar pričakoval tvoj post, ker se mi zdi da dobesedno zasleduješ vsak moj post da lahko pol kaj "pametnega" napišeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak je to, ne bit zaj ljubosumn če tvoj tomos ni..hehe...sn pa kar pričakoval tvoj post, ker se mi zdi da dobesedno zasleduješ vsak moj post da lahko pol kaj "pametnega" napišeš

Pičkohvatnih motorjev ni Nejkooo........žal si za kakšnih 20 let prepozen.......sedaj se limajo na denar, ultra zajebana stanovanja, Maldive, jebozovne avteke tipa ML, Q7..........na to drgetajo in ne na neke kurčeva zelene (al pa plave)Ninje......preveč je tega sranja plastičnega na cesti. O ja Tomos....na to se da pa kaj zahaklat....je postal že prava redkost..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sem star okol 8 let, ko je prišla na trg prva ninja zx-6r, rekel sem si to bo nekoč moj motor, iz leta v leto je postajala lepša (novi modeli), in tako sem tudi jaz dočakal in kupil zx-6r, letnik 2004... za katero ne morem rečt nič slabega, saj dela kot urca, leti ko kugla, je pičkohvatna, skratka vse najlepše...mi bo prav žal, srce se mi bo paralo, ko se bom poslovil od nje, a nekoč jo bom spet imel...novejšo in še lepšo :yes: ... to je bil prvi pravi motor, ostale prdačine niso omembe vredne :D

Dokler je motor pičkohvaten je vredu,problem nastane,ko pičko uhvatiš se je več neznebiš in ti nedovoli več nakupa motorja!!! Ali pa če s pičkohvatnim motorjem dobiš popički!!!!! :hmm:

Ps:nepozabi pa na tale pregovor : Denar je sveta vladar in ne neki pičkohvatni motor !!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pičkohvatnih motorjev ni Nejkooo........žal si za kakšnih 20 let prepozen.......sedaj se limajo na denar, ultra zajebana stanovanja, Maldive, jebozovne avteke tipa ML, Q7..........na to drgetajo in ne na neke kurčeva zelene (al pa plave)Ninje......preveč je tega sranja plastičnega na cesti. O ja Tomos....na to se da pa kaj zahaklat....je postal že prava redkost..... :naughty:

no pa tole sem mislil bolj za šalo kot zares, ker pičke vsaj te današnje edini motor ki ga poznajo je ninja, vsaj večina no...drugač pa jaz itak vse pičke dobim na mojo jawo dandy 125 :lol1:

Dokler je motor pičkohvaten je vredu,problem nastane,ko pičko uhvatiš se je več neznebiš in ti nedovoli več nakupa motorja!!! Ali pa če s pičkohvatnim motorjem dobiš popički!!!!! :hmm:

Ps:nepozabi pa na tale pregovor : Denar je sveta vladar in ne neki pičkohvatni motor !!!! :lol1:

se čist strinjam s tabo ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako sem svojega izbral?

hmmm...

po korakih

1. vprasal sem se, kaksen voznik sem in kdaj in koliko bom uporabljal motor. (naked 600 in za krajse voznje, kdaj pa kdaj 2dni)

2. pogledal sem finance in dolocil max mejo. (max 4800 za motor)

3. podatke sem vnesel na avto net in si sprintal rezultate, pri tem sem mel odprte vse moznosti. (ene 20 motorjev, ki so ustrezali pogojem)

4. od vseh sem izbrat 5 finalistov in sem si jih sel pogledat (gsf, hornet, ... )

5. za hec sem vpisal se malo sirse iskanje na avto netu in nasel en hecen oglas za en hecen motor, ga sel pogledat in ko je tip odprl garazo, ko sem ga prvic videl, sem vedel, da je to moj motor. ni bil med finalisti, niti med prvo izbranimi ne. :D Probal sem se scenkat za ceno, pa je tip videl, da mi je prevec vsec motor in da ga kupim za vsak denar... pa sem dal ze za motor prevec :D

zbral denar, kupil se opremo in NE MENJAM!

Kaj pa s ponosom vozim, pa se vidi v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
no pa tole sem mislil bolj za šalo kot zares, ker pičke vsaj te današnje edini motor ki ga poznajo je ninja, vsaj večina no...drugač pa jaz itak vse pičke dobim na mojo jawo dandy 125 :lol1:

se čist strinjam s tabo ja

:doze: :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil sem star okol 8 let, ko je prišla na trg prva ninja zx-6r, rekel sem si to bo nekoč moj motor

Ej sam a veš, da je blo pr men tud tko :rolleyes: ... hehe zej k sm tole prebrala sm se kr smejat začela, k mam že "since I was a litlle girl" sobo polimano z raznimi kawasaki plakati pa to... vedla sm, da bo ninja enkrat moja :naughty: no ja sicer mam zej ta malo ninjo, sam nasledna bo pa zx6r...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No pa še jaz dodam svojo izkušnjo z iskanjem...

Naredu izpit na ER-5, se mi je dopadu...

1. Šele po izpitu začel gledat motorje, hotel sem 650ccm pa neko sport-touring varianto...

2. Šel na AVTOpikaNET izbral parametre in zagledal zeleno kravo ER-6f

3. Motor se mi je zdel ful hud in sicer šele ko sem ga videl v črni barvi...

4. Kličem okol, nikjer nimajo za probat

5. Bolj sem motor gledu po slikcah in Youtube, boljši mi je bil...

6. Brez da bi probu, sem motor kar naročil, čakal na njega 2 meseca in ga ne dobil :headbang:

7. Motor naročil pri uradnem zastopniku v SLO, dobil v 2-eh dnevih... (spet brez ogleda :) )

8. Zelo zadovoljen z nakupom, avtohišo in serviserjem, še najbolj pa seveda z motorjem...

9. Danes po 10 dneh že prvi servis na 1000km

:krneki:

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se enkrat gor vsedes,ves al je pravi motor al ne...isto k s clovekom B) ...lahk je vizualno oh in sploh,pa ti sploh ne bo pasal pod rit...vse ostalo(moc,kubaturo.. ) pa izberes nekak po trezni presoji svojih zmoznosti...

Popravljeno . Popravil v3sn4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se enkrat gor vsedes,ves al je pravi motor al ne...isto k s clovekom B) ...lahk je vizualno oh in sploh,pa ti sploh ne bo pasal pod rit...vse ostalo(moc,kubaturo.. ) pa izberes nekak po trezni presoji svojih zmoznosti...

Kaj, tud na cloveka se usedes pa ves ce pases gor? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, tud na cloveka se usedes pa ves ce pases gor? :naughty:

Sam s prave strani se rabiš "usest" :naughty:

ja nekako tako...v prenesenem pomenu...khm... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz mam nagledano hondo cbr 600rr,letnik 04,prevoženih 28.500k,cena 5.000,kaj menite o takšnem nakupo?

malo me moti,da ima že kr nekaj km na sebi,bi lahko bile težave s tem?al honde dobro laufajo,kljub tolkim km?

če imate izkušnje,prosim za odgovore :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nekako tako...v prenesenem pomenu...khm... :naughty:

a cva probat enkat pol? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hmmmmm,prelistal Motorad,našel moped ki mi je bil všeč,kupil, se gor vsedel in se peljal kot da nikoli ne bi nikoli nič drugega počel v življenju........... :hmm: Samo z prvim sem rabil mesec dni da sem se po zadnji koli peljal,tega vraga zdaj nekak ne spravim na zadnjo.....še.......drago bi bilo,če bi zdaj poskusil....... :naughty:

Nič komplicirat folk........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm meu pa ponavad pr nakupu zmer kropir, k sm ponavad kupu motor k sm ga pocen dubu ampak dobrga.Zaenkrat mi ni za nobenga žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm,prelistal Motorad,našel moped ki mi je bil všeč,kupil, se gor vsedel in se peljal kot da nikoli ne bi nikoli nič drugega počel v življenju........... :hmm: Samo z prvim sem rabil mesec dni da sem se po zadnji koli peljal,tega vraga zdaj nekak ne spravim na zadnjo.....še.......drago bi bilo,če bi zdaj poskusil....... :naughty:

Nič komplicirat folk........

Pri V-maxu bo to res malo težko zaradi kardana in težine motorja 287 kg pazi,da ti nebo šel zadnji gor(pri napačno dozirani zadnji zavori) in te skipal in AC nad 200 Km/h glej,da bo cela cesta prosta,ko zaćne cevast gištel delat.To ti govorim iz 9-letnih izkušenj z V-MAXOM.Sicer pa če boš imel kake probleme se javi na PM ti bom marsikaj znal svetovati!! :whistle:

Ps:to je lep in impozanten motor za šminkat-za vozit,pa je veliko - veliko boljših.Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri V-maxu bo to res malo težko zaradi kardana in težine motorja 287 kg pazi,da ti nebo šel zadnji gor(pri napačno dozirani zadnji zavori) in te skipal in AC nad 200 Km/h glej,da bo cela cesta prosta,ko zaćne cevast gištel delat.To ti govorim iz 9-letnih izkušenj z V-MAXOM.Sicer pa če boš imel kake probleme se javi na PM ti bom marsikaj znal svetovati!! :whistle:

Ps:to je lep in impozanten motor za šminkat-za vozit,pa je veliko - veliko boljših.Pa brez zamere!

[/quote

Za izlete se lepo pelje,celo komot.....za divjo vožnjo so pa tak vsi novi mopedi bolj vodljivi,še tomosovi hehehe sam men je poseben užitek ko mi rinta kot bik pod ritjo!!!Če bi recimo avto za užitke kupoval. bi moral imeti zadaj pogon in brez abs-a in brez vsakršne elektronske podpore z divjo mašino....tak nekak je V-max med motocikli......za maxa pa tak vsi vemo,pri načrtovanju motocikla so bili za mašino zadolženi top inžinerji za vse ostalo pa vajenci......Brumer nate pa nisem pozabil se ziher javim za pomoč... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!