Skoči na vsebino

MV Agusta


-pero-

Priporočene objave

huh, se pravi je pravilna obdelava podatkov ta, da očitno moj šofer še ni imel tok povešenih jajc in posledično ni opazil te neznosne vročine?

glede na to, da je na tem forumu prisoten vsaj en občasno aktiven lastnik F4, lahko mogoče on iz prve roke pove?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Informacije o previsokih temperaturah na voznikovem delu sedeža ( zlasti pri mestni vožnji ) se pojavljajo tudi na forumih, ki imajo domicil izven Butal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Za oko mi je zapela MV Agusta Dragster 800 RR. Perfektna. Vsaj glede oblikovanja. Bom malo pobrskal po netu za komentarje glede morebitnih pomanjklivosti.

Halo, Bing? Cijena? - Prava sitnica!

 

Pa še nekaj slikic:

 

2017-MV-Agusta-Dragster-800RR1-small.jpg.321eb110b6fbf7ebc253a68d0f4b3a3e.jpg2017-MV-Agusta-Dragster-800RR2-small.jpg.cca7473ab9b1f2ce08306bc3f4aebeff.jpg2017-MV-Agusta-Dragster-800RR3-small.jpg.e90814472f76d6b9c4562cc637d0a0b8.jpg2017-MV-Agusta-Dragster-800RR4-small.jpg.2fe61f98f2f81889050a5997ee63d918.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Seksi:kva2:!

Al koštaaa... kot praviš, sitnica od 18 jurjov + DMV...

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

ta je pa že tako lepa, da sem jo moral nalimat

 

21994065_10155661856685279_5368384163002092425_o.jpg

22042174_10155661856835279_2999291639013003728_o.jpg

22042233_10155661856595279_1288208961520996552_o.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, dlicen pravi:

Aaaaaand Snecer strikes again!

Lastnik obeh Merc oziroma ne vem, če se ni merc losal dućeja in ga prodal audiju. 

Pri obeh znamkam namreč najdeš modele AMG.

Če dobro pogledaš MV Agusto (druge modele), je veliko zadev, vključno z okvirjem (ne pri tem modelu), ki ne skriva sorodnosti z večjim bratom, vzeto od Dućeja, tudi zadnji blatnik itd.

Agregat pa je pristen, tu nimajo v2 jajc.

Takšen izpuh montirat na lepo MV Agusto je greh. Rore bi morali doli montirat kot pri Panigaleju.

Sicer pa stvar okusa, jaz sem svoje napisal, tebe pa je to zmotilo, ne vem sicer zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmotilo me je, ker večina napisanega ne drži oziroma gre za strahovito poenostavljanje (se mi pa ne da pisat, ker ne vodi nikamor).

MV in Ducati imata vsaka svojo zgodovino in značilnosti. To, da sta oba italijanska in delata našpičene cestake, ki so si do neke mere estetsko podobni, je eno. Rebrandan izdelek je nekaj povsem drugega. Če pa je paličasti okvir "vzet od Dućeja", potem je tudi Kawasaki H2R "rebrandan Duće".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dlicen pravi:

Zmotilo me je, ker večina napisanega ne drži oziroma gre za strahovito poenostavljanje (se mi pa ne da pisat, ker ne vodi nikamor).

MV in Ducati imata vsaka svojo zgodovino in značilnosti. To, da sta oba italijanska in delata našpičene cestake, ki so si do neke mere estetsko podobni, je eno. Rebrandan izdelek je nekaj povsem drugega. Če pa je paličasti okvir "vzet od Dućeja", potem je tudi Kawasaki H2R "rebrandan Duće".

Okvir na H2R dejansko spominja na okvir dućeja, ne pa tudi ostalo.

Pri obeh lahih pa imamo istega lastnika in sumljivo podobne dizajne in rešitve, s tem da je MV agusta bolj dodelana.

Pa me popravi, če se motim oziroma si napisal, kar si napisal.

primer mts in vc, lahko pa da videz vara ja...Model-Page_2016_MTS-1200-PP_01_960x420.jpg.2b55e8bbca543a00d9d6f53546fa92bb.jpgmv-agusta-turismo-veloce-rc-2017-02.jpg.cbddf64ce6995f58544dd328fdbd6bc2.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snec, mal pretiravaš. Kawa KLV je rebrandan vStrom, Škoda citygo je rebrandan vw up!, MV in Ducati pa sta dva zelo "skregana" koncepta. V Italiji so se 30 let lastništva križala levo deso, tudi oblikovalci so menjevali hiše, Tamburuni je risal za Ducati in MV, recimo zadnji velik prestop je bil tehnični šef Gigi Dall'igna, ki je z Aprilie prebegnil k Ducatju, Pa novemu v4 ne mormo rečt rebrandana RSV4?! Tale situacija se mi zdi najbol podobna Tigru 1200 explorer, pa R1200G/S, dizajner je isti, motorja sta drugačna. zelo drugačna. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

 

Pri obeh lahih pa imamo istega lastnika in sumljivo podobne dizajne in rešitve, s tem da je MV agusta bolj dodelana.

primer mts in vc, lahko pa da videz vara ja...

Nič iz prvega stavka ne drži. No, recimo, da je tisto o dodelanosti Aguste lahko subjektivno.

Kaj imata skupnega motorja s fotke, razen neke načelne fizične podobnosti v megleni noči skozi zarosena očala, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je preko Lamborghinia v lasti Audija, *oziroma je kar lepo del VW Group.

MV Avgusta je trenutno samostojna, Mercedes pa ima v njej cetrtinski delez.

Je bila pa Cagiva nekaj časa lastnica najprej Ducatija, potem pa se MV Avguste.

*ps popravite me, ce se motim, ker tole je bolj zapleteno kot "Game of Thrones".

Gre pa pri sposobnosti razlikovanja za navajenost očesa, meni načeloma bolj dol visi za Japonce pa so mi tako vsi isti, pac neki pritlikavi brencaci z masko od skuterja :love1:. Africo twin pa vidim na 20 kilometrov, ker mi je pac lepa. Tako delajo možgani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!