Skoči na vsebino

MotoGP 2017 - splošno nabijanje


exclan

Priporočene objave

pred 53 minutami, bikez pravi:

@thumper, ja zanič je :D. Samo bela halja je čist blizu stvarnika ;).

Kake pa imaš?thumper je pač povedal resnične rezultate Kasaija,ki niso primerljivi za vr46 pač pa z Pedroso...Kje pa je kdo omenil,da je Pedrosa zanič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, bikez said:

@thumper, ja zanič je :D. Samo bela halja je čist blizu stvarnika ;).

Jeba je, ko ni kaj drugega za povedat pa floskule prav pridejo, ne :-) Razumem in jasno, da ces prcat, samo vcasih je bolje, ce si tiho ;-) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎04‎.‎04‎.‎2017 ob 8:50, bikez pravi:

@thumper, ja zanič je :D. Samo bela halja je čist blizu stvarnika ;).

lej..vsi ki niso bili ali nikoli ne bodo prvaki v kateremkoli športu a tekmujejo v elitnih "divizijah" so v vsakem primeru del vrha teh športov.. zato nihče od njih ni zanič.

primerjeti večkratne svetovne prvake z nekom , ki je bil v karieri 2x drugi pa je nonsens..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un k zmaga, je zmagovauc... mar ne :huh:

sm pojedu tablet in ćist logićki razmišlam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

un k zmaga, je zmagovauc... mar ne :huh:

sm pojedu tablet in ćist logićki razmišlam :P

 

logistal ali logitink?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/3/2017 at 10:35 PM, thumper said:

dosežki po sezonah - glej skupno kjer ni prilezel višje kot do 3-ga mesta - 2x v 28 letih .. https://sl.wikipedia.org/wiki/Noriaki_Kasai

to je slabše kot pedrosa.. saj je kerlc pa faca - samo primerjat njega pa rosija je pa malo bosa ..zadnje tri sezone je bil kasai 5,6,8 , rossi pa 2,2,2 ..

rosi je bil najmanj 9-ti , kasai 51 (recimo glede na število tekmovalcev je nekako 18 proti 51).edino prvo mesto v posamični disciplini je dosege l.1999 v nordijski.

je pa res , da bi v moto gp lahko vključili par dirk po 2 uri , da vidimo kako se razplete prvenstvo v "poletih" .. ne pozabit , da je rossi zmagal z edwardsom 8 ur suzuke l.2001..

  Lej kolk se govori o legendi, carju carjev, Scumacherju... NIC. Ce se ne bi ponesrecil, pa se toliko ne... In tudo o njemu sem se naposlusal o legendi, misterju F1 ipd... Pa je ravn tko pozabljen... Pa je bil zmagovalec, ampak pezde pa tudi, in so ga hitro vsi pozabili.... Kasai bo se dolgo legenda, ker je kerlc, prijazen in fer

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, jvalant pravi:

  Lej kolk se govori o legendi, carju carjev, Scumacherju... NIC. Ce se ne bi ponesrecil, pa se toliko ne... In tudo o njemu sem se naposlusal o legendi, misterju F1 ipd... Pa je ravn tko pozabljen... Pa je bil zmagovalec, ampak pezde pa tudi, in so ga hitro vsi pozabili.... Kasai bo se dolgo legenda, ker je kerlc, prijazen in fer

 

Ko je shumacher nehal vozit nas je zelo veliko prijateljev nehalo gledat formulo...kdo še sploh gleda formulo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Ko je shumacher nehal vozit nas je zelo veliko prijateljev nehalo gledat formulo...kdo še sploh gleda formulo?

Senna je bil zadnji car, prepotentni Šumi večini nas, ki smo formulo gledali že prej ni nikakor sedel. Zmage, ki mu jih je moral prepustiti Barichelo, nonstop neke nedovoljene tehnične rešitve in ostalo sranje - to niso bile lastnosti resničnega prvaka.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Pervy pravi:

Senna je bil zadnji car, prepotentni Šumi večini nas, ki smo formulo gledali že prej ni nikakor sedel. Zmage, ki mu jih je moral prepustiti Barichelo, nonstop neke nedovoljene tehnične rešitve in ostalo sranje - to niso bile lastnosti resničnega prvaka.  

Se strinjam...tako je bilo pri meni a po Shumaherju sem nehal gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Ko je shumacher nehal vozit nas je zelo veliko prijateljev nehalo gledat formulo...kdo še sploh gleda formulo?

 Jaz sem jo pa nekaj casa se, dokler niso zeznli pravil... mislim ZELO zajebali... Gledal sem F1, ne Shumacherja, tako kot gledam GP in ne Rossija... ko bo Rossi nehal, bo GP ostal popolnoma isti, ce ne bodo zajebali pravil... Marc je v stirih sezonah trikrat postal prvak, sedajle precej navdusuje Vinales, GP je izenacen kot se nikoli doslej in zelo zanimi kot ze dolgo ne... In ravno z tem, z izenacenostjo GPja in s tem zanimivostjo nima Rossi nic... Ce bi ga lani ne bilo, bi bil en zmagovalec manj, GP pa se vseeno fantasticno izenacem. Ce bo pa sport izgubil prepotentne navijace, izzvizgavanje ipd, bo pa samo pridobil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, jvalant pravi:

  Lej kolk se govori o legendi, carju carjev, Scumacherju... NIC. Ce se ne bi ponesrecil, pa se toliko ne... In tudo o njemu sem se naposlusal o legendi, misterju F1 ipd... Pa je ravn tko pozabljen... Pa je bil zmagovalec, ampak pezde pa tudi, in so ga hitro vsi pozabili.... Kasai bo se dolgo legenda, ker je kerlc, prijazen in fer

kako je pa smučarski skakalec lahko nefer? a da tekmecu zveže vezalke ali pa na drsno ploskev nalima šmirgl papir?

dejte se mal ustavt..simonceli je bil tud pezde pa ga zdej kujejo v zvezde..pa še kateri drugi.. 

 

veliko vas pozablja na eno stvar- popularizacijo prvakov .. včasih je bilo moštvo , ki je zmagovalo in proizvajalec ... timsko delo .. in to nekaj velja.. brez tima bi bili skoraj vsi zadaj..

s prvenstvi posameznikov in več vozniki v eni ekipi so naredili samo štalo .. naj ima vsak svoje moštvo pa ne bo rivalstva v istem boksu .. 

pa še mal o f1 čeprav ni ravno primerno - samo če lahko vsi vlečete ostale športe pa naj bo..

šumi je bil prasc , sena pa car .. če želite bit pošteni si poglejte kaj je sena delal na pisti - s svojim team mate-om . pa ne se izgovarjat da ona dva sta bla pa v istem moštvu.. šumi je dosegel veliko več kot sena . aja sam sena se je ubil na pisti on je posmrtni car- zakaj že ?

ker so imeli konstrukcijsko slabost s katero so hoteli diseči prednost pred ostalimi..kolk je bila legalna je pa druga stvar.. vsa moštva poskušajo goljufat pravila ..enim rata druge pa dobijo..

dejansko se bolj ceni tiste , ki so pustili življenje na psiti kot tiste , ki so res dosegli parkrat več pa odšli v pokoj..

vsaj ago je še živ.. 

mal se spuste na realna tla .. tud v motorizmu je polno svinjarije.. tako recimo privatniki , ki tekmujejo v ss sbk recimo ne dobijo pravih gum od gumarjev - zakaj? ker so nevarni tovarniškim moštvom . ni šankovska - iz prve roke je ..

tud v ewc letijo polena pod noge - od gumarjev do organiztorjev in fim-a , ki iščejo in velikokrat privatnim moštvom fliknejo kakšno kazen ali pribitek za katero noben nima pojma od kje so vzeli.. tud iz prve roke..

za pritožbo pa je treba položit keš - in to ni malo temveč so cifre tako visoke , da marsikdaj dosegajo pokritje stroška cele dirke za privat ekipo.. in ker ni keša se noben ne pritoži . in pač na dirki štarta 5 ali 10 mest nižje... pa potem prileze med prvih 10 pa spet vsi debelo gledajo.. 

eh ..ni vse tako kot povedo na tv ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

 

vsaj ago je še živ.. 

mal se spuste na realna tla .. tud v motorizmu je polno svinjarije.. tako recimo privatniki , ki tekmujejo v ss sbk recimo ne dobijo pravih gum od gumarjev - zakaj? ker so nevarni tovarniškim moštvom . ni šankovska - iz prve roke...

eh ..ni vse tako kot povedo na tv ..

Že ko je Marko Jerman vozu superbike je javno povedal,da nima možnosti dobiti istih gum!

Tv? Ah daj no...vedno ko kaj slišim pogledam a je dan al noč tuk.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Skubic zna povedat kako na račun metanja polen pod noge. To so pač zelo tekmovalni športi in išče se prednost. Pa magari na ne lih lepe načine. Še na vaški fuzbal tekmi so kdaj kake čudne scene, ko ljudje preveč resno zagrabijo vse skupaj. Kamoli na nivoju kjer se vrtijo lepi milijoni...

 

pred eno uro, thumper pravi:

kako je pa smučarski skakalec lahko nefer? a da tekmecu zveže vezalke ali pa na drsno ploskev nalima šmirgl papir?

Oblačila smučarskih skakalcev so zelo natančno regulirana. Predvsem zato, ker imajo dosti vpliva na dolžino skoka (sploh pri poletih). Se je dogajalo da je bil kdo preveč inovativen. Če ne bi bilo omejitev bi verjetno skakali v wingsuites (glej spodaj). Vedno se išče dodatna prednost.

4591388192.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, thumper said:

kako je pa smučarski skakalec lahko nefer? a da tekmecu zveže vezalke ali pa na drsno ploskev nalima šmirgl papir?

dejte se mal ustavt..simonceli je bil tud pezde pa ga zdej kujejo v zvezde..pa še kateri drugi.. 

 

veliko vas pozablja na eno stvar- popularizacijo prvakov .. včasih je bilo moštvo , ki je zmagovalo in proizvajalec ... timsko delo .. in to nekaj velja.. brez tima bi bili skoraj vsi zadaj..

s prvenstvi posameznikov in več vozniki v eni ekipi so naredili samo štalo .. naj ima vsak svoje moštvo pa ne bo rivalstva v istem boksu .. 

pa še mal o f1 čeprav ni ravno primerno - samo če lahko vsi vlečete ostale športe pa naj bo..

šumi je bil prasc , sena pa car .. če želite bit pošteni si poglejte kaj je sena delal na pisti - s svojim team mate-om . pa ne se izgovarjat da ona dva sta bla pa v istem moštvu.. šumi je dosegel veliko več kot sena . aja sam sena se je ubil na pisti on je posmrtni car- zakaj že ?

ker so imeli konstrukcijsko slabost s katero so hoteli diseči prednost pred ostalimi..kolk je bila legalna je pa druga stvar.. vsa moštva poskušajo goljufat pravila ..enim rata druge pa dobijo..

dejansko se bolj ceni tiste , ki so pustili življenje na psiti kot tiste , ki so res dosegli parkrat več pa odšli v pokoj..

vsaj ago je še živ.. 

mal se spuste na realna tla .. tud v motorizmu je polno svinjarije.. tako recimo privatniki , ki tekmujejo v ss sbk recimo ne dobijo pravih gum od gumarjev - zakaj? ker so nevarni tovarniškim moštvom . ni šankovska - iz prve roke je ..

tud v ewc letijo polena pod noge - od gumarjev do organiztorjev in fim-a , ki iščejo in velikokrat privatnim moštvom fliknejo kakšno kazen ali pribitek za katero noben nima pojma od kje so vzeli.. tud iz prve roke..

za pritožbo pa je treba položit keš - in to ni malo temveč so cifre tako visoke , da marsikdaj dosegajo pokritje stroška cele dirke za privat ekipo.. in ker ni keša se noben ne pritoži . in pač na dirki štarta 5 ali 10 mest nižje... pa potem prileze med prvih 10 pa spet vsi debelo gledajo.. 

eh ..ni vse tako kot povedo na tv ..

mater si se razpisal... ampak ne delam zakljuckov po TV zgodbah... Sem kj reku da je senna car ipd? Ti se mal spust na realna tla, ker rossi ni bog,  pa nehaj z statistiko, ker jer tpo dalec najnezanesljivejsa metoda merjenje uspeha: trdim tole, ce bi rossi zacel dirkati par let kasneje, in se vecino kariere meril z marquezom in stonerjem bi imel prekleto veliko manj zmag... tega tvoj statistik ki se je tako oklepas ne pove...vse kar sem zgoraj rekel je|: tud schumi je bil legenda, pa senna in prost, pa se ne govori ne vem koliko o njih sedaj ko so nehali... in vsi so bili pezdeti, tako kot rossi...  kje is pa ti gumarhe pa ewc, pa wsb najud ipd mi pa ni jasno. ker sem omenil sam kratkozivost legend in jo podprl z scumacherjem, pa si spet zataval v vse druge vode in podatke kot je bilo bistvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, builder pravi:

mislim, da se zdaj že v globali vsi strinjamo, da je Rossi za v penzijo in, da je že 8 let prekesen:D

:ras: 

Glede na to, da imata enako ŠTEVILKO, si tudi ti za v penzion. :lol1:

Vse najboljše.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, thumper said:

kako je pa smučarski skakalec lahko nefer? a da tekmecu zveže vezalke ali pa na drsno ploskev nalima šmirgl papir?

 

 Za zacetek: ne kaze fakicev cez celo ciljno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, builder pravi:

mislim, da se zdaj že v globali vsi strinjamo, da je Rossi za v penzijo in, da je že 8 let prekesen:D

:ras: 

Mislim...kva?Nekso,ki drugi za v penzion?Za kam smo pol vsi Slovenci?Al smqtraš po Tini Maze?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2017 ob 7:49, Demon pravi:

1. Marquez

2. Vinales

3. Pedrosa

4. Rossi

5. Lorenzo

 

Čeprav bi imel raje, da bi Lorenzo bil pred Rossijem..:smoke:

 

tega filma letos verjetno bo teško videl razen če se Rossi uleže se boš moral navadit JL na 9,10,11 .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, builder said:

mislim, da se zdaj že v globali vsi strinjamo, da je Rossi za v penzijo in, da je že 8 let prekesen:D

:ras: 

 Rossi bo su u penzijo ko bo sam hotel, al ko ga mostva ne bodo vec hotela... ne vem zakaj bi su kdorkoli prej v penzijo. Nehati, ko si na vrhu, je zame lahek izhod, pobeg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

. Nehati, ko si na vrhu, je zame lahek izhod, pobeg...

Kot sem napisal malo prej Tina Maze.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, sesir said:

Kot sem napisal malo prej Tina Maze.....

Tina me ne zanima... njena odlocitev, in jo spostujem. Je nehala ko je hotela ona. Povedati hocem: vsak sportnik bo nehal kadar hoce sam, ali kadar bo zgubil podporo mostev ali sponzorjev. Ne kadar bomo mi hoteli. Mi nimamo NIC pri uspehu kateregakoli sportnika. Ko so oni trenirali, smo mu zurali ipd. nihce ni dal centa kos so jih rabili ker so bili neznani... Tule se jih pa veliko vede kot da mora kdorkoli odgovarjati njim... Sportni nej neha kadr hoce sam

Just now, jvalant said:

Tina me ne zanima... njena odlocitev, in jo spostujem. Je nehala ko je hotela ona. Povedati hocem: vsak sportnik bo nehal kadar hoce sam, ali kadar bo zgubil podporo mostev ali sponzorjev. Ne kadar bomo mi hoteli. Mi nimamo NIC pri uspehu kateregakoli sportnika. Ko so oni trenirali, smo mi zurali ipd. nihce ni dal centa ko so jih rabili ker so bili neznani... Tule se jih pa veliko vede kot, da mora kdorkoli odgovarjati njim... Sportnik nej neha kadr hoce sam

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak al tak...vsak neha,ko njemu paše oziroma v moto športi,ko ne more dobiti pogodbe za naprej v Rossijevem primeru tovarniške pogodbe...upam,da mu jih bodo še dolgo nudili on pa podpisoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!