Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 1 uro, avtomoto pravi:

Pogrešam "v živo" javljanje s terena. Zanima me cestna podlaga zadnjih 4 km (led, zvožen sneg, blato . . .?). Rad bi nataknil primerne "copate" - oz. imel s sabo pravilne pripomočke. Sem že živčen - kot, da je prvič . . .   :whistle:

Gor je žal celo pot makadam!!Je pa na špurah včasih ledeno tako da greš pač po sredini.Tako kot zgleda lahko imaš soft enduro gume B.P.Ja zaj ne vem če boš v copatah prišo!

Kaj pa če bo snežilo?????Te pa si  jebo ježa.

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa pridem . .  !!  Hvala Bambi. Še to: "Kakšno barvo pižame priporočaš"? Saj veš, da se bom lažje "ulil" z okolico ? :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, avtomoto pravi:

Te pa pridem . .  !!  Hvala Bambi. Še to: "Kakšno barvo pižame priporočaš"? Saj veš, da se bom lažje "ulil" z okolico ? :?

 

Zeleno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start ob 9:30 na Trojanama.. kava krof gas

 

Snega ni velik, JE PA. tud na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 2. 2017 ob 23:08, Dr_Jakob pravi:

Predvsem hitr.. boš pa šraufu do sred noči, ... se splača

no sej šrauft do sred noči ni problem tud če ne greš gor.. :P

pred 16 urami, avtomoto pravi:

Pogrešam "v živo" javljanje s terena. Zanima me cestna podlaga zadnjih 4 km (led, zvožen sneg, blato . . .?). Rad bi nataknil primerne "copate" - oz. imel s sabo pravilne pripomočke. Sem že živčen - kot, da je prvič . . .   :whistle:

pripomočke? taprau ja ..

pred 13 urami, avtomoto pravi:

Te pa pridem . .  !!  Hvala Bambi. Še to: "Kakšno barvo pižame priporočaš"? Saj veš, da se bom lažje "ulil" z okolico ? :?

 

pižamo barve glikola..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni slik ne verjamemo!! Sam bi prišel če bi bil fraj.. Se vidimo drugo leto!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da se težko privajam na domačo čistočo. Topla tekoča voda je bila pravi kulturni šok! hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, a bom sam stiskanje gledu, al bo kdo tut kako fotoreportažo tule stisnu? :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!