Skoči na vsebino

Vrhniški klanec


hajamoto

Priporočene objave

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Sedaj je omejitev 40 km/h.

a tut tam že kasirate? Sicer, predvidevam, se mi zdi ,večkrat opazim, da tvoja omejitev za ŠLEPARJE OD GOZDNE ne velajo :P

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

a tut tam že kasirate? Sicer, predvidevam, se mi zdi ,večkrat opazim, da tvoja omejitev za ŠLEPARJE OD GOZDNE ne velajo :P

 

 

Ni moja omejitev :ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ni moja omejitev :ras:.

moja ni nubena :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest predlagam, da se počas kr zmenmo za termin vožnje po klancu gor in dol.       11. ali 12. Marca, to je sobota ali nedelja bi blo kr ok ker je še mraz, sezona se počasi začenja, vozit pa itak ne smemo več kot 30, ker je asfalt še mrzu in nevaren. Kaj mislite?:cool:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, SMX17 pravi:

Pa saj smo ravno motoristi začeli promovirati to famo,da kazni ne botrujejo prekrškrajem :) 

Tema vrhniški klanec, ubogi slovenski hlapci pa ne zdržijo pritiska brez da povsod serejo o politiki, represiji, "roparjih" in "miljonih"

 

Za vse politične izlive in izgrede imamo svoje teme.

Kaj si tako nervozen ,sploh pa žaljiv , zaradi foruma se ne splača pridobivat sovražnike ......:winkiss:

Aja Vrhniški klanec .........ma jebe se mi za vaš Vrhniški klanec .....lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem nikogar žalil, če te tema o Vrhniškem klancu ne briga, zakaj potem klikneš gor in sodeluješ? Aja, zato da imaš še en prostor kjer lahko tarnaš nad politiko.

Pa ne niti odgovarjat, gremo se raje zmenit za en datum, da dokažemo da to ni vredu.

V tujini se je to večkrat dogajalo. Zbrali so se študenti, vsak v svoj avto in vsi vozili po predpisih - nastali so taki zastoji da je bil jok in stok širše množice 

 

 

https://www.reddit.com/r/todayilearned/comments/1npuah/til_that_in_2007_a_group_of_college_students/

Pa še bajkerska verzija

 

https://motorbikewriter.com/rally-fight-reduced-speed-limits/

 

 

Kaj bomo pa mi naredili? Točno tako, tu bomo jamrali, vsak mesec bo kak fasal pošteno kazen in pobirali bodo izpite.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 12. 2016 at 10:39, dr.looney pravi:

Tebe ......miško.....ker si tak srčkan, ko se razburjas za prazen nič. ......:jezik:

kdo se razburja ? 

zdaj če so uradno prestavili mejo naselja je tako kot je .. lahko bi pa samo postavili tablo omejitev 50 naslednjih 500m ..sam to je potem inkaso takoj polovični ker je izven naselja ..

pa v naselju je ena lepa gesta če nekoga , ki čaka na uvozu na glavno cesto spustiš na cesto ..sploh če zavija na levo pa ga spusti tudi tisti iz nasprotne smeri .. samo se je treba ustavit.. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a je kazen 2x večja če dvojno polno črto prevoziš, kot če enojno?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ne greš nazaj pol ni 2x dvojna ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, thumper pravi:

a če ne greš nazaj pol ni 2x dvojna ?

takrat, ko se ne vrnemo na svojo stran, smo ponavad u malinah :huh:

bojkot :ras: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas je pred prazniki dvojna črtkasta, dvojna polna, dvojno dvojna polna. In kaj naj zdaj nardim če mamo 0.5 že v zrak. Peleš skuz po desni pa je. :alko:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 12. 2016 at 18:25, gsxf750 pravi:

Vrhniški klanec z novo ureditvijo

 

Po posnetku sodeč je tu res en kup zakotnih priključkov, more bit kar zoprno speljati na tako ravnico, če veš da ti letijo mimo avti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, SMX17 pravi:

Po posnetku sodeč je tu res en kup zakotnih priključkov, more bit kar zoprno speljati na tako ravnico, če veš da ti letijo mimo avti

po celi Tržaški do Paviljona je ravna cesta in miljon miljonov izvozov in uvozov, pa je prekinjena črta .... pa se da tut tm peljat 200 km/h ... pa je 50 omejitev ... sm slišu od enga :whistle: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 12. 2016 at 20:12, Arzen pravi:

Problem bo tudi, da bodo policaji raje jebal te, ki bodo prehiteval kot pa kamionarje, ki bodo imeli za seboj 10 vozil.

To pa zato ker kamionar ni v prekršku, ker je na svojem delovnem mestu in vozi po cesti z razlogom da transportira dobrine, ne za pa za "uživancijo ovinkov" po regionalnih cestah.

Ob 15. 12. 2016 at 23:11, KlemenR6 pravi:

1) V Ameriki je to mal bolj strogo, ker ko te tam začnejo lovit, se konča sam s tvojo smrtjo pa enim velkim kaosom. 

2) Uglavnem predlagam skrbniku da zapre temo, ker tako ali tako se ne bo tu daleč prišlo. Sploh če se pametuje tukaj, ne pa nekje, kjer bi mnenje dejansko veljalo.

1) Dej ne seri :D

 

2) Forum je namenjen diskusijam, ne pa pisanju novih zakonov. Tu lahko uporabniki zapišejo svoja mnenja, občutke, opažanja. Zakleniti temo kjer se razvija debata zato ker "nima efekta na spremembno zakonov" je brca v temo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Quest pravi:

Pr nas je pred prazniki dvojna črtkasta, dvojna polna, dvojno dvojna polna. In kaj naj zdaj nardim če mamo 0.5 že v zrak. Peleš skuz po desni pa je. :alko:

men med prazniki kr zmanjka črte :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SMX17 pravi:

To pa zato ker kamionar ni v prekršku, ker je na svojem delovnem mestu in vozi po cesti z razlogom da transportira dobrine, ne za pa za "uživancijo ovinkov" po regionalnih cestah.

...

Tudi kamionar je v prekršku. Pa ne samo on. 

...

(4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

...

(6) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ne potrebuje vozniškega dovoljenja, ki:

1.     ravna v nasprotju z določbo prvega ali drugega odstavka tega člena,

2.     izpušča krmilo ali vozi vozilo po enem kolesu,

3.     ravna v nasprotju z določbo četrtega odstavka tega člena.

(7) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo četrtega ali petega odstavka tega člena.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, Borutt said:

Tudi kamionar je v prekršku. Pa ne samo on. 

...

(4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

...

(6) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ne potrebuje vozniškega dovoljenja, ki:

1.     ravna v nasprotju z določbo prvega ali drugega odstavka tega člena,

2.     izpušča krmilo ali vozi vozilo po enem kolesu,

3.     ravna v nasprotju z določbo četrtega odstavka tega člena.

(7) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo četrtega ali petega odstavka tega člena.

Ali to tudi velja za skuter (45kmh) in kolo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Bostjan L pravi:

Ali to tudi velja za skuter (45kmh) in kolo???

Ne, ker vozijo do max 1m od roba in jih je moč prehiteti. Po ZKP prevedel Dami. :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, SMX17 pravi:

Seveda je lahko, pa upaš trditi da gre v tem primeru za objestnost ostalih udeležencev, ali napako kamionarja? 

Obrazloži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smatraš da je negativen odziv motoristov v primeru dvojnih črt na Vrhniškem klancu pogojen s prepočasno vožnjo kamionov? Se slaba volja širi, ker jih "kamionarji" ne spustijo skozi, ali zato ker ne morejo svoje celotne konjenice sprazniti na še ne davno tega priljubljeni ravnici? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Bostjan L pravi:

Ali to tudi velja za skuter (45kmh) in kolo???

Seveda. Vendar sta različni kazni.

pred 1 minuto, SMX17 pravi:

Smatraš da je negativen odziv motoristov v primeru dvojnih črt na Vrhniškem klancu pogojen s prepočasno vožnjo kamionov? Se slaba volja širi, ker jih "kamionarji" ne spustijo skozi, ali zato ker ne morejo svoje celotne konjenice sprazniti na še ne davno tega priljubljeni ravnici? 

Sem že nekje napisal, pa bom še enkrat; marsikomu, z nakupom veliko konjev, zraste tista viseča koža med nogami. Pa je potem problem, ker je spredaj nekaj počasnega, motoristu se pa ne dvigne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!